"Київ-Баскет" виграв всі 33 матчі сезону жіночої Суперліги і став чемпіоном України з баскетболу

На рахунку столичної команди жодного порахенія в сезоні 2017/18. На рахунку столичної команди жодного порахенія в сезоні 2017/18

"Київ-Баскет" виграв всі матчі жіночого чемпіонату України / fbu.ua

В Одесі завершився третій матч фіналу серії плей-офф чемпіонату України з баскетболу серед команд жіночої Суперліги, де "Київ-Баскет" здолав одеський "Інтерхім".

Таким чином киянки виграли серію з рахунком 3: 0, а всього, в сезоні 2017/18, здобули 33 перемоги в 33 матчах, повідомляє офіційний сайт змагань .

Третій матч в Одесі став найяскравішим в серії до трьох перемог. Інтерхім після двох невиразних поєдинків у столиці вирішив нагадати, що саме він є тим єдиним клубом, який завдав єдиної поразки Київ-Баскет в сезоні, в фіналі Кубка України.

Підопічні Ірини Щипакіна добре почали гру, повели 4: 0, але киянки не дали їм піти у відрив. Більш того, за хвилину до завершення чверті гості вели +14 і тільки влучні кидки Короп і Сергєєвої зробили відставання не таким ганебним.

На початку другої десятихвилинки Інтерхім відзначився знову - двічі влучив з лінії штрафних Короп і потім в кошик суперника потрапила Мітіна. Ривок 9: 0 скоротив відставання до -5. Було в цьому періоді тричі і -4, але на перерву команди пішли за переваги гостей +9 - 42:33.

У третій чверті Інтерхім пішов ва-банк, і ближче до екватора після кидка Мусієнко скоротив відставання до мінімуму-45: 46. Але відчуваючи, що «запахло смаженим» Київ-Баскет відірвався вновь.Глубокая ротація складу дозволяла це зробити.

Втім, на початку четвертої чверті Інтерхім повторив спробу наздогнати втікачів і досяг мети, більш того, після влучних кидків Митиной і Мусієнко господині вийшли вперед 64:60. Боротьба загострилася, сили бралися невідомо звідки, команди по черзі виходили вперед. І все ж Київ-Баскет дотиснув суперника - 82:79.