«Баварія» впевнено переграла «Гамбург» :: Футбол :: РБК

У 16-му турі чемпіонату Німеччини з футболу серед команд Бундесліги «Баварія» приймала «Гамбург».

Огляд матчу. Відео

У 16-му турі чемпіонату Німеччини з футболу серед команд Бундесліги «Баварія» приймала «Гамбург». Мюнхенці продовжили наводити жах на суперників, добившись 14-й перемоги в 16 поєдинках. А підопічні Берта ван Марвейка так і не зуміли чинити гідного опору чинному чемпіону Німеччини.

З перших хвилин стало ясно, що гості приїхали грати на нічию. Вибравши сверхзащітную розстановку, ван Марвейк намагався убезпечити ворота свого клубу від грізного опонента. Втім, такий розрахунок, здавалося щонайменше наївним: лише зовсiм небагато клубів Бундесліги в поточному сезоні пропустили більше «Гамбурга».

Проте, «Баварії» було непросто зламати оборону суперника. Хосеп Гвардіола залишив в запасі Рібері. А без свого лідера мюнхенці діяли досить прямолінійно. Не вистачало і Роббена. В результаті практично на протязі всього першого тайму мюнхенці досить мляво йшли вперед, намагаючись задавити гостей. Але, атакуючи на невисоких швидкостях, підопічні Гвардіоли лише плели фірмові мережива, замість створення реальної загрози воротам «Гамбурга».

Але, атакуючи на невисоких швидкостях, підопічні Гвардіоли лише плели фірмові мережива, замість створення реальної загрози воротам «Гамбурга»

Фото - "Баварія"

А «динозаври» з перших хвилин пішли в глибоку оборону. Штука чи, але вже на 4-й хвилині жовту картку отримав Дробни, що не віддавав м'яч гравцям «Баварії». Виходить, що голкіпер «Гамбурга» удостоївся «гірчичника» за затягування часу!

Манджукич домігся свого у кінцівці тайму

Гості без жалю віддали супернику територію. «Баварія» регулярно підбиралася до володінь Дробни, але практично не била по воротах. Перший по-справжньому небезпечний момент виник лише на 20-й хвилині, коли м'яч заметушився по штрафному гостей, а удар Гетце приблизно з 12 метрів був заблокований. Мюнхенці продовжили тиснути на чужі ворота, а «Гамбург» відповідав лише рідкісними контратаками. При цьому вони не були небезпечними. У першому таймі можна лише згадати кілька стандартів гостей, які завершилися нічим.

Зате «Баварія» під час стандартних положень була небезпечна. І на 37-й хвилині господарі ледь не відкрили рахунок. Після навісу Манджукич, про який зовсім забули гравці «Гамбурга», пробив головою, але не влучив у ворота, хоча удар наносив практично з воротарської. Втім, всього через кілька хвилин хорватський форвард домігся свого. Не забарився навіс до лицьової лінії, Рафінья наздогнав м'яч і повернув його в центр штрафного, де і знаходився Маріо. А Дробни в епізоді схибив: голкіпер почав завалюватися убік завчасно - 1: 0!

«Гамбург» так і не зумів повернутися в гру

Опинившись в ролі наздоганяючих, «динозаврам» треба було щось міняти в своїй грі. І вже на самому початку другої 45-хвилинки могло здатися, що підопічні Ван Марвейка готові до такого. Неабияку активність виявляв центрфорвард Лассога. Протягом декількох хвилин він двічі небезпечно бив по чужих воротах. У першому випадку м'яч влучив в руки Нойєра, а в другому - просвистів поруч зі штангою.

У першому випадку м'яч влучив в руки Нойєра, а в другому - просвистів поруч зі штангою

Але вся зростаюча активність «Гамбурга» була зведена нанівець Маріо Гетце. На 52-й хвилині півзахисник «Баварії» збільшив рахунок. Після навісу Мюллера захисники «Гамбурга» вибили м'яч, але господарі організували другу хвилю атаки. В результаті Алькантара відпасував Гетце, а той класно пробив з меж штрафного. І в цьому епізоді голкіпер «Гамбурга» не врятував - 2: 0!

Після цього активність гостей стала загасати. З кожною хвилиною ставало зрозуміло, що «динозаври» вже не відіграються. З цим був незгодний лише настирливий Ласогга. Він продовжував уперто йти вперед, та бити по воротах Нойєра. Втім, всі ці спроби були безпечними.

У той же час і мюнхенці не прагнули добити суперника. Їх цілком влаштовувала гра в контроль м'яча, яка не дозволяла гостям зробити нічого путнього. Присипляючи пильність суперника перепасовками, «Баварія» організувала потенційно гольову атаку. На 80-й хвилині вийшов на заміну Рібері ледь не вискочив один на один з Дробни. Француз відгукнувся на закид Алькантара і спробував «стусаном» проштовхнути м'яч повз голкіпера, але той не зрушив з місця.

Матч наближався до свого логічного завершення, а «Гамбург» так і не міг змусити «Баварію» оборонятися. Проте, гості примудрилися забити один м'яч, аби відродити інтригу. Вельми символічно і справедливо, що зробив це Ласогга. На 87-й хвилині Янсен прорвався по флангу і прострілив у центр штрафного. А там форвард «Гамбурга» без роздумів пробив майже в дев'ятку воріт Нойєра. У голкіпера «Баварії» шансів врятувати свою команду не було! 2: 1!

У гостей залишалося ще близько 5 хвилин, щоб уникнути поразки. Але кінцівка пройшла під диктовку мюнхенців. Чинний чемпіон Німеччини не дозволив «Гамбургу» організувати навіть подобу штурму. А на останній хвилині компенсованого часу підопічні Гвардіоли навіть збільшили рахунок. Зробив це Шакірі, який вийшов 1 на 1 з Дробни після передачі резервіста Хёйбьерга - 3: 1!

Мюнхенці здобули заслужену перемогу. У той же час «Боруссія» втратила очки в грі з «Хоффенхаймом». Тепер дві кращі команди Німеччини минулого сезону розділяє прірва розміром в 12 очок. З кожним наступним туром надія на інтригу в боротьбі за чемпіонство зводиться нанівець.

З кожним наступним туром надія на інтригу в боротьбі за чемпіонство зводиться нанівець

РБК-Спорт вів пряму ОНЛАЙН-трансляцію матчу.