Полезные материалы

Російські поставили перед нами подвійну стіну - огляд іспанської преси

Привіт

Провалом з великої літери називає матч «червоної фурії» проти збірної Росії найпопулярніша газета Іспанії Marca.

Поразка в серії пенальті від збірної Росії стало підсумком жахливо проведеного чемпіонату, в якому з позитивного для Іспанії можна виділити хіба що кілька хвилин в першій грі турніру з Португалією. У неділю вилізли всі наші проблеми, що почалися після несвоєчасного вирішення Хулен Лопетегі і продовжить у вигляді безідейної гри від команди, яка знаходиться не в кращій фізичній формі.

Що стосується призначеного в наші ворота 11-метрового, то він нагадав пенальті, який привіз сам Йерро, також в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу 2002, що проходив в Японії та Кореї. Піке підняв руку, ніби робив волейбольний блок. Дія, гідне образливих мемів і з приводу якого судді не потрібно було зайвий раз сумніватися і вдаватися до відеоповтору за допомогою системи VAR.

Програш в матчі з командою, що істотно нижче класом Іспанії, яка до того ж знаходиться на 70 місці в рейтингу ФІФА - це саме провал, і ніяк інакше.

Росія почала додатковий час, будучи вкрай стомленої, адже за 90 хвилин основного часу матчу вони пробігли більше Іспанії, пише газета AS .

Однак тут у справу вступив Ігор Акінфєєв, який відбив небезпечний удар Родріго і допоміг своїй команді дістатися до серії пенальті, де взяв два удари від іспанців.

Сам факт того, що російські перевели гру в післяматчеві пенальті, став для них святом.

Отримавши серйозну дозу моральних сил, вони ідеально діяли при 11-метрових, адже для перемоги їм навіть не знадобився п'ятий удар.

El Desmarque робить відсилання до роману Габріеля Гарсії Маркеса,   називаючи   матч проти Росії історією однієї смерті, про яку знали заздалегідь

El Desmarque робить відсилання до роману Габріеля Гарсії Маркеса, називаючи матч проти Росії історією однієї смерті, про яку знали заздалегідь.

Мундіаль для Іспанії закінчився як не можна гірше: «червона фурія» безславно програла слабкою команді, покинувши поле приниженою і побитої. Нашу команду не можна було назвати серйозним колективом. Ні воротаря, ні пару центральних захисників, ні самого Йерро в ролі головного тренера. Матч з Росією обернувся історичним посміховиськом, про який ще довго будуть говорити все і вся, згадуючи його також як захід цілого футбольного покоління. Іньєста, Піке і Рейну вже не повернуться на мундіаль. У Рамоса і Сільви вже підходить критичний вік, та й Бускетс коли-небудь втомиться від футболу.

Гравці збірної Іспанії вели себе на цьому мундіалі, як студенти-нероби, які не роблять завдання до останньої хвилини. Коли вони стрепенулися, то сил в ногах на те, щоб дотиснути Росію, вже просто не було. І якби нас не вибила Росія, то це зробила б будь-яка інша збірна.
Отримавши перевагу в рахунку, Іспанія надто заспокоїлася, вважає El Mundo Deportivo .

Матч почався для нас просто ідеально. Забивши, Іспанія стала контролювати гру, діставшись до просто образливого для суперника відсотка по володінню м'ячем. Однак це саме володіння не трансформувалося в скільки-небудь небезпечні моменти біля воріт росіян. Іспанія пасувала і пасувала, але робила це в середині поля, практично не добираючись до штрафного майданчика Акінфєєва.

Господарі також до пори до часу не створювали серйозну небезпеку біля воріт Де Хеа, але стали частіше підходити до воріт. З можливостей забити у російських згадується хіба що удар Головіна з лінії штрафного, коли м'яч просвистів поруч зі стійкою. Додавши в упевненості, господарі домоглися парочки кутових і боязких атак перед штрафним Де Хеа. Так було, поки Піке не привіз абсурдний, але при цьому очевидний пенальті. Показавши дуже мало в атаці, Росія змогла зрівняти рахунок.

Після перерви сценарій також не змінився. М'яч був у Іспанії, вона домінувала у володінні, але без явних моментів, Росія ж намагалася тікати в контратаки, роблячи це енергійно, але в той же час невдало.

Перше додатковий час на цьому мундіалі російські провели, захищаючись ще глибше до своїх воріт. Однак поставити нерозв'язних завдань перед Акінфеєвим підопічні Йерро так і не змогли. Матч докотився до серії пенальті, де для нас випала решка. Коке і аспасиев промахнулися, і ми повертаємося додому.


Збірну Іспанії вибила команда, яка продемонструвала величезний ентузіазм, але мало що показала в плані футболу, пише одне з головних суспільно-політичних видань країни El País.

Росія, схожа на вигляд на ті ж Іран і Марокко, що не була убивчим суперником. Однак росіяни зробили з Іспанії просто імітацію самої себе.

Для того, щоб охарактеризувати всю різницю в грі обох команд, варто було чути трибуни, які вибухали щоразу навіть тоді, коли один з гравців господарів просто переходив з м'ячем на половину суперників, нібито йшлося про завоювання олімпійського золота. Кожен кутовий додавав децибел на стадіоні. Що вже говорити про грім, що пролунав після того, як з працею трималася практично на заклепках збірна Росії дісталася до серії пенальті.

Господарі не показали майже нічого в атаці, але Іспанія сама була командою-фантиком.

Росія поставила перед Іспанією подвійну стіну, підкреслює колишній гравець «Барселони», а нині відомий футбольний аналітик Лобо Карраско.

Російські спорудили 2 захисні лінії з 5 і 4 осіб, відрядивши на передову гіганта Артема Дзюбу, який повинен був битися з парою Піке-Рамос. Їм не пощастило пропустити гол у свої ворота, але вони все одно грали від оборони, рідко поглядаючи в бік атаки. Єдиною надією для господарів були закиди на центрфорварда, а домінування Іспанії було настільки серйозним, що будь-які кутові і штрафні на користь Росії святкувалися на трибунах так, ніби пенальті.

Іспанія наштовхувалася і наштовхувалася на захисні редути російських, знову починаючи атаки в центрі поля. Другим голом і не пахло, а Росія як і раніше дотримувалася свого плану А.

Іспанці віддавали паси ближнього, іноді переводячи м'яч на фланг, але все це було без гострих передач і подач в штрафну на Косту. Була надія на те, що Фернандес, Кутепов, Ігнашевич, Кудряшов або Жирков ризикуватимуть і оголяти вільні зони, але цього так і не відбулося.

Однак до пори до часу також здавалося неможливим і те, що Росія може серйозно потривожити Де Хеа. Проте, загроза від Дзюби на другому поверсі була така велика, що Піке чогось зупинив м'яч рукою у штрафному майданчику, подарувавши нападнику пенальті. Несправедлива нічия, вибух на стадіоні і винагороду за тактику «черчесовского амбарного замку». І російські знову взялися за своє.

Другий тайм у Іспанії проходив так: м'яч віддавали Іско і чекали від нього чарівництва. Що вийшли на заміну у російських Смолов і Черишев також весь час проводили в обороні. Вже приблизно з 64 хвилини Росія думала про серію пенальті. І домоглася цього, незважаючи на те, що серйозно просіла з фізики в кінцівці.

Однак на серію 11-метрових господарі вийшли сверхзаряженнимі і Акінфєєв витягнув свою збірну до чвертьфіналу. Це було несправедливо і незаслужено, але така серія пенальті.

Підписуйтесь на нашу групу ВКонтакте!