Інтер-Баварія 2-0 (огляд)

Інтер став переможцем Ліги Чемпіонів сезону 2009/2010 перегравши у фіналі Баварію з рахунком 2: 0

Інтер став переможцем Ліги Чемпіонів сезону 2009/2010 перегравши у фіналі Баварію з рахунком 2: 0.Голи: Дієго Міліто 35,70.Подмечу що Дієго Міліто, забивши по голу в кожному з таймів, став головним героєм фіналу і приніс "Інтеру" першу за останні 45 років перемогу в головному європейському клубному турнірі.
До фіналу обидва клуби підійшли з втратами. У "Баварії" через діскваліфіцікаціі не зміг вийти на поле Франк Рібері, а у міланців з тієї ж причини матч пропускав Тьяго Мотта. У складі команди Луї ван Галя замість француза з'явився півзахисник збірної Туреччини Хаміт Алтинтоп, а Моурінью місію опіки Ар'єна Роббена довірив румунському захисникові Крістіану Ківу, попутно змінивши розстановку на 4-2-3-1. Крім того, "Інтер" сповна виправдав свою назву, вперше в історії фіналів Ліги чемпіонів виставивши на матч одинадцять легіонерів. склади

перший тайм

Матч, всупереч звичайним обережним розвідкам, які нерідко бувають у фіналах, почався весело. Вже на другій хвилині після подачі Уеслі Снейдера зі штрафного в гру був змушений вступити воротар "Баварії" Ханс-Йорг Бутт, а в атаці у відповідь тікає по правому флангу Ар'єна Роббена тільки ціною грубого фолу зупинив Вальтер Самуель.Било видно, що і німці, і італійці приїхали грати в свій футбол і грати другим номером не собіраются.А перший по-справжньому небезпечний момент стався біля воріт "Інтера" на десятій хвилині. Роббен вислизнув від Крістіана Ківу на вході в штрафну і виконав гострий простріл на хід Івіца Оліч, але тому потрапити в створ воріт не вдалося. Деякий час обходилося без гольових шансів біля воріт Жуліо Сезара, але ігрову перевагу мюнхенців проглядалася - в основному завдяки Роббену, який або обігравав Ківу, або змушував лівого захисника Інтера фолити. Втім, на це у підопічних Жозе Моурінью знайшлася відповідь: Снейдер потужно вистрілив зі штрафного, м'яч зрикошетив від стінки, і Бутт насилу відбив його кулаками назад в поле.Спокойствіе на "Сантьяго Бернабеу" вибухнуло незабаром після півгодини гри, Бразильський голкіпер ударом від воріт відправив м'яч майже на кордон штрафній супротивника точно на груди Міліто. Форвард, в який раз за матч вдало прийнявши пас верхом, обмінявся короткими передачами зі Снейдером, і, увірвавшись в штрафну на швидкості, не залишив шансів Бутт - 1: 0.
Буквально через сім хвилин, коли Міліто найгострішим пасом в штрафну вивів на ідеальну позицію Снейдера.Голландец із забійної дистанції пальнув прямо в Бутт. "Баварія" ж виглядала погано, незважаючи на територіальну перевагу і велику кількість ударів здалеку.

другий тайм

Після перерви гол мало не відбувся відразу ж після свистка Ховарда Уебба - після відмінного пасу Хаміта Алтинтопа в штрафну Томас Мюллер бив напевно, але міланців від вірного гола врятував голкіпер. Чи не доводилося нудьгувати і Бутт - буквально через хвилину він витягнув складний м'яч після різаного удару Горана Пандева.Следующім свій шанс упустив Алтинтоп - турок обікрав захисника в чужій штрафній, але спроба пробити в ближній кут виявилася невдалою. По ходу другого тайму стала ясна диспозиція цього матчу Інтер зробив ставку на контратаки, а "Баварія", подовгу володіючи м'ячем, відчайдушно намагаючись забіть.Луіс ван Галь кинув в бій підкріплення, випустивши вже на 63-й хвилині Мирослава Клозе замість Алтинтоп. І буквально відразу після "стандарту" Роббена на добиванні мало не відзначився Мюллер - шлях м'ячу у ворота перегородила голова Естебана Камбьяссо.В попередньому епізоді Камбьяссо не дав Жуліо Сезара проявити себе, але бразилець блиснув сповна вже через пару хвилин, відбивши складний кручений удар Роббена . У ці хвилини оборона "Інтера" під тиском Роббена і компанії тріщала по швах. Більш того, замість цього міланці відповіли контратакою. Отримавши передачу від Самюеля Ето'о, Дієго Міліто зробив подвиг в кращих традиціях свого земляка Ліонеля Мессі, а то і Дієго Марадони - каскадом фінтів залишивши в дурнях Даніеля ван Буйтена, аргентинець вискочив на ударну позицію в центр штрафної і холоднокровно вразив кут воріт Бутт. гол, по суті, вирішив долю матчу. Незважаючи на вихід Маріо Гомеса і гру в три форварда, у шокованих другим голом мюнхенців перестало що-небудь виходити, і підопічні Моурінью спокійно довели справу до перемоги.

підсумок

Інтер забивши 2 м'ячі за 45 років все-таки виграв престижний європейський трофей.Баварія в цьому сезоні виграла все крім ЛЧ.Одержав перемогу в Кубку Німеччини та Чемпіонате.Інтеру осаталось перемогти Рому для того щоб перемогти у всіх турнірах в яких їм надалося грати .