Полезные материалы

Глютеопластіка

  1. Глютеопластіка Глютеопластіка - комплекс хірургічних методик, прийомів і технік, спрямованих на збільшення...
  2. види глютеопластікі
  3. Підготовка до глютеопластікі
  4. Показання до проведення операції
  5. Протипоказання до проведення операції
  6. Ціни на глютеопластіку в Інституті краси ГАЛАКТИКА

Глютеопластіка

Глютеопластіка - комплекс хірургічних методик, прийомів і технік, спрямованих на