Славія Динамо - Дивитися онлайн матч 07.08.2018 - Славія Динамо пряма трансляція 2 + 2 7 серпня відео

У вівторок, 7 серпня, київське «Динамо» стартувало в єврокубковому сезоні. У столиці Чехії підопічні Олександра Хацкевича зіграли перший матч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів з празькою «Славією».

Спеціальний кореспондент «ФАКТІВ», що знаходиться в Празі, провів онлайн трансляцію поєдинку з празького стадіону «Еден», за якою ви могли стежити в цій новині.

Фото Сергія Каташев, ФК «Динамо» (Київ)

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------

90 + 6 хв. Фінальний свисток! Динамо грає на виїзді в результативну нічию, і все вирішиться через тиждень в Києві на НСК Олімпійський!

Відео голу Хюшбауера з пенальті

90 + 5 хв. Хюшбауер пробив точно в кут воріт - Бойко, хоч і вгадав напрям польоту м'яча, дотягнутися не зміг.

90 + 5 хв. Жовту картку отримав Томаш.

Відео фолу Кендзьора

90 + 4 хв. Кендзера вибив м'яч з-під ноги у суперника, але арбітр вирішив, що зробив це з порушенням правил. Пенальті!

90 хв. Арбітр компенсував п'ять хвилин ігрового часу другого тайму.

90 хв. Заміна у Динамо: замість Циганкова виходить Андрієвський.

89 хв. Попередження отримав Куфаєв.

88 хв. Після навісу з кутового Делі пробивав головою з лінії воротарського - м'яч пролетів повз ворота.

88 хв. Соучек пробив по воротах зльоту метрів з 23-х - Бойко витягнув м'яч з-під поперечини.

А ось і відео голу Вербича

До слова, на матчі присутні 19 370 глядачів.

Незадоволені рішенням англійського рефері вболівальники пражан почали кидати на поле сторонні предмети.

86 хв. Попередження отримує Хюшбауер.

86 хв. Заміна у Славії: Олайінка замінив Сікору.

Вболівальники Динамо відсвяткували забитий м'яч фаєрами.

Вболівальники Динамо відсвяткували забитий м'яч фаєрами

82 хв. Вербич !!! ГОООООЛЛЛЛЛ !!! Після закидання в штрафну площадку Вербич вискочив на ворота і прокинув м'яч повз голкіпера.

80 хв. Балута пробив з-за меж штрафного - вище воріт.

80 хв. У Славії заміна: замість Змргала на поле вийшов Балута.

75 хв. Після пасу Гармаша по воротах здалеку пробивав Сидорчук - правда, з ударом Сергій поспішив, і пробив відверто невдало.

73 хв. Господарі більше володіють м'ячем, але динамівці особливо не підпускають суперника до своїх воріт.

68 хв. Заміна у Динамо. Замість Буяльського, який отримав попередження, на поле вийшов Шепелєв.

67 хв. Після розіграшу штрафного Хюшбауер пробив метрів з 25-ти - м'яч просвистів поруч зі стійкою.

65 хв. Стох пробив зі штрафного з далекої дистанції - Бойко напоготові.

65 хв. Буяльський попереджений за фол на своїй половині поля.

64 хв. Ще один удар Змргала, на цей раз головою після навісу з правого флангу, і м'яч пролітає в лічених сантиметрах від стійки.

63 хв. Змргал пробивав по воротах з-за меж штрафного майданчика - м'яч, зачепивши ногу когось із захисників, полетів на кутовий.

62 хв. Після довгого закидання зі своєї половини поля Тецл вискакував до воріт, але Бойко вийшов на перехоплення і забрав м'яч.

60 хв. Заміна у Славії. Замість Шкоди виходить Тецл.

58 хв. Вербич пробивав метрів з 15-ти, але захисники встигли заблокувати словенця.

56 хв. Стох отримав м'яч на підступах до штрафного майданчика, обіграв Бурду і пробив з лівої ноги - на щастя, удар не вийшов сильним, і Бойко щодо легко впорався з ним.

53 хв. М'яч відскочив до Хюшбауеру, який приклався з-за меж штрафного майданчика, але, слава Богу, постріл був заблокований.

51 хв. Господарі відібрали м'яч у центрі поля, Змргал пробивав здалеку, але м'яч звалився з ноги і пролетів далеко від воріт.

48 хв. Після навісу з лівого флангу Соучек головою пробив по воротах, але удар вийшов несильним, і Бойко легко забрав м'яч у руки.

46 хв. РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ! М'яч в центрі поля розіграли динамівці.

Абсолютно рівна гра за підсумками першого тайму. У дебюті зустрічі прекрасний момент був у Бесєдіна, але прекрасно зіграв воротар господарів. Далі вже невелика перевага була на боці футболістів «Славії», але особливої гостроти біля воріт Бойка створити вони поки не змогли. Чекаємо другий тайм!

45 + 1 хв. ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45 + 1 хв. Стох пробивав з-за меж штрафного, зігравши на підборі, але удар у нього відверто не вийшов.

45 хв. Арбітр компенсував одну хвилину основного часу першого тайму.

42 хв. Вербич пробивав з меж штрафного, але удар словенця був заблокований.

41 хв. Вербич виводив до воріт Бесєдіна, але Артема випередив нашого нападника.

40 хв. Кофа пробив здалеку - мимо воріт.

36 хв. Гармаш навішував з лівого флангу, але Бесєдіна випередив один із захисників, вибивши м'яч на кутовий.

33 хв. Бурда порушив правила на лівому фланзі атаки господарів. Після подачі Стоха зі штрафного динамівці вибили м'яч на кутовий.

29 хв. Циганков навісив з кутового, але м'яч пролетів занадто високо над головами партнерів.

26 хв. Бесєдін активно пішов у пресинг на воротаря, і ледь не відібрав м'яч, як це вийшло у Артема в матчі чемпіонату України проти Ворскли.

23 хв. Циганков прокидає м'яч собі по правому флангу і падає після контакту з ногою суперника, але свисток арбітра промовчав.

21 хв. Змргал наносив удар по воротах з місця лівого інсайда - м'яч влетів у сітку із зовнішнього боку.

18 хв. Чехи виконали подачу зі штрафного з лівого флангу - динамівці відбилися.

16 хв. Рівна гра в перші хвилини - ініціативою по черзі володіють як одна, так і друга команда.

12 хв. Шкода пробивав по воротах головою - Бойко на місці.

10 хвилин. Після наданої допомоги Денис продовжує гру.

9 хв. Бойко тримається за бік, скорчившись від болю, - голкіперу Динамо надають допомогу.

8 хв. Чехи активно біжать вперед, підганяли заповненими трибунами.

4 хв. Відповідь Славії, але після прострілу з лівого флангу Сікора пробивав по воротах з офсайду.

3 хв. Який момент у Динамо! Циганков прострілив з правого флангу, Бесєдін замикав з лінії воротарського, але воротар якимось дивом зреагував і відбив м'яч.

1 хв. МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Перший удар по м'ячу зробили футболісти господарів.

- Футболісти виходять на поле.

- З прилетіли до Праги підопічних Хацкевича в заявку на матч не потрапили голкіпер Маханьков, захисник Миколенко, а також футболісти середньої лінії Смирний і новачок команди бразилець Буено.

- Київські динамівці проводять розминку на стадіоні «Еден». Також в чаші стадіону з'явилися футболісти «Славії»

- УЄФА заборонив «Славії» вшанувати перед матчем хвилиною мовчання пам'ять трьох чеських офіцерів, загиблих 5 серпня в Афганістані.

- За півтори години до початку матчу на стадіоні почали з'являтися вболівальники. Як ми повідомляли раніше, на трибунах очікується аншлаг.

Стали відомі склади команд

«Славія»: Даніел Колар - кофа, Нгадо-Нгаджуі, Делі, Божілов - Соучек, Хюшбауер, Сікора, Змргал, Стох - Шкода.

Запасні: Коварж, Олайінка, Тецл, Зелений,, Кудела, Балута, Фрідріх.

«Динамо»: Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Морозюк - Сидорчук, Буяльський, Гармаш, Вербич, Циганков - Бесєдін.

Запасні: Бущан, Че Че, Шепелев, Сідклей, Андрієвський, Шабанов, Русин.

старт сезону

І підопічні Йіндржіха Трпішовскі, і команда Олександра Хацкевича вдало розпочали сезон, обігравши всіх своїх суперників. «Славія» впевнено очолює турнірну таблицю чемпіонату Чехії, здолавши на старті «Сігма» (3: 0), «Карвін» (4: 0) і «Опаву» (3: 1). Що ж стосується «Динамо», то «біло-сині» спочатку завоювали Суперкубок України, обігравши в Одесі «Шахтар» (1: 0), а потім відсвяткували успіх в трьох зустрічах прем'єр-ліги - з «Ворсклою» (1: 0) , ФК «Львів» (1: 0) і «Шахтарем» (1: 0).

День в історії

Київське «Динамо» у своїй 53-річній історії виступів у єврокубках тричі проводило матчі 7 серпня, кожен раз покращуючи свій результат на полі суперника. У 1996 році українська команда поступилася у Відні австрійському «Рапіду» - 0: 2, у 2002-му зіграла в Єревані внічию з вірменським «Пюніком» - 2: 2, і в 2012-му вирвала в Роттердамі перемогу у голландського «Фейєноорда» - 1: 0.

Двадцять років по тому

Динамівці гостювали у чеських клубів (в тому числі і за часів Чехословаччини) шість разів, і при цьому лише раз змогли вивезти перемогу. Рівно 20 років тому, в серпні 1998 року, команда Валерія Лобановського відсвяткувала в Празі історичний успіх. Програвши «Спарті» вдома (0: 1), «біло-сині» на 89-й хвилині матчу-відповіді зрівняли рахунок за сумою двох поєдинків (після удару Андрія Шевченка м'яч в свої ворота відправив захисник чехів Петро Габріел) і відсвяткували успіх в драматичній серії післяматчевих пенальті - 3: 1.

До речі, в тому поєдинку в чеській столиці брав участь нинішній тренер киян Олег Лужний, який відзначив 5 серпня 50-річний ювілей. А ось наставник «Динамо» Олександр Хацкевич тоді не зумів допомогти своїй команді в Празі, оскільки був видалений з поля в першій грі в Києві.

Нагадаю, що, пройшовши «Спарту», ​​команда Валерія Лобановського провела потім один з кращих єврокубкових сезонів у своїй історії, дійшовши до півфіналу Ліги чемпіонів.

Український слід

Ще зовсім недавно кольору «Славії», якій, до речі, знайшлося місце в Книзі рекордів Гіннесса (клуб не змінює дизайн ігрової форми з 1896 року!), Захищали два українські футболісти - Руслан Ротань і Едуард Соболь. Як відомо, досвідчений півзахисник згодом перебрався до київського «Динамо», а захисник збірної України після закінчення терміну оренди повернувся в донецький «Шахтар», якому належать права на гравця.

Головний стадіон Чехії

Поєдинок «Славія» - «Динамо» відбудеться на самому місткому стадіоні Чехії «Еден-Арені», здатної прийняти на своїх трибунах 20 800 уболівальників (останню домашню гру пражан проти «Опави» відвідали 13 100 любителів футболу).

Стадіон, відкритий в 2008 році, брав в 2013-му поєдинок за Суперкубок Європи, в якому «Баварія» в серії післяматчевих пенальті взяла верх над «Челсі».

арбітр

Зустріч віце-чемпіонів Чехії та України УЄФА довірив судити бригаді арбітрів з Англії на чолі з 39-річним Крейгом Поусона. У колишні роки цей служитель Феміди лише раз перетинався з нашими командами на дорослому рівні, коли в жовтні 2017 го в албанському Шкодере зафіксував перемогу збірної України у відбірковому поєдинку ЧС-2018 над суперниками з Косово - 2: 0.

Найбільш важливі дуелі в своїй суддівській кар'єрі цей арбітр ФІФА з 2015 року провів на батьківщині: в 2016-му він працював на грі за Суперкубок Англії «Манчестер Юнайтед» - «Лестер» (2: 1), а в 2017-м - на фіналі Кубка англійської ліги «Арсенал» - «Манчестер Сіті» (0: 3).

квитки

Офіційний сайт «Славії» повідомляє, що всі квитки на майбутній матч вартістю від 210 до 650 чеських крон (від 250 до 800 гривень) вже продані.

Уболівальникам київського клубу на стадіоні «Еден-Арена» виділені сектори № 119, № 120, № 121. Ціна квитка - 15 доларів.

До речі, в розпалі реалізація квитків на матч-відповідь «Динамо» і «Славії», яка відбудеться 14 серпня на столичному «Олімпійському» (початок - о 19.30). Вартість заповітних перепусток на поєдинок - 50, 100, 170, 230, 270, 300, 450 і 500 гривень.

вибір Хацкевича

На матч зі «Славією» тренерський штаб «Динамо» взяв 22 футболіста, з яких 18 потраплять в заявку на поєдинок.

Воротарі: Бойко, Бущан, Маханьков.

Захисники: Морозюк, Кадар, Бурда, Кендзьора, Миколенко, Шабанов, Сідклей.

Півзахисники: Сидорчук, Буяльський, Гармаш, Шепелев, Смирний, Вербич, Циганков, Андрієвський, Че Че, Буено.

Нападники: Бесєдін, Русин.

Далі - Льєж або Амстердам

За підсумками жеребкування, що пройшла в швейцарському Ньоні, «Динамо» в разі успішного подолання бар'єру у вигляді віце-чемпіона Чехії зіграє на наступній стадії з переможцем пари «Стандард» (Льєж, Бельгія) / «Аякс» (Амстердам, Нідерланди). Перший матч пройде 21 або 22 серпня в одній з країн Бенілюксу, у відповідь - 28 або 29 серпня в Києві або Празі.

Слова перед матчем

Олександр Хацкевич, головний тренер «Динамо»: «Суперник сповідує не тільки силовий футбол, у них є і креативні футболісти. Все залежить від ситуації, на якій частині поля вона відбуватиметься. У нас є план на гру, про який ми докладніше розповімо футболістам вже завтра. Ми відштовхуємося від своєї гри ».

Сергій Сидорчук, капітан «Динамо»: «З огляду на, що у суперника практично всі футболісти під 190 см росту, необхідно якомога менше порушувати правила неподалік від власного штрафного майданчика. Тим більше, в сучасному футболі взагалі дуже багато м'ячів забивається після стандартних положень, що показав і недавній чемпіонат світу ».

Йіндржіх Трпішовскі, головний тренер «Славії»: «Я стежив за грою" Динамо ". Вони забивають не так багато голів. Думаю, що і завтра буде така ж гра. "Динамо" робить упор на тактику і планує свою гру до деталей. Це було дуже добре видно в останньому матчі з "Шахтарем". Що стосується сильних сторін "Динамо", то вони дуже добре обороняються. Особливо в матчах проти "Шахтаря". Також кияни добре грають на контратаках. Найбільш небезпечними гравцями я вважаю Вербича та Циганкова - вони на багато здатні ».

Ян Сікора, півзахисник «Славії»: «У нас досвідчена команда з досвідченими гравцями, тому хвилювання бути не повинно. Це важлива гра, але ми не відчуваємо якогось тиску. Ми повинні показати свій найкращий футбол. Про "Динамо" можу сказати, що це добре підготовлена ​​тактично команда. Знаю, що вони в цьому сезоні ще не пропускали, але сподіваюся, що нам вдасться перервати їх серію ».

Посилення нападу знайдено?

Як повідомляє Інтернет-видання FootballHub, «Динамо» підписало контракт з 18-річним нападаючим клубу першої ліги СК «Дніпро-1» Владиславом супряга. Правда, сам футболіст поки цю інформацію не підтвердив. «Поки що нічого не хочу коментувати щодо мого переходу в" Динамо ". Давайте трохи пізніше поговоримо. Ніяких документів з київським клубом я поки що не підписував », - сказав Супряга в коментарі виданню Footboom.

Погода

Незважаючи на вечірній час старту поєдинку (о 19:30 за місцевим часом), очікується, що стовпчики термометрів піднімуться до позначки 33-34 градуса за Цельсієм. У зв'язку з цим уболівальників, які прийдуть на стадіон, забезпечать пляшками з прохолодною водою, - інформує офіційний сайт празького клубу. Також, згідно з регламентом футбольних змагань, якщо температура піднімається вище 32 градусів, передбачена пауза на водопій в кожному з таймів.

12-й гравець «Динамо»

Як повідомляє видання Динамомания, в Празі на трибунах стадіону «Еден Арена» «біло-синіх» будуть підтримувати тисячу дев'яносто п'ять уболівальників. Відзначається, що гостьова квота киян за квитками викуплена повністю.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що « Динамо »в матчі прем'єр-ліги обіграло на« Олімпійському »« Шахтар ».