Росія - США молодіжка хокей 2018: рахунок.

Молодіжна збірна Росії зазнала поразки у чвертьфіналі чемпіонату світу з командою США. Зустріч завершилася з рахунком 2: 4. Таким чином, стали відомі півфінальні пари молодіжного чемпіонату світу 2018 року: Канада - Чехія і Швеція - США.

У першому чвертьфіналі збірна Чехії, яка посіла друге місце в групі В, обіграла третю команду іншого квінтету Фінляндію з рахунком 4: 3 Б. У півфіналі чехи зустрінуться з командою Канади, яка перемогла Швейцарію з рахунком 8: 2. Швеція, яка виграла всі матчі в групі В, обіграла Словаччину з рахунком 3: 2, і зіграє з американцями, які перемогли збірну Росії з рахунком 4: 2. Півфінали пройдуть в ніч з 4-го на 5 січня.

Коротко про те, як розвивалися події у зустрічі росіян з командою США. У першому періоді рахунок відкрили американці, Кіффер Белловз реалізував більшість. В середині двадцятихвилинки наша команда відігралася завдяки голу Марселя Шолохова, але потім Кайлер Ямамото знову вивів США вперед. У третьому періоді Андрій Алтибармакян зрівняв рахунок. За сім з половиною хвилин до кінця основного часу Кіффер Белловз оформив дубль, а остаточний результат встановив Джоуї Андерсон, вразивши порожні ворота.

Нагадаємо, що молодіжний чемпіонат світу в Баффало був шостим для Валерія Брагіна на посаді головного тренера команди. У 2011 році команда завоювала золоті медалі, обігравши у фінальному матчі збірну Канади. У 2012-му, 2015-му і 2016-му російська збірна зупинилася за крок від титулу. У 2017 році збірна Росії виграла бронзові медалі.

У 2005 році Валерій Брагін був старшим тренером збірної Росії, допомагаючи Сергія Герсонський. На чемпіонаті світу в Гранд-Форксе російська команда завоювала срібні медалі.

Відзначимо також, що російська збірна вперше з 2010 року не зуміла пробитися в півфінал турніру.