Фото AFP.

Не знаю точно, наскільки досяг успіху Томо Махорич у вивченні російської, але слово "погода" він знає. Ми зустрілися напередодні гри в холі готелю, коли команда виїжджала на вечірнє тренування. "Ох і погода!" - тільки й кинув на ходу тренер.
Да уж, в понеділок софійське відділення небесної канцелярії було не в настрої. Зустріла столиця Болгарії київську делегацію повним зневірою. Від сірих будівель-коробок в стилі комуністичного соцреалізму нікуди не дінешся - зносити їх тут не поспішають. А тут ще вогкий дощ, до якого спершу додався вітер, а до вечора і мокрий сніг. Бррр ... Але, як співається в пісні, найважливіше погода в домі. А в даному випадку - в команді. Адже команда приїхала не собор Олександра Невського або Російську церкву відвідати, а обіграти "Лукойл-Академік".

СВОЯ ЇЖА. Та й вже на наступний ранок негоду змінило ясне сонечко. Ось тільки в дружній зграї "вовків" з'явився розкольник. Стоп, це звичайно, жарт. З командним духом у "вовків" все о'кей. Це видно хоча б по настроению в автобусі або по тому, як хлопці ляскають один одного по руках на розминці. Просто Маркуса Фейсона не влаштував сніданок, сервірований в готелі "Хілтон" спеціально для гравців "Києва", і він пішов їсти в загальний зал, де вибір різноманітної і правда був ширше: копчена рибка, сосиски, випічка, йогурти, якими так славиться Болгарія. ..

Покращене харчування Фейсона дало видимі плоди лише за дві хвилини до кінця першої чверті - Маркус забив з-за дуги. Джетер почав матч двома "триочковими" поспіль, Кравцов забив два данки і поставив стільки ж блоків, трудові м'ячі забивав Маркоїшвілі. А ось Фейсон в цей час запам'ятався, перш за все, трьома втратами. Правда ще, рятуючи м'яч з ауту, завалив рекламний щит ... А втрата Джетера по останніх секундах чверті закінчилася тим, що 10-хвилинку виграли болгари - 32: 31.Традіціонно сильні в захисті кияни поки в цьому компоненті дозволяють супернику занадто багато.
Початок другої чверті ситуацію посилило. Болгари, у яких виділявся Перо Антіч, продовжували легко забивати і скоро мали вже "+8" (43:35). Тільки тепер "вовки" показали зуби в захисті, постаравшись прибрати прохідний двір. Результат - ривок 10: 2, і ті ж "мінус 1" після половини гри (45:46). Це при тому, що наші начисто виграють підбір (25:13), помітно краще потрапляють з гри і штрафні. Але ось 10 втрат проти двох суперника! ..

ПОДАРУНОК. У третій чверті не залишається сумнівів: це найскладніший матч киян в Кубку УЛЄБ, важчі виїзду до "Бенеттону". Один ривок господарів 7: 0 чого вартий. Рівна, жорстка боротьба. Перед останньою чвертю тримається "мінус 1" (67:66). Прямо якийсь заклятий мінус.
А в четвертій чверті над кільцем, на яке атакував "Академік" ще й "пошаманити" його танцювальна група. Під Wild Danсes Руслани одна з дівчат, яку підсадили партнерки, пролізла знизу в це кільце! .. За дві хвилини до сирени програємо - 79:86. З цього мінуса наші, як не старалися, так і не вийшли - 87:95. "Академік" сам собі підніс подарунок на 60-річчя клубу і заслужив від 2,5-тисячного залу Happy Birthday.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Кубок УЛЄБ: киян зачарували під Руслану". інші Новини баскетболу дивіться в блоці "Останні новини"