Полезные материалы

Як прибрати вушка на стегнах швидко: вправи і методи

  1. 3 причини, що провокують появу «вушок» на стегнах
  2. Дії, які допоможуть позбутися від проблеми
  3. Зміни в раціоні
  4. Прості вправи для боротьби з вушками
  5. Масаж, який значно зменшить вушка
  6. Ситуації, при яких масаж робити не варто
  7. Обгортання в боротьбі з «вушками»

Вушка на стегнах - проблема жіночої фігури, яка може з'являтися не тільки у жінок із зайвою вагою, але і у досить струнких дівчат. Тому питання, як прибрати вушка на стегнах, дуже актуальний. Насправді вони являють собою звичайні жирові відкладення, тому прибрати їх можна, тільки застосувавши комплексний підхід. Перед цим обов'язково визначте можливі причини появи вушок. Потрібно пам'ятати і про те, що робити вправи і процедури потрібно, дотримуючись певних рекомендацій.

3 причини, що провокують появу «вушок» на стегнах

Вушка на стегнах - неприємність, з якою стикається більшість жінок. Саме вони псують жіночу фігуру і роблять стегна менш привабливими. Причини наростання зайвих жирових відкладень на стегнах - важливий фактор. З'ясувати їх варто перед тим, як підібрати методи, які допоможуть прибрати вушка.

  1. Неправильний спосіб життя, через який відбувається накопичення зайвої ваги на стегнах і не тільки. У жінок він починає відкладатися в районі сідниць, стегон, живота. Це і може спровокувати появу великих «вух», які складно прибрати.
  2. Низький рівень фізичної активності або її відсутність. При цьому мускулатура зовнішньої сторони стегон практично не задіяна. Через несвоєчасне спалювання жиру в потрібних місцях жирові клітини дуже швидко накопичуються. Тому рекомендують робити спеціальні вправи, щоб прибрати вушка на стегнах.
  3. Генетичний фактор. Через нього навіть дами з самими завидними ідеальними формами можуть обзавестися зайвими вушками на стегнах, які часто виглядають не дуже естетично.

Щоб отримати хороший ефект і прибрати швидко вушка на стегнах, фахівці рекомендують працювати одночасно в декількох напрямках. При цьому всі дії можна робити в домашніх умовах.

Дії, які допоможуть позбутися від проблеми

Професіонали заявляють, що тільки при комплексному підході можна надовго прибрати цю проблему в районі стегон.

Зміни в раціоні

Як прибрати вушка на стегнах за допомогою зміни раціону? Головне завдання - знизити кількість споживаних калорій, які й провокують жирові відкладення на боках.

  • Варто дотримуватися питного режиму, харчуватися не менше 4 разів на добу, але зробити порції маленькими.
  • Обов'язково збагатите свій раціон свіжими овочами та фруктами, які повинні складати не менше 55% загального раціону жінки.
  • Рекомендують не пропускати прийом сніданків, виключити занадто жирну, смажену, солону їжу або гостру. Відразу ж після пробудження не забути випивати склянку води (можна з лимоном).
  • Обов'язковими складовими раціону повинні стати молокопродукти, риба і морепродукти, м'ясо, яйця, злакові.
  • Краще прибрати з раціону консерви (і домашні теж), забути про швидкому харчуванні і некорисних перекуси, випічці, солодощах, звести до мінімуму вживання картоплі. Більшість шкідливих продуктів, які ми звикли вживати, абсолютно марні, це порожні калорії. Тільки виключивши їх зі свого раціону, можна отримати хороший результат.

Тільки виключивши їх зі свого раціону, можна отримати хороший результат

Прості вправи для боротьби з вушками

Вправи - одна з результативних методик, яка позбавляє від жирових відкладень на боках. вправи , Щоб прибрати будь-які вушка на стегнах, дозволять максимально включити в роботу всі м'язи стегон і попи, позбавлять від зайвої жирового прошарку на внутрішній і зовнішній стороні стегон і налагодять кровообіг в тканинах.

  • Присідання. Одне з ефективних вправ, яке ще буде зміцнювати і м'язи. При виконанні вправи важливо стежити за правильним вихідним положенням: пряма спина і втягнутий живіт. При бажанні та можливостях можна приєднати до вправи використання гантелей і штанги. Щоб прибрати вушка, потрібно виконувати вправу не менше 30 разів за день.
  • Присідання з обважнювачами. Ноги ставлять широко, робиться глибоке присідання з опущеними в руках гантелями. Щоб був ефект, потрібно дотримуватися техніки виконання вправи: попа відводиться назад, коліна при присіданні не виходять за рівень шкарпеток, а самі шкарпетки не повинні бути спрямовані у внутрішню сторону. Стегна і попа максимально напружені, корпус потрібно прогнути, але не сильно. Дуже хорошим і результативним вправою є ходьба з обважнювачами.
  • Махи ногою навскоси. Вправа не тільки позбавить від вушок, але й підкачає м'язи попи і стегон. Потрібно стати на карачки, після чого одна нога відводиться вгору навскоси. Вправа повторюється не менше 30 разів за 1 підхід на ногу. Активно тут задіяна і внутрішня сторона стегна.
  • Ножиці ногами. Лягти на спину, піднявши ноги на 45 °, робимо ножиці - умовно перерізуємо повітря ногами. Важливо тримати ноги тільки прямими. Якщо згинати їх в колінах, то ніякого ефекту не буде.
  • Скручування тіла. Початкове положення: руки відведені назад, спертися об підлогу. У такому положенні потрібно піднімати ноги і розводити їх в сторони. Також потрібно проводити підтягування ніг і повертання в бік. Ефекту можна досягти тільки, якщо ноги будуть постійно на вазі, а живіт буде в напрузі.
  • Махи ногами. Початкове положення: лягти на підлогу, на бік, піднімати ногу вгору, роблячи махи. Ноги не згинаються в колінах. Після цього перелягти на інший бік і виконати ті ж дії для іншого стегна.
  • Стрибки на одній або на обох ногах. Для досягнення ефекту виконувати не менше 150 стрибків на добу.
  • Випади вперед. Ногу, зігнуту в коліні, виставляють глибоко вперед. Випад ногами потрібно виконати по черзі.
  • Підйом тіла на стілець. Для цього необхідно використовувати надійний стілець, який не буде соватися по підлозі. Його потрібно поставити перед собою і підніматися на нього, як на сходинки. При цьому одна нога стає на стілець, а другий потрібно відштовхуватися від підлоги. Ноги міняти по черзі. Мінімальна кількість сходжень - 30. Тим, хто вже неодноразово робив таку вправу, можна використовувати обважнювачі - гантелі, пляшки з водою або піском.

