Футбольне відео. Дивитися онлайн. Суперкубок УЄФА тисячу дев'ятсот сімдесят п'ять Баварія (Мюнхен)

Баварія-Динамо

9 вересня 1975 року

Перший матч за суперкубок. Баварія кращий клуб Європи останніх двох років. Але треба сказати, що в цьому матчі, у Баварії то і не було реальних шансів забити м'яч. Навпаки Динамо вже в першому таймі мав забивати, захисник Баварії вибив м'яч з лінії порожніх воріт.
Ну і звичайно гол Блохіна. Цей гол можна дивитися знову і знову, класика футболу, історія, незабутній момент 1975 року.

Баварія-Динамо   9 вересня 1975 року   Перший матч за суперкубок

Суперкубок УЄФА 1975 року

"Баварія" (Мюнхен, ФРН) - "Динамо" (Київ, СРСР). 0: 1 (0: 0). 9 вересня 1975 року. Мюнхен. "Олімпіаштадіон" 32. 000 глядачів Арбітр - Ганелло (Італія) Гол: 0: 1 Блохін (67).
"БАВАРІЯ": Майер, Хорсман, Дюрнбергер (Рот, 46). Шварценбек, Беккенбауер, Вайс, Вундер, Цобеля, Мюллер, Румменіге, Каппельман.
"ДИНАМО": Рудаков, Коньков, Зуєв, Фоменко, Решко, Трошкін, Дамін, Слободян, Колотов, Буряк, Блохін.
Кияни перемогли з рахунком 1: 0, і ні у кого ця перемога не викликала жодного сумніву. Тренер "Баварії" Крамер не приховуючи засмучення, сказав після матчу, що суперника баварці вивчали, серйозно готувалися до зустрічі з ним, але не очікували зіткнутися з такою тактично гнучкою грою команди, не дорахувалися в цей день в своїх рядах чотирьох провідних футболістів.
Валерій Лобановський на прес-конференції сказав: "Усі футболісти провели матч сильно, тому виділяти когось персонально не хочу. Тактичне завдання було виконано: ми стримали наступ господарів поля і при найменшій можливості небезпечно контратакували ..."
"Радянський спорт", вересень 1975 року
Баварія (Мюнхен, ФРН) - Динамо (Київ, СРСР)

Як це було

"Висока" собівартість "матчу і значні перестановки в складах вплинули на характер гри до перерви: вона велася обережно, суворо позиційно ...
Гостро почали динамівці і другий тайм. На першій же хвилині Коньков вивів на удар Колотова - м'яч пролетів поруч зі стійкою. Через дві хвилини гостру комбінацію провели Буряк, Блохін і Трошкін, потім з подачі Колотова завдав удар Блохін. "Баварія" спробувала перехопити ініціативу, широко розтягнувши оборону гостей. Справа діяв Цобеля, зліва - Вундер, в центрі намагався перебороти стопперів Мюллер. Гостро грав Румменіге. Але захист "Динамо" трималася спокійно і надійно, а на 67-й хвилині настала розв'язка: Блохін отримав м'яч в центрі поля, рвонувся в штрафну "Баварії", де його намагалися зустріти чотири захисника, і, як на наступний день написала кельнськая газета " Кельнер штадтанцайгер "," виманивши "з воріт Майєра, забив м'яч у дальній кут в той момент, коли навколо нього буквально танцювала вся захист" Баварії ". Це був чудово виконаний гол!
Висока собівартість матчу і значні перестановки в складах вплинули на характер гри до перерви: вона велася обережно, суворо позиційно