УНІКС здобув Кубок Європи з баскетболу 2011 года!

Monday, 18 April 2011, 20:16

Вчора вночі в італійському Тревізо в фінальному матчі Кубка Європи з баскетболу 2011 року визначився чемпіон Вчора вночі в італійському Тревізо в фінальному матчі Кубка Європи з баскетболу 2011 року визначився чемпіон. Ним став казанський баскетбольний клуб УНІКС, який з рахунком 92:77 обіграв іспанський "Кахасоль". Крім Кубка Європи баскетболісти УНІКС також завоювали путівку в Євролігу-2011/2012!
Хочеться відзначити прекрасний баскетбол у виконанні російського клубу. Вже після 15 хвилин ігрового часу наші хлопці змогли домогтися переваги в 20 очок! Незважаючи на всі спроби іспанців вони не змогли наздогнати і перегнати УНІКС. Мінімальна перевага в рахунку за весь час досягало 7 очок (в кінці третьої чверті), але в підсумку все стало на круги своя. Результат - 92:77!
Найрезультативнішим гравців в цьому матчі був визнаний Мацей Лямпе, а найціннішим гравцем "Фіналу чотирьох" - хорватський розігруючий УНІС Марко Попович.
Своїми враженнями газеті Спорт-Експрес після гри поділився тренер казанського УНІКС Євген Пашутін: "Я щасливий. Неможливо передати словами мої почуття. Гравці провели просто блискучий матч, повністю виклалися на майданчику. Я люблю свою команду. Саме заради таких хвилин варто жити і грати в баскетбол. Перемога в Кубку Європи залишиться в пам'яті на все життя. Тепер ми довели, що не стоїмо на місці і готові до Євролізі ".
До сьогоднішнього дня за всю історію розіграшу Кубка Європи (а вона тягнеться з 2002-2003 років) найкращим досягненням УНІКС був вихід в півфінал (це сталося в 2007 році). Тоді шлях до першого місця казанцям перегородили баскетболісти мадридського "Реала".
Щиро вітаю баскетболістів УНІКС і їх тренера з цією перемогою! Нехай вона буде не останньою!