4 виведення після перемоги Реала над Баварією

1. Марсело це ризик, який окупається
  2. Асенсио - спадкоємець Роналду
  3. Баварії потрібна свіжа кров
  4. Мадрид не зупинити

мадридський Реал домігся вольової перемоги на виїзді над Баварією в першому поєдинку 1/2 фіналу Ліги чемпіонів і наблизився до третього фіналу турніру поспіль. Дивіться також відео голів матчу Баварія - Реал.

Які висновки можна зробити після цієї зустрічі?

Марсело це ризик, який окупається

Марсело часто критикують за його невміння оборонятися, при цьому критикують справедливо - він не приділяє достатньої уваги обороні, залишаючи вільні простору для суперника. Саме так забивав Ювентус в чвертьфіналі, саме по флангу Марсело перед своїм голом пройшов Кіммі.

Але в той же час, Марсело компенсує свої недоліки гри в обороні своїми голами - результативні удари в ворота ПСЖ, Ювентуса, а тепер і Баварії. Причому мюнхенцям він забив в найпотрібніший момент, коли у команди не йшла гра, але на перерву Реал пішов за рахунку 1: 1.

Причому мюнхенцям він забив в найпотрібніший момент, коли у команди не йшла гра, але на перерву Реал пішов за рахунку 1: 1

Асенсио - спадкоємець Роналду

Коли після першого тайму Зінедін Зідан вирішив внести зміни в гру команди, він, на подив багатьох, випустити не Бейла або Бензема, а 22-річного Асенхо і молодий іспанець виправдав довіру тренера, переламавши хід гри і забив переможний гол команди.

Наполегливість, темп і драйв, які продемонстрував юнак, нагадують Кріштіану Роналду. Асенсио, який забив вже 12 голів в цьому сезоні за Реал, цілком може бути тим, хто замінить Роналду в команді, коли португальська суперзірка покине Мадрид.

Асенсио, який забив вже 12 голів в цьому сезоні за Реал, цілком може бути тим, хто замінить Роналду в команді, коли португальська суперзірка покине Мадрид

Баварії потрібна свіжа кров

Матч з Реалом показав, наскільки Баварія потребує якісного оновлення. Коли найкращим на полі є 35-річний Рібері, а Роббен і Боатенг, виснаженим сезоном, через травми змушені вже в першій половині гри йти з поля, це про щось говорить.

Є надія, що і керівництво клубу розуміє необхідність змін, що було продемонстровано по ходу сезону - після розгромної поразки від ПСЖ на груповому етапі Анчелотті змінив Хайнкес, а тепер на місце тренера в команді приходить молодий Ніко Ковач. Але свіжа кров потрібна не тільки на тренерському містку, а й на поле.

Але свіжа кров потрібна не тільки на тренерському містку, а й на поле

Мадрид не зупинити

Реал зіграв погано, якщо не сказати, що жахливо. Але при цьому, команда перемогла на виїзді. Кріштіану Роналду зіграв погано, не тільки не забивши, але і не пробив жодного разу по воротах суперника. Але і без нього в Реалі знайшлося кому забивати.

Реалу десь пощастило, що Баварія не реалізували свої моменти, десь суддя не свиснув, десь блискуче зіграв Навас з захисниками і цього виявилося досить, щоб Реал не постраждав від своєї гри.

І зараз абсолютно не видно, за рахунок чого Баварія зуміє в матчі-відповіді зупинити Реал. Фанати Реала вже готуються до третього фіналу Ліги чемпіонів поспіль, а там і 13-й завойований трофей поруч.