А судді хто? Огляд матчу 1 \ 4 Ліги чемпіонів «Реал» Мадрид - «Баварія» Мюнхен

Після вчорашньої гри з новою силою спалахнуть суперечки про необхідність введення відеоповторів у футбол. Адже прихильники технічної революції отримали кілька важких аргументів на свою користь.

Аргумент № 1.

Аргумент № 2.

А тепер до гри.

Перед матчем.

Незважаючи на домашню поразку, "Баварія" була серйозно налаштована пройти в півфінал. Частина гравців відпочивало в суботньому матчі Бундесліги, повернулися в стрій Боатенг, Хуммельс і Роберт Левандовскі.

"Реал" втратив пару захисників, Варана і Пепе, а також Бейла. Але теж скористався можливістю дати відпочинок лідерам в матчі Ла Ліги. У цій грі непогано проявив себе Іско, який забив двічі, він і вийшов у старті на матч з мюнхенцями.

Хід матчу.

Вже з перших хвилин стало ясно, як буде проходити гра. "Баварія" забрала собі м'яч і відсоток володіння круглим доходив до 60. "Реал" сподівався на контратаки, тримаючи в розумі рахунок першої зустрічі.

В ході однієї з них "Реал" заробив штрафний, а Відаль жовту картку, але Кріштіану пробив у стінку. Тут же "Баварія" могла забивати: Рібері продерся по лицьовій, прострілив в центр, але удар Алькантара встиг накрити Марсело, а Роббен з підбору пробив мимо.

Гравці помітно нервували, що позначалося на якості передач, але надавало грі нерв і драйв. Будь-яка втрата в центрі поля тут же оберталася стрімкою атакою на ворота схибив команди. Трохи більше помилялися "баварці", завдяки чому "Реал" створив пару моментів: небезпечно бив в дальній кут Карвахаль, Нойер потягнув м'яч, але суддя не помітив дотику Мануеля і не дав "Реалу" покладений кутовий, а потім кіпер "Баварії", перериваючи простріл того ж Карвахаля, відбив м'яч перед собою, але удар Рамоса вже по залишених Нойером воріт на стрічці заблокував Боатенг.

Кінцівку тайму виграв "Реал". "Баварія" продовжувала нервувати, в одному моменту Хуммельс, вибиваючи м'яч зі штрафної, потрапив в Бензема, і круглий, відскочивши від француза, зовсім трохи розминувся з воротами. Пара моментів була у Кріштіану, але португалець або скупився, ігноруючи відкривалися партнерів, або завершував атаки неточними ударами.

Після перерви "Баварія" зібралася, знову забрала собі м'яч і незабаром домоглася успіху. Після контакту Роббена і Каземіро в штрафний суддя показав на "точку" і Левандовскі відкрив рахунок - 0: 1!

Після контакту Роббена і Каземіро в штрафний суддя показав на точку і Левандовскі відкрив рахунок - 0: 1

Рахунок як і раніше влаштовував "Реал", так що мюнхенці добігли забивати другий. Небезпечно били Відаль і Рібері, але перший вдарив вище, а Навас не дав забити другого.

Витримавши натиск "Баварії" мадридці відсунули гру у виконанні своїх воріт, і тренери почали вносити в хід матчу зміни. У "Реала" з'явилися Асенсио і Васкес, які прийшли на зміну Іско і Бензема, "Баварія" прибрала з поля Хабі Алонсо (так закінчився для іспанця останній матч в Лізі чемпіонів) і Рібері, освіживши атаку Мюллером і Дугласом Костою.

І "Реал" забив. Каземіро закинув м'яч у штрафну, де Роналду точно пробив головою - 1: 1. Але радість мадридців була недовгою, вже через дві хвилини щось неймовірно безглузде учудив Серхіо Рамос, в гармидері біля воріт катнувшій м'яч повз Наваса - 1: 2. На жаль, далі неможливо писати про гру без згадки головного арбітра.

Командам потрібно було грати додатковий час. І на 84-ій хвилині арбітр вилучив Відаля.

На думку Румменіге, видалення виявилося смертельним . Грати ще півгодини напруженого матчу в меншості, не давши "Реалу" собі зломити, "Баварія", на жаль, не змогла. І без помилок судді не обійшлося.

Спершу Кріштіану, отримавши м'яч у штрафному, розстріляв Нойєра. І все б добре, але перебував португалець в півметрової офсайді! Разом в пасиві судді два ключових рішення матчу - видалення Відаля і вирішальний гол Кріштіану. Тут навіть у Жерара Піке не знайшлося слів . А у Франка Рібері знайшлися. ще більше слів знайшлося у Артуро Відаля, який звинуватив суддю в грабежі, а "Реал" в боягузтві.

Дивно, але факт: Мануель Нойер догравав матч зі зламаною ногою !

В кінці матчу "Реал" забив ще двічі. Спершу Марсело видав феєричний прохід по центру, віддавши на Роналду, який, оформивши хет-трик, забив свої 100 голів в Лізі чемпіонів вже по-справжньому, а потім контрольний постріл в змирився зі своєю долею "Баварію" зробив Асенсио.

Рекордмайстера закінчує свій шлях у Лізі чемпіонів, і з турніром прощаються Хабі Алонсо і Філіп Лам. На сумною і скандальній ноті, але спасибі, капітан, це була славна полювання!

Вже очевидно, що "Баварії" належить перебудова. Догляд Хабі Алонсо і Лама, вік Рібері і Роббена - термін дії цієї команди добігає кінця. Яким буде нова "Баварія" - покаже майбутнє. В якому, сподіваємося, в футболі будуть введені відеоповтори.