Реал - Баварія: чому Сантьяго Бернабеу може не впустити Мадрид в фінал Ліги чемпіонів

Реал в матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів буде протистояти не тільки Баварії, а й поганий аурі Сантьяго Бернабеу.

Мюнхен. Реал переміг Баварію в першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. Мадридці здобули комфортну перевагу, однак замість прояву радості з роздягальні команди лунає тільки один меседж: "Ми повинні добити їх на Сантьяго Бернабеу." Вершкові "прекрасно розуміють, що саме рідна арена здатна в одну мить перекреслити всі їхні надії на порятунок провального сезону.

Баварія - Реал: мадридці - терор Європи, або Як перемогти всупереч здоровому глузду

На Сантьяго Бернабеу Реал програв чемпіонат і кубок Іспанії. Здивовані? Тоді давайте згадаємо, як Мадрид виступав на домашній арені в сезоні 2017/18. Легендарний стадіон почав пожирати шанси королівського клубу захистити титул чемпіона Іспанії вже на самому старті першості. Реал досить несподівано спіткнувся в двох поспіль матчах на Бернабеу проти Валенсії (2: 2) і Леванте (1: 1), а через тур і взагалі програв Бетису. Санабрія приніс "огіркам" перемогу на 90-й хвилині гри, а фанати Реала вперше почали серйозно освистувати своїх улюбленців.

На фото: нападаючий Бетіса Санабрія святкує гол у ворота Реала

Перемога над Малагою була вирвана лише на 76-й хвилині завдяки голу Роналду, а потім сталося епічне побиття Барселоною з рахунком 0: 3. І якщо ви вважаєте, що після ганьби в Ель Класіко Реал засвоїв урок і почав рвати і метати перед власними вболівальниками, то це зовсім не так. Уже в наступній домашній грі команда Зідана мінімально поступилася Вільярреалу, і саме в цей момент вся Іспанія заговорила про прокляття Сантьяго Бернабеу.

Уже в наступній домашній грі команда Зідана мінімально поступилася Вільярреалу, і саме в цей момент вся Іспанія заговорила про прокляття Сантьяго Бернабеу

На фото: Мессі знову підкорив Сантьяго Бернабеу

Реал на своєму полі не обіграв жодної (!) Команди з топ-6 чемпіонату Іспанії. Вже у другому колі Атлетіко тут спокійно розписав результативну нічию (1: 1), а найбільш свіжий приклад фіаско "вершкових" на Бернабеу - гра з Більбао (1: 1). У Ла Лізі чемпіонів Європи втратили на своєму полі 15 очок, а саме стільки пунктів розділяє Мадрид і Барселону, яка вже оформила чемпіонство, в турнірній таблиці.

Втім, навіть всі провали в Прімері не зрівняються з справжнім кошмаром, який Реал пережив на Бернабеу в Копа дель Рей. У це складно повірити, але в 1/16 фіналу підопічні Зідана на своєму полі не зуміли обіграти Фуенлабрада, а вже в наступному раунді зніяковіла проти Нумансії (2: 2). Апогеєм же невдач мадридського гранда на Сантьяго Бернабеу стала гра з Леганесі в чвертьфіналі Кубка Короля, коли Реал поступився (1: 2) і сенсаційно залишив турнір.

Апогеєм же невдач мадридського гранда на Сантьяго Бернабеу стала гра з Леганесі в чвертьфіналі Кубка Короля, коли Реал поступився (1: 2) і сенсаційно залишив турнір

На фото: Леганес вибив Реал на Бернабеу з Кубка Іспанії

У Лізі чемпіонів Сантьяго Бернабеу також, схоже, втратив переможну ауру. Найбільш свіжий приклад - матч-відповідь проти Ювентуса в 1/4 фіналу. Після блискучої перемоги в Турині команда Зідана продемонструвала абсолютно сірий футбол на домашній арені і ледь не покинула турнір (1: 3). На щастя для мадридців, Майкл Олівер "вчасно" позбавив їх страждань і призначив скандальний пенальті, який реалізував Роналду.

На фото: Олівер рятує Реал в матчі з Ювентусом

На груповому етапі Мадрид також далеко не еталонно виступав на домашній арені. Якщо АПОЕЛ був обіграний на класі з рахунком 3: 0, то з Тоттенхемом і Боруссією у команди Зідана виникли суттєві труднощі. "Шпори" зуміли вивести з Бернабеу одне очко (1: 1), а "джмелі" поступилися 2: 3. В 1/8 фіналу ЛЧ ПСЖ також був близький, щоб завоювати в Мадриді позитивний результат, але перемагаючи по ходу зустрічі 1: 0, зазнав досить нелогічне поразку (1: 3). У Парижі досі згадують суддівство, як ключовий фактор перемоги Реала.

У Парижі досі згадують суддівство, як ключовий фактор перемоги Реала

На фото: Тоттенхем також завоював очко на Бернабеу

Всього в сезоні 2017/18 Реал зазнав на Сантьяго Бернабеу п'ять поразок, а ще 7 матчів звів до нічиєї. Мадридський гранд значно успішніше виступав на виїзді, здобувши 19 перемог, тоді як в рідних стінах "вершкові" тріумфували лише 14 разів.

У трьох випадках Реал поступався на Бернабеу з рахунком, який частково або повністю може задовольнити Баварію:

Реал - Барселона - 0: 3

Реал - Леганес - 1: 2

Реал - Ювентус - 1: 3

Цікаво, що в сезоні 2016/17 Баварія зуміла відігратися на Сантьяго Бернабеу в основний час після домашньої поразки 1: 2. Тоді команда Зідана також грала дуже хаотично на своєму полі, а пройти в наступний раунд зуміла завдяки спірному видалення Відаля на 84-й хвилині і двом голам Роналду з офсайду в овертаймі.

Баварія - Реал: ключові цифри і пояснення, завдяки чому Мадрид бив Мюнхен