Відбулися матчі сьомого туру «Ліги Чемпіонів Бізнесу» з баскетболу

25 і 26 квітня в СДЮШОР №71 «Тімірязєвська» відбулися матчі сьомого туру чемпіонату корпоративних змагань «Ліга Чемпіонів Бізнесу» з баскетболу від компанії «РУСПОРТІНГ». Зустрічі завершилися таким чином:

У Дивізіоні «A» «Росенергоатом» в кінцівці матчу вирвав перемогу у баскетболістів дружини «Гіпротрубопровід» - 66:63, що зайняли друге місце в чемпіонаті. «Москва Баскетбольна" не впоралася з командою «Microsoft» - 53:72. «Газпромнефть G-Drive» поступився колективу «ОКЗ» - 62:73, фінішувавши третім. Виходячи на майданчик, гравці баскетбольного колективу «Банк« Петрокоммерц »вже знали, що найближчий переслідувач поступився, проте« ВТБ »вони впевнено переграли - 84:60.

Роман Нікіфоров ( «Microsoft»): «Ми боролися за вихід в« перший »кубок і, власне кажучи, для нас це мало велике значення: раді, що у нас це вийшло. В принципі, сьогодні ми добре грали, «катали» м'яч, а в своїй команді виділю Сергійка Чернишова - відіграв здорово, молодець. Сподіваюся, так само будемо грати і в «плей-офф».

У Дивізіоні «B» баскетболісти команди «DME» переграли дружину «ВІДКРИТТЯ» - 63:44. Колектив «БП Країна Мрії» переграв «Аквабур» - 74:53. Команда «ДМ Лоджик Груп» виграла у «ДК ЕТМ» - 51:37, закріпивши за собою першу сходинку в Дивізіоні. Ура тріумфаторам! «РУСАЛ» поступився другому призеру турніру - колективу «Мегафон» - 50:54.

Альберт Сагірян ( «БП Країна Мрії»): «Від цієї гри наша позиція в таблиці вже ніяк не залежала. Ми, на жаль, програли важливий матч команді «Мегафон», потім не всі прийшли на наступну гру і з цієї причини зайняли лише третє місце. Але сьогодні ми грали розслаблено, і хлопці з команди суперника, незважаючи на те, що їх було всього п'ять чоловік, все одно боролися: технічно вони дуже сильні індивідуально, молодці. А у нас все прийшли, практично повний склад, і всім вдалося сьогодні пограти. Сьогодні просто зіграли в хороший баскетбол, адже для того всі ми тут і збираємося ».

У Дивізіоні «C» «PSB» був сильнішим колективу «Зовнішекономбанк» - 69:64. «Philips» поступився дружині «Яшма Золото» - 58:79, яка і стала переможцем турніру. Наші привітання! «МТС Банк» здолав опонентів в особі команди «Home Credit» - 75:45, Спортивний колектив «МТС Банк» став другим в Дивізіоні «C». А учасники баскетбольної дружини «МТС» виграли у команди «Сбербанк Технології» - 55:39, посівши підсумкове третє місце.

Антон Кучук ( «PSB»): «Гра сьогодні була трохи в'язка, але спокійна, тому що ніхто з команд вже не претендував на призові місця. Суперник гідний, грав чисто. Дуже сподобалося те, що ми закінчили чемпіонат на мажорній ноті, будемо намагатися в кубкових іграх ».

У Дивізіоні «D» колектив «НВО Лавочкіна» переграв «МГТС» - 43:40, посівши друге, «срібне» місце вже в дебютний сезон: це безсумнівний успіх! «Ericsson» обіграв команду «Huawei» - 66:50 і став третім в Дивізіоні, що також дуже почесно. Баскетбольний колектив «ВНІІА», не без зусиль виграв у «МГТП» з результатом 62:56, став тріумфатором першості. Ми щиро вітаємо і дружину «ВНІІА» із завоюванням почесного титулу: так тримати! Баскетболісти «Альфа-Банку» поступилися команді «Лукойл» - 41:48.