Весь комплекс вправ бажано повторювати по 2-3 рази. Для досягнення ефекту вправи варто проводити хоча б через день (3-4 рази на тиждень). Тільки за цих умов можна прибрати вушка на стегнах результативно і швидко.

Масаж, який значно зменшить вушка

Масаж можна проводити як професійно, так і самостійно. Потрібно враховувати деякі особливості при проведенні масажу на боках.

  1. Якщо масаж проводить професіонал, то від вушок можна позбутися за 10-12 сеансів (не більше 2 тижнів). У домашніх умовах це відбувається повільніше.
  2. Масаж дозволяє не тільки прибрати вушка на боках і стегнах, а також на внутрішній стороні стегна, але і посилити кровообіг і поліпшити обмін речовин.
  3. При самостійному проведенні масажу потрібно максимально розслаблювати стегна. Максимального ефекту можна досягти, якщо виконувати масаж відразу після вправ. Бажано розігріти тіло в теплій ванні або після прийняття душу.
  4. Початок якісного масажу «вушок» на стегнах: погладжування ділянки шкіри, розтирання, потім м'язи потрібно розминати і трусити. Завершується масаж знову погладжуванням. Потрібно робити руками розтирання до тих пір, поки шкіра стегон не стане червоною, але не можна допустити появу синців.
  5. Після легкого масажу руками можна провести масаж за допомогою вакуумних банок . Перед застосуванням банок ділянку шкіри змазують олією. Це один з найбільш дієвих методів не тільки для видалення вушок, але й проти целюліту. В середньому добитися хорошого результату можна вже через 10 сеансів такого масажу.
  6. Для більшого ефекту можна проробляти масаж не тільки руками, але і використовувати щітки з дерева, жорсткі мочалки, масажери зі спеціальними роликами, рушник.
  7. На вушка, так звану зону «Галіфе» , Можна застосувати вплив водного масажу. Для цього приготувати ванну з ароматними оліями або травами і почати розтирати або пощипувати проблемні ділянки.
  8. Потрібно пам'ятати про те, що масажі такого типу проводяться не більше ніж по 10-12 хвилин на кожну ділянку шкіри.

Ситуації, при яких масаж робити не варто

На перший погляд такі нешкідливі масажі на стегнах мають свої протипоказання:

  • Занепад сил.
  • ГРВІ.
  • Потрібні ділянки шкіри уражені.
  • Загострення хронічних або інфекційних захворювань.
  • При будь-яких видах гриж.

https://youtu.be/qiwJBKYxBgY

Обгортання в боротьбі з «вушками»

Етапи, про які повинна знати кожна жінка перед тим, як провести обгортання проти зайвих жирових відкладень на боках.

  1. Обгортання можна проводити звичайної харчовою плівкою . При цьому у всіх проблемних зонах зачіпається і внутрішня, і зовнішня сторона стегна.
  2. Регулярно роблячи такі процедури, можна не тільки позбутися від вушок на стегнах, а й від розтяжок і целюліту.
  3. Перед процедурою рекомендують розпарити тіло у ванні, розслабитися. Потім зробити скрабірованіе потрібної ділянки. Можна придбати спеціальні скраби або приготувати їх з кавою і гелю для душу. Під час пілінгу робити розтирання до появи злегка червонуватою шкіри. Далі суміш змивають з тіла і ретельно витирають шкіру.
  4. Ефективно позбутися від ороговілих клітин можна і за допомогою жорсткої мочалки.
  5. Після цього на обрану ділянку наносять крем від целюліту і добре втирають його в шкіру. Після нанесення крему провести обгортання харчовою плівкою. Плівка повинна добре прилягати до ноги, чи не відпадати і не ковзати, але туго затягувати теж не варіант - можна не тільки не отримати потрібного ефекту, а й порушити кровообіг. На одне стегно намотують близько 5-7 шарів плівки.
  6. Щоб зробити ефект парника, краще одягнути штани або колготи. Після цього можна займатися своїми справами. Тривалість процедури на стегнах залежить від складу антицелюлітного крему - від 40 хвилин до 2 годин.
  7. Після зняття плівки сполоснути шкіру, витерти рушником і натерти стегна лосьйоном. Щоб максимально швидко отримати бажаний результат, краще проводити процедуру як мінімум 4-5 разів на тиждень.

Змоделювати бажану форму стегон або зробити корекцію - дуже трудомістке заняття, яке займає чимало часу. Тому, якщо з'явилося бажання прибрати зайві вушка на стегнах, важливий комплексний підхід: фізичні вправи і масажі, збалансоване харчування. У таких випадках можна отримати результат вже після тижня посилених занять.

Стаття перевірена і схвалена Мосаловой Юлією Ігорівною, фахівцем з адаптивної фізичної культури - див. автори сайту