Пенальті на 93-й хвилині і видалення Буффона: як суддя допоміг «Реалу» уникнути ганьби і вийти в півфінал Ліги чемпіонів

1. Не відбулася дуель Буффона і Роналду
  2. Економія на голах

Італійський «Ювентус» переміг іспанський «Реал» з рахунком 3: 1 в матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів, але не зміг пройти далі за підсумками двох зустрічей. Мадридці забили єдиний м'яч завдяки пенальті у виконанні Кріштіану Роналду. Перед цим за розмови з арбітром був видалений Джанлуїджі Буффон. У півфінал турніру також вийшла «Баварія», яка задовольнялася нульовою нічиєю з «Севільєю».

Не відбулася дуель Буффона і Роналду

Ще після перших матчів вболівальники та експерти помітили, як багато було спільного в парах «Барселона» - «Рома» та «Реал» - «Ювентус». І там, і там іспанський гранд здобув розгромну перемогу, а італійці практично втратили шанси на продовження боротьби. Але римлянам напередодні вдалося перевернути хід серії і виграти з необхідним рахунком 3: 0. Щоб зберегти симетрію, Туріну потрібно було на «Сантьяго Бернабеу» створити аналогічне диво.

І воно почало проблискувати вже на другій хвилині матчу-відповіді. Перший же навіс Самі Хедіра з флангу дістався не прикритого ніким Маріо Манджукічу. Хорват лише хитнув головою - і сітка воріт Кейлор Наваса забилася. Всі гравці «Ювентуса» перед виїзним матчем говорили, що будуть битися за свій клуб, і цим швидким голом вони озвучили перше попередження.

Також по темі

Італійський «Ювентус» переміг іспанський «Реал» з рахунком 3: 1 в матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів, але не зміг пройти далі за підсумками двох зустрічей Чудо в Римі і видалення Гвардіоли: як «Барселона» і «Манчестер Сіті» вилетіли з Ліги чемпіонів

«Рома» та «Ліверпуль» стали першими учасниками півфіналу Ліги чемпіонів. Римляни після розгромної виїзної поразки від «Барселони» ...

Мадридці відповіли ударом Гарета Бейла п'ятою з чотирьох метрів і скасованим через крихітного офсайду голом, після чого на півтайма гра заспокоїлася. Незважаючи на все ще солідну перевагу за підсумками двох матчів, «Реал» хотів будь-що-будь порадувати своїх уболівальників. Але Джанлуїджі Буффон не втрачав концентрації - йому особливо сильно хотілося довести, що 0: 3 в першому матчі були прикрою випадковістю. На 34-й хвилині він парирував неймовірний удар Іско.

Навас цей матч був потрібен, щоб якомога більше набратися футбольної мудрості від свого італійського колеги. Коли через пару хвилин м'яч опинився в його штрафний, Манджукич знову виграв повітря і оформив дубль, а коста-риканський голкіпер нічого з цим вдіяти не зміг. Рахунок став 2: 0, і до перерви він не змінився, навіть коли Рафаель Варан вирішив виконати фірмовий трюк пропускає матч Серхіо Рамоса. Захисник спробував в компенсований час точно прицілитися головою по м'ячу, але потрапив їм не в ворота, а в поперечину.

У другому таймі «Реал» зменшив обороти, а «Ювентус» якраз чекав, коли суперник «попливе». Гра стала проходити під диктовку гостей. Тут вже навіть іспанські вболівальники стали думати, що третього гола не минути, і ця думка матеріалізувалася на 61-й хвилині. Кейлор Навас зрозумів, що його захисники підбирати навіси не вміють або не хочуть, і сам спробував зловити м'яч з флангу, але упустив снаряд, і його тут же підхопив Блез Матюйді. Протягом наступних 30 хвилин команди намагалися уникнути додаткового часу, але марно: воно здавалося неминучим.

Однак на останній хвилині компенсованого відрізка розгорнулася драма. Кріштіану Роналду скинув м'яч у центр штрафного «Ювентуса», де боротьбу за снаряд повели Лукас Васкес і Мехді Бенатіа. Марокканець намагався вискочити з-за спини і вибити м'яч ногою, але промахнувся і вдарив суперника в груди. Суддя негайно призначив пенальті, і доля матчу стала залежати від дуелі Роналду і Буффона. Італійський воротар разом з усією командою взявся оскаржувати рішення арбітра і за розмови побачив перед собою червону картку.

Драма переросла в трагедію - голкіпер «Ювентуса» в своєму останньому лігочемпіонський матчі повинен був сидіти в роздягальні замість того, щоб спробувати зробити ще один подвиг. Йому на заміну вийшов Войцех Щенсни, і польському воротареві ніяк було не впоратися з гарматним ударом Роналду. Миттєво пролунав після голу свисток означав, що в півфінал вийшов «Реал», а не ледь зробить чудо «Ювентус».

Економія на голах

Перший матч «Баварії» і «Севільї» виявився єдиним серед всіх чвертьфінальних пар, в якому не було зафіксовано розгром. Іспанці програли «всього лише» з рахунком 1: 2. Якщо вже «Рома» змогла у «Барселони» відіграти три м'ячі, то і для севільців не повинно було бути нічого неможливого, навіть якщо відповідна гра була запланована в Мюнхені.

У гостей був ще один привід сподіватися на краще - в минулі вихідні «Баварія» відсвяткувала перемогу в чемпіонаті Німеччини. Нерідко після гучного успіху команди дозволяють собі розслабитися на одну гру, навіть якщо такі перемоги, які здобувають мюнхенці у себе в Бундеслізі, починають набридати.

«Мало шансів повторити матч« Роми »з« Барселоною »: що говорили перед грою ЦСКА і« Арсеналу »в ЛЄ

У ЦСКА буде не багато шансів обіграти лондонський «Арсенал» з рахунком 3: 0 і вийти в півфінал Ліги Європи. Однак і в футболі чудеса ...

І дійсно, баварці почали гру досить спокійно, дозволяючи севільцями насідати, як це було і в першій зустрічі. Хоча в стартові півтайма господарі частіше били по чужих воротах, у іспанської команди моменти були в рази небезпечніше. Але після невеликої травми Серхіо Ескудеро, отриманої від удару Роберта Левандовскі ліктем, ініціатива поступово перейшла до підопічних Юппа Хайнкеса.

Незадовго до перерви два поспіль епізоду за участю Франка Рібері могли прибрати з табло «Альянц Арени» один нуль. Французький півзахисник двічі мав можливості для відмінного удару, але в першому випадку м'яч відбив воротар Давид Сорія, а в другому постарався Пабло Сарабія, щоб передача вздовж воріт не пройшла. Від півзахисника в «Севільї» чекали, що він буде забивати м'ячі, а не працювати в обороні, але всі його спроби атакувати володіння «Баварії» оберталися невдачею.

Одним голом мюнхенці могли звести всі зусилля суперників нанівець, так як їм би довелося забивати у відповідь вже три м'ячі. Але жодна з сторін не поспішала відкрити рахунок, навіть коли в самому розпалі був другий тайм. «Баварія» стала грати на класі і гаяти свої моменти, аби тільки «Севілья» рідше отримувала м'яч. У підсумку самим нервовим епізодом матчу став не гол, а видалення в компенсований час. Хоакін Корреа врізався прямою ногою в Хаві Мартінеса посеред поля. Турбуватися про пропуск наступної гри аргентинському півзахиснику не доводилося - «Баварія» спокійно пройшла в півфінал.