Суперліга: "Одеса" виявилася сильнішою за "Говерли"

1. Орфографічна помилка в тексті:

31 жовтня 2014 року, 17:21 Переглядiв: 31 жовтня 2014 року, 17:21 Переглядiв:   Фото & nbsp; superleague

Фото & nbsp; superleague.ua.

Баскетбольний клуб " Одеса "Здобув другу перемогу в сезоні, обігравши з рахунком 90:71" Говерлу ", виснажену протистоянням з" Хіміком ", яке відбулося напередодні.

Після того, як в середині дебютної чверті "Говерла" ненадовго повела в рахунку, одесити завдяки вдалим діям Дениса Носкова і Артема Сліпенчука перехопили ініціативу. Другу десятихвилинку господарі паркету почали з семиочковою гандикапом і поступово збільшували свою перевагу, що в кінцевому підсумку досягла дванадцяти пунктів (47-35). Тим більше, що у гостей в першій половині зовсім не склалося з кидками з-за дуги (0/7).

Після великої перерви ситуація практично не змінилася, незважаючи на те, що івано-франківці зуміли скоротити відставання до -5. І хоча "Одеса" вела, в першу чергу, завдяки успішним діям основної п'ятірки, Олег Юшкін активно загравав і резервістів, даючи відпочити лідерам. А це в третій і четвертій чвертях вилилося в вдалі дії під кільцем Андрія Агафонова і влучні триочкові кидки Сліпенчука і Носкова, які спочатку не дозволили "ведмедям" переламати хід гри, а потім гарантували господарям перемогу.

Головним героєм поєдинку став Форвард "Одеси" Денис Носков, спочатку відзначившись 12 очками, 4 підбираннями та 3 передачами до великої перерви, а потім забивши важливі дальні кидки в третій і четвертій чвертях. Всього на рахунку самого результативного і корисного гравця матчу 21 очко (при 3/3 двоочкових і 4/7 триочкових), 5 підбирань, 4 передачі та 29 балів РЕ.

Крім Носкова, результативною грою в складі «ОДЕСИ» відзначився Артем Сліпенчук, який, зокрема, реалізував 4/5 триочкових і приніс своїй команді 14 очок. Клим Артамонов став автором 11 очок і 8 передач

Найрезультативнішим гравцем «Говерли» виявився і гір Бояркіна, чия спадщина поповнився 14 очками та 5 передачами. По 10 очок здобули Олександр Антипов і Анатолій Челован.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Суперліга:" Одеса "виявилася сильнішою за" Говерли "". інші Новини баскетболу дивіться в блоці "Останні новини"