Полезные материалы

Як позбутися від «вушок» на стегнах і не втратити груди

  1. «Попіни вуха»: як вони там опинилися?
  2. Дієта проти «вушок»
  3. Комплекс вправ проти «вушок»
  4. 1. Махи ногами лежачи
  5. 2. Присідання пліє
  6. 3. Присідання з відведенням ноги в сторону
  7. 4. Діагональні випади
  8. Мінімум півгодини ходьби в день
  9. Як, втрачаючи «вушка», не втратити груди

«Вушка» або «галіфе» - так зазвичай називають жирові відкладення на зовнішній стороні стегон «Вушка» або «галіфе» - так зазвичай називають жирові відкладення на зовнішній стороні стегон. У наш час ця проблема досить поширена, причому не тільки серед дорослих жінок, але і зовсім молоденьких дівчаток віком 13-15 років.

Жир у всіх людей відкладається неоднаково. У одних більша його частина зосереджується у верхній частині тулуба. Таким жінкам дуже пощастило, адже навіть при спалюванні підшкірного жиру груди залишається на місці. Але існують і ті, у кого жир відкладається в більшій мірі на стегнах - виходить така собі фігура «груші».

Дженніфер Лопес, Блейк Лайвлі. Фото: Globallookpress.com

Таким жінкам пощастило набагато менше, тому що при схудненні їх стегна починають худнути в найостаннішу чергу, чого не скажеш про груди ... Як жінці з типом фігури «груша» позбутися «вушок» на стегнах і щоб при цьому груди сильно не зменшилася в розмірі, ми поговоримо в сьогоднішній статті.

«Попіни вуха»: як вони там опинилися?

Фігура жінки зазнає значних змін в віці 13-16 років. Це період активного статевого дозрівання, коли в організмі у великих кількостях починає вироблятися гормон естроген. Цей гормон регулює розподіл жирової тканини в області талії, грудей і стегон. Саме в підлітковому віці у жінок виростають «зайві вуха», від яких уже в дорослому віці позбутися не так-то просто.

Дієта проти «вушок»

Перший засіб по боротьбі з «вушками», без якого всі інші методи втрачають весь сенс - це раціональне харчування. Якийсь особливо складної дієти вам не буде потрібно. Головна складність в тому, щоб дотримуватися цих простих правил.

Для спалювання жиру ви повинні витрачати більше енергії, ніж споживаєте . При цьому щоб ви змогли насичуватися меншою кількістю їжі, вам потрібно обов'язково збільшити частку сирих овочів в своєму раціоні. Як джерела повноцінного білка підійдуть нежирна яловичина, риба, сир.

123RF / Pamela Panella

Відмовлятися від вуглеводів ні в якому разі не слід, а от замінити частину солодощів крупами, на зразок геркулесу або гречки, буде відмінним рішенням. Ну і головне - набратися терпіння. Навіть не дуже сувора дієта, яка дотримується кілька місяців, набагато ефективніше суперефективного новомодної дієти, з якою ви зірветеся в найближчі 7 днів. Пам'ятайте, що слово «дієта» грецьке і означає «спосіб життя».

Комплекс вправ проти «вушок»

Чи можна схуднути без тренувань? Можна, можливо! Але знижуючи вагу і не тренуючи при цьому м'язи, ви ризикуєте придбати фігуру скинни фет (від англ. Skinny-fat - худа товстушка). Тому спеціально для читачок «Клео» я підібрав найкращі, на мій погляд, вправи для тренування зони «галіфе».

1. Махи ногами лежачи

Дана вправа добре навантажує середню сідничний м'яз, латеральну широку м'яз стегна, напрягатель широкої фасції стегна. Дуже добре підходить в якості розминки перед більш важкими вправами.

Техніка виконання:

Ляжте на бік, підніміть ногу до кута 45 градусів, потім плавно опустіть, що не розслабляючись ні на секунду в нижній точці. Зробіть один підхід до легкого стомлення спочатку для правої ноги, а потім відразу ж, без відпочинку - для лівої. Тепер відпочиньте хвилину і повторіть цю вправу ще 4 рази. Всього у вас повинно вийти 5 підходів.

123RF / dolgachov

2. Присідання пліє

Даний вид присідань хороший тим, що максимально знімає навантаження з ваших колін, при цьому потужно навантажуються сідничні м'язи .

Техніка виконання:

Поставте ноги широко, коліна і шкарпетки повинні дивитися в одному напрямку. Повільно присядьте, для рівноваги тримаючи при цьому руки перед собою, потім підніміться. Зробіть один підхід до легкого відчуття втоми. Всього потрібно зробити 5 таких підходів, відпочиваючи при цьому між підходами по хвилині.

123RF / Andrei Zaripov

3. Присідання з відведенням ноги в сторону

Ці присідання зі свого виконання схожі на техніку звичайних присідань , З тією лише різницею, що при вставанні вам необхідно відводити ногу в сторону, що дозволяє сильніше навантажити сідниці

Техніка виконання:

Початкове положення - ноги на ширині плечей. Повільно опуститеся вниз, зберігаючи спину прямою, а руки тримаючи перед собою. Потім підніметеся вгору, одночасно відводячи ліву ногу в сторону, носок - на себе. Зробіть 3 підходи до легкого відчуття втоми спочатку для лівої ноги, а потім 3 підходи - для правої.

4. Діагональні випади

І завершуємо комплекс діагональними випадами. Випади - це традиційне вправа для тренування стегон і сідниць. Однак для того, щоб зробити більший акцент на ту зону, де розташовуються «вушка», цю вправу потрібно робити трохи інакше.

Техніка виконання:

Початкове положення: ноги на ширині плечей, руки на поясі. Зробіть крок назад правою ногою по діагоналі в напрямку до лівої. Поверніться у вихідне положення і зробіть потрібну кількість повторень до легкого відчуття втоми. Потім без відпочинку виконайте те ж саме для лівої ноги, тільки крокувати назад тепер потрібно у напрямку до правої ноги. Відпочиньте рівно 1 хвилину і зробіть ще 4 таких підходу. Всього у вас повинно вийти 5 підходів на кожну ногу.

123RF / Andrei Zaripov

Виконувати цей простий комплекс з чотирьох вправ потрібно 3-6 разів на тиждень. Ще краще, якщо ви зможете розбити його на дві частини: першу половину виконуйте вранці, другу - ввечері.

Мінімум півгодини ходьби в день

Головна біда сучасного городянина - то, що більшість з нас проводить занадто мало часу на свіжому повітрі. І дарма! адже ходьба - це дуже ефективна вправа по позбавленню від «вушок» на стегнах. Жир найефективніше згорає в присутності кисню. А де цього кисню найбільше? Правильно - на вулиці!

123RF / Yulia Grigoryeva

Візьміть годинник, намітьте маршрут і вперед! Крім загальнозміцнюючий впливу на весь організм, ходьба, зокрема, сприяє зміцненню ваших колін (за умови правильного харчування і достатнього відновлення, зрозуміло). Особливо це актуально, якщо ви раніше не займалися фітнесом і хочете почати.

Як, втрачаючи «вушка», не втратити груди

На самому початку статті я згадав про те, що жир у всіх людей відкладається нерівномірно. Це означає, що і спалюватися він буде так само - нерівномірно! Жінки з важким низом і легким верхом, спалюючи жир, сильно ризикують втратити разом з «вушками» об'єм грудей. Цей факт зупиняє багатьох на шляху до їх мети щодо позбавлення від «вушок».

Одна з причин цього явища - це різке зневоднення організму . Щоб цього не допустити, втрачайте не більше 300-500 г ваги в тиждень. Груди на дієті в будь-якому випадку зменшується, але ці втрати будуть не такі помітні на тлі загального зниження ваги і зменшення талії.

Боротьба з «вушками» - це питання терпіння і дисципліни. Якщо ви дійсно хочете поліпшити свою фігуру, то, застосовуючи ці поради на практиці, ви обов'язково досягнете успіху.

«Попіни вуха»: як вони там опинилися?
«Попіни вуха»: як вони там опинилися?
А де цього кисню найбільше?