Дніпро обіграв Запоріжжя і піднявся в лідери баскетбольної Суперліги

Матч завершився з рахунком 83:79. Матч завершився з рахунком 83:79

Дніпро став лідером чемпіонату України з баскетболу / fbu.ua

Дніпро переміг на останніх секундах домашнього поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч Запоріжжя і став лідером турнірної таблиці.

Гра завершилася з рахунком 83:79, повідомляє офіційний сайт змагань .

Гості впевнено розпочали зустріч на майданчику одного з фаворитів сезону. Поки господарі промахувалися в завершенні стартових атак, Буц з Кіндалом забезпечили запорожцям стартовий відрив. Дніпро наздоганяв суперника більше половини стартової чверті. Ситуація вирівнялася після кількох успішних атак в завершенні Мішули. Саме його другий триочковий в 10-хвилинці дозволив зрівняти рахунок. А фінішний ривок 9: 0 дозволив господарям завершити стартову чверть з 8-очковим позитивним балансом.

У другій 10-хвилинці гра вирівнялася. По ходу боротьби Запоріжжя повністю відіграло відставання і навіть виходило вперед. І на велику перерву господарі все ж забезпечили 7 очок переваги. Найбільше зусиль для цього доклали Ревзін і Фесенко. Перший став найрезультативнішим на майданчику за першу половину поєдинку - 10 очок.

Після перерви гра продовжилася змінним успіхом для команд. Ледве гості не зрівняли рахунок з відновленням гри, як господарі знову збільшили різницю до 9 очок. В результаті таких гойдалок на заключну чверть рахунок таки зрівнявся. При цьому запорожці трохи випередили дніпрян по реалізації, хоча ті залишилися кращими в підборах.

Очікувано, розв'язка в цьому баскетбольному трилері наступила на заключних секундах. Чи не головним фактором успіху крім успішних дій в захисті стали три реалізованих штрафних Мішули з п'яти. Один з лідерів Дніпра до цього не забивав весь ігровий час після вдалої для нього першій чверті.

Отже Дніпро вийшов в лідери чемпіонату України, маючи однакову кількість перемог з Хіміком і Запоріжжям.

У господарів в результаті найефективнішим в поєдинку став Ревзін. У гостей одним з кращих був Мироненко, який закинув 4 з 7-ми командних триочкових.

Наступний за розкладом поєдинок Суперліги Парі-Матч без урахування перенесених Дніпро повинен зіграти 6 грудня о Черкасах. Запоріжжі 17 листопада буде грати вдома проти чинного чемпіона - Мавп.