Олімпіади 2016 в Ріо - чемпіонати, турнірні таблиці, прямі онлайн трансляції, оперативні новини та події

КАЛЕНДАР І РОЗКЛАД ІГОР Бокс до 81кг. Росіянин завоював золото

Російський боксер Єгор Мехонцев, який виступає на літніх Олімпійських іграх-2012 в Лондоні у ваговій категорії до 81 кілограма, в фіналі олімпійського турніру здобув перемогу над боксером Адильбеком Ніязмбетовим з Казахстану.

Художня гімнастика. Золото у Росії, срібло у Білорусії

На олімпійському турнірі з художньої гімнастики в Лондоні-2012 у фіналі групового багатоборства збірна Росії завоювала золоті медалі.

Блатт: "Сьогодні ми були відмінною командою"

Головний тренер збірної Росії з баскетболу Девід Блатт поділився емоціями від перемоги своєї команди над збірною Аргентини з рахунком 81:77 в матчі за третє місце на турнірі з баскетболу на Олімпіаді.

Кириленко: "Є невелика ложка дьогтю - півфінал з Іспанією"

Лідер збірної Росії з баскетболу Андрій Кириленко поділився враженнями від перемоги над Аргентиною в матчі за третє місце на Олімпійських іграх в Лондоні.

Бокс до 60кг. Українець завоював золоту медаль

У Лондоні відбувся фінальний бій на олімпійському турнірі з боксу серед чоловіків у ваговій категорії до 60 кг.

Девід Блатт покидає збірну Росії

Головний тренер збірної Росії з баскетболу Девід Блатт після перемоги своєї команди над збірною Аргентини з рахунком 81:77 в матчі за третє місце на турнірі з баскетболу на Олімпіаді в Лондоні заявив, що вирішив покинути пост головного тренера російської команди.

Марафон. Уганда - золото, Кенія - срібло і бронза

Легкоатлет Стівен Кіпротіч з Уганди став переможцем марафонського забігу на турнірі з легкої атлетики на Олімпіаді в Лондоні.

Збірна Росії з баскетболу виборола бронзові медалі

Збірна Росії в матчі за третє місце на турнірі з баскетболу на Олімпіаді в Лондоні зустрічалася з командою Аргентини і з рахунком 81:77.

Гандбол. Збірна Хорватії - бронзові призери

Збірна Хорватії стала бронзовим призером чоловічого турніру з гандболу на Олімпіаді в Лондоні, перегравши в матчі за третє місце угорців з рахунком 33:26.

Єгипетські спортсмени переплутали час початку змагань

Два єгипетських борця вільного стилю Абду Омар Абду Ахмед і Салех Емара 12 серпня не з'явилися до початку олімпійських змагань, через що їм було зараховано поразку.

Волейбол. Збірна Італії - бронзовий призер Олімпіади

На чоловічому турнірі з волейболу на Олімпіаді-2012 в матчі за 3-е місце італійські волейболісти святкували успіх в матчі з національною командою Болгарії.

"Радість" спортсменів після завоювання срібних медалей на Олімпіаді (ФОТО)

Пропонуємо вашій увазі підбірку фото, спортсменів які завоювали срібні медалі. Зверніть увагу, як вони "радіють" другому місцю на Олімпійських іграх.

Олімпіада. Всі медалі та рекорди 11 серпня

У суботу, 11 серпня, на ХХХ літніх Олімпійських іграх в Лондоні розігруються 32 комплекти медалей. СПОРТ bigmir) net пропонує вам дізнатися про всі переможців дня.

Бокс до 64кг. Золото у кубинця, срібло в українця

Український представник збірної України з боксу у вазі до 64 кг Денис Берінчик не зміг подолати останню перешкоду на шляху до золота Олімпійських ігор в Лондоні в вигляді кубинця Роніель Іглесіаса Сотолонго.

Бокс до 91кг. Українець завоював золото

Український боксер Олександр Усик завоював золоту медаль на олімпійському турнірі у ваговій категорії до 91 кг.

Баскетбол. Жіноча збірна США - Олімпійські чемпіонки

Жіноча збірна США з баскетболу в фінальному матчі Олімпіади легко переграла Францію (86:50) і в п'ятий раз поспіль завоювала олімпійські золоті медалі.

Гандбол. Жіноча збірна Норвегії - Олімпійські Чемпіони

У фіналі олімпійського турніру з гандболу серед жіночих команд перемогу здобула збірна Норвегії, яка здолала команду Чорногорії з рахунком 26:23.

Хокей на траві. Чоловіки. Німеччина - золото, Нідерланди - срібло

У фіналі олімпійського турніру з хокею на траві серед чоловічих команд збірна Німеччини здолала команду Нідерландів з рахунком 2: 1.

Бокс до 56кг. Великобританець приніс своїй збірній 28-е золото Олімпіади

Боксер Люк Кемпбелл приніс Великобританії 28-у золоту медаль Олімпіади в Лондоні. У фіналі турніру з боксу на Олімпіаді в найлегшій ваговій категорії (до 56 кг) він переміг ірландця Джона Джо невинних.

Тхеквондо до 67кг. Росіянка завоювала бронзу

Російська тхеквондістка Анастасія Баришнікова завоювала бронзову медаль Олімпійських ігор в Лондоні у ваговій категорії понад 67 кг.

Естафета 4x100 м. Болт і компанія виграли золоті медалі

В естафеті 4x100 м серед чоловіків на Олімпійських іграх - 2012 у Лондоні золотими призерами стали легкоатлети з Ямайки.