Одеські школярі визначили кращих в баскетболі 3х3

Дитячо-юнацький турнір з баскетболу 3х3 відбувся 17-го лютого в універсальному спортивному комплексі «Одеса»

Дитячо-юнацький турнір з баскетболу 3х3 відбувся 17-го лютого в універсальному спортивному комплексі «Одеса». Участь в Одеській шкільної лізі 3х3 брали команди загальноосвітніх шкіл міста Одеси. Ці змагання були організовані Одеськими міської та обласної федераціями баскетболу, і стали відбірковими до обласного фіналу шкільної ліги з баскетболу 3х3, який повинен відбутися вже 24-го лютого також в УСК «Одеса». Всі команди-учасниці були розділені на дві вікові категорії - 1999 року народження і молодше і 2002 року і молодше, як у дівчат, так і у юнаків. На майданчику «Одеси» можна було побачити і зовсім юних виконавців, помітно молодше 2002 року народження, і гравців дорослих команд - учасниць чемпіонату України: жіночого «ІнтерХім-СДЮСШОР Литвака» і чоловічий «БІПА-Динамо». Всього в одеській міській шкільній лізі з баскетболу 3х3 взяли участь 28 команд з усіх районів Одеси. Дівочих команд у більш дорослої вікової категорії набралося всього 5, тому вони провели турнір в один повний круг без додаткових матчів плей-офф. У напруженій боротьбі перемогу тут святкувала команда дівчат зі школи № 62, яку вела за собою чемпіонка України у складі «ІнтерХіма» Анна Сугак.

У трьох інших номінаціях були спочатку проведені турніри в попередніх групах, а потім півфінальні матчі і поєдинки за перше і третє місця. У турнірі молодших дівчат брали участь 7 команд, а в фіналі команда школи №32 з рахунком 4: 3 взяла верх над дівчатами з 62-ї школи. Серед молодших юнаків, де було 6 команд, фінальна гра звела представників шкіл № 32 і 59. З рахунком 11: 7 перемогу святкували хлопці зі школи № 59. Найбільш представницьким виявився турнір юнаків 1999 року народження і молодше. Тут змагалися 10 колективів, а у вирішальній зустрічі баскетболісти зі школи №20 з рахунком 15: 8 перемогли хлопців зі школи № 73.

Нагороди призерам Одеської міської шкільної ліги 3х3 вручав віце-президент Одеської міської федерації баскетболу - Віталій Радов. У молодших дівчат третє місце зайняла команда школи №44, на срібній сходинці фінішували дівчата зі школи № 62, а чемпіонками стали юні баскетболістки зі школи №32. У старших дівчат третє місце дісталося представницям школи №44, на другому - команда школи №59, а головний трофей міської ліги 3х3 завоювали дівчата з школи № 62. Серед молодших юнаків бронза у команди гімназії №7, срібло - у хлопців зі школи № 32 , а золото завоювала команда школи № 59. У старших юнаків на третій позиції фінішували баскетболісти школи №59, другими завершили турнір юнаки зі школи № 73, а чемпіонами Одеської міської шкільної ліги стали хлопці зі школи №20. На закінчення ще раз нагадаємо, що за чотири кращі команди з кожної з номінацій міської шкільної ліги 24-го лютого разом з кращими командами з районів Одеської області візьмуть участь у фіналі Одеської обласної шкільної ліги 3х3, який відбудеться також в універсальному спортивному комплексі «Одеса» .