Збірна України з баскетболу перемогла Швецію у матчі відбору на ЧС-2019 - новини ZIK.UA

Збірна України з баскетболу перемогла Швецію у матчі відбору на ЧС-2019

Національна чоловіча збірна України перемогла в Києві команду Швеції в матчі першого етапу кваліфікації чемпіонату світу 2019 року.

ЯК повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України, гості сміливо почали з точного триочкового кидка. Згодом Массамба зі штрафних збільшив стартову перевагу шведів. Джетер відповів на це першим влучним дальнім пострілом господарів. Поступово українці розбігалися. Гладир через дуги вперше вивів господарів вперед. Втім, гості поки не відпускали нас далеко. А точними дальніми пострілами знову повертали собі перевагу в рахунку. За першу половину стартової чверті Массамба встиг двічі забити з двох дальніх спроб. Після другої українці взяли тайм-аут.

Гості за першу чверть реалізували 5 триочкових з 8-ми. І активність Джетера на заключних секундах, коли він набрав 5 очок в двох атаках дозволила нам отримати мінімальну перевагу за підсумками стартовою 10-хвилинки.

Другу чверть наші почали зосереджено. Гладир, Липовий, Пустовий влаштували ривок 7: 0, змусивши гостей брати паузу. Збити запал українців це не допомогло. Наші і надалі домінували. Після другого триочкового Мішули наша перевага вже виросла до 15-ти очок. Подальше тиск українців змусив гостей брати ще один тайм-аут. Рахунок в чверті на даний момент був 20: 4 на користь господарів. Завершив першу половину ефектний триочковий Боброва по центру з не менш ефектною передачі Джетера. Суттєва перевага в чверті (25: 7) дозволила нашій команді здобути 19 очок загального переваги.

Практично за всіма показниками українці випередили суперника. Зокрема за двоочкових (73,33% - 37,5%), триочковими (57,14% - 40%), підбираннями (18 - 13).

Початок другої половини українці позначили двома ефектними атаками. Гості відповіли на це реалізованими штрафними. Однак подальші атаки господарів не змогли пробити щільну захист гостей. Ті ж зрівняли рахунок в десятихвилинці. В цілому гості відіграли три очки за підсумками третьої 10-хвилинки.

На початку заключної чверті Зайцев дальнім пострілом компенсував попередню втрату трьох очок. За половину ігрового часу 10-хвилинки загальна різниця склала 24 очка. Шведи, схоже, витратили в попередніх частинах занадто багато сил, яких не залишилося на вирішальний штурм.

Те ж в підсумку українці впевнено довели поєдинок до перемоги - другий поспіль в кваліфікації чемпіонату світу. У попередньому матчі наша команда впевнено перемогла на виїзді Латвію.

Додамо, що в наступному поєдинку збірна України зіграє 28 червня в Туреччині. Швеція в той же день зіграє вдома проти Латвії.