Новини хокею - офіційний сайт ХК «Металург» (Магнітогорськ)

rsport.ru

124

МОСКВА, 10 жовтня - РІА Новини. гравцям празького "Лева" довелося грати з московським "Динамо" немов в басейні, а не на льоду хокейного майданчика, заявив після матчу регулярного чемпіонату КХЛ голкіпер чехів Томаш Пепперле.

гравцям   празького Лева   довелося грати з   московським Динамо   немов в басейні, а не на льоду хокейного майданчика, заявив після матчу регулярного чемпіонату КХЛ голкіпер чехів Томаш Пепперле

Зустріч, яка у вівторок пройшла в столиці Чехії, завершилася з рахунком 1: 0 на користь команди Олега Знарка . Овечкін відзначився на початку третього періоду (41-я хвилина) завдяки помилці Пепперле, котрий випустив, здавалося б, уже зафіксовану шайбу. На останній хвилині пражани зняли з гри воротаря, але відігратися все ж не зуміли.

"Динамо", яка очолює турнірну таблицю на Заході, 13 жовтня в наступному матчі КХЛ прийме на своєму льоду Новокузнецький "Металург". "Лев", що знаходиться на 5-му рядку конференції, в той же день зіграє на виїзді проти казанського "Ак Барса".