Ліга чемпіонів. «Реал Мадрид» - «Баварія» 4-2. На нерві в півфінал / Realmadrid.ru

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів «Реал Мадрид» на своєму полі переграв з рахунком 4-2 «Баварію», знову дограючи зустріч в більшості і забивши три голи в ворота суперника вже в додатковий час

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів «Реал Мадрид» на своєму полі переграв з рахунком 4-2 «Баварію», знову дограючи зустріч в більшості і забивши три голи в ворота суперника вже в додатковий час. На початку другої половини зустрічі Роберт Левандовскі з пенальті відкрив рахунок, Кріштіану Роналду на 76-й хвилині відновив рівновагу, однак гості вже через хвилину знову вийшли вперед завдяки автоголу Серхіо Рамоса. У кінцівці основного часу за другу жовту картку був вилучений Артуро Відаль, а в овертаймі ще двічі відзначився Кріштіану Роналду і один гол записав на свій рахунок Марко Асенсио, який поставив переможну крапку після індивідуального проходу.

Голи: Роберт Левандовскі 53 '(0-1) (пенальті), Кріштіану Роналду 76' (1-1), Серхіо Рамос 77 '(1-2) (автогол), Кріштіану Роналду 105' (2-2), Кріштіану Роналду 109 '(3-2), Марко Асенсио 112' (4-2).

«Реал Мадрид»: Кейлор Навас - Дані Карвахаль, Начо Фернандес, Серхіо Рамос, Марсело - Каземіро, Лука Модріч, Тоні Кроос (Матео Ковачич 114 '), Іско (Лукас Васкес 71') - Карім Бензема (Марко Асенсио 64 '), Кріштіану Роналду.

«Баварія»: Мануель Нойер - Давид Алаба, Джером Боатенг, Матс Хуммельс, Філіп Лам - Хабі Алонсо (Томас Мюллер 75 '), Артуро Відаль, Тіаго Алькантара - Арьєн Роббен, Франк Рібері (Дуглас Коста 71'), Роберт Левандовскі (Йозуа Кіммі 88 ').

Запасні: Кіко Касілья, Данило, Хамес Родрігес, Альваро Мората - Свен Ульрайх, Рафінья, Хуан Бернат, Кінгслі Коман.

Тренери: Зінедін Зідан - Карло Анчелотті.

Арбітр: Віктор Кашшаї.

Попередження: Каземіро 40 '- Артуро Відаль 5', Хабі Алонсо 70 ', Матс Хуммельс 75', Арьєн Роббен 101 '.

Вилучення: Артуро Відаль 84 '(ЖК + ЖК).

18 квітня 2017. Мадрид. «Сантьяго Бернабеу».

Наступний матч: у неділю, 23 квітня, о 21:45 за московським часом «Реал Мадрид» вдома зіграє з «Барселоною» в рамках 33-го туру Ла Ліги.