Хорватія в серії пенальті пройшла Данію і зіграє в 1/4 фіналу проти Росії

Хорватія - Данія 1: 1 (серія пенальті - 3: 2)

Голи: Йоргенсен, 1 -Манджукіч, 4.

Хорватія: Субашич, Ловрен, Стрініч (Піваріч, 81), Врсалько, Віда, Модріч, Ракітіч, Перішич (Крамаріч, 97), Брозовіч (Ковачич, 71), Ребич, Манджукич (Бадель, 108).

Данія: Шмейхель, К'єр, Крістенсен (Шене, 46), Кнудсен, Йоргенсен, Ділейні (Крон-Делі), Еріксен, Дальсгор, Поульсен, Корнеліус (Йоргенсен, 66), Брейтуейт (Систо, 106).

Збірна Хорватії стала четвертим учасником 1/4 фіналу чемпіонату світу-2018 . У поєдинку 1/8 фіналу, який проходив в Нижньому Новгороді, підопічні Златко Даліча пройшли Данію. За підсумками 120-ти хвилин був зафіксований рахунок 1: 1, а в серії пенальті хорвати перемогли 3: 2.

Команди дуже швидко обмінялися забитими м'ячами. Вже на першій хвилині Матіас Йоргенсен скористався плутаниною в захисних порядках хорватів і відкрив рахунок. Однак уже через кілька миттєвостей свій дебютний м'яч на нинішньому мундіалі забив Маріо Манджукич. Після бурхливого початку команди сильно зменшили гольові обертів.

Протягом матчу хорвати більше контролювали м'яч, однак до небезпечних моментів біля воріт Каспера Шмайхеля «картаті» справа практично не доводили. А з тими ударами, які припадали в створ воріт, данський голкіпер справлявся. В результаті ні до перерви, ні після нього командам відзначитися не вдалося, і другий раз за день вболівальники стали свідками додаткового часу.

У першому екстра-таймі знову обійшлося без голів, а в другому хорвати мали забивати. Анте Ребич вибіг на побачення з воротарем, обіграв того, але його зніс Матіас Йоргенсен. Арбітр поставив справедливий пенальті, але реалізувати його Лука Модріч не зумів. М'яч після його удару в правий кут намертво забрав воротар. У підсумку, справа дійшла до серії 11-метрових. У «післяматчевій лотереї» Субашич відбив 3 удари, а Шмейхель тільки 2 - балканці йдуть далі.

В 1/4 фіналу Хорватія зіграє з господарями мундіалю росіянами, які трохи раніше несподівано вибили іспанців . Ця гра відбудеться 7 липня в Сочі.

Всі подробиці матчу Хорватія - Данія - в текстовому онлайні на XSPORT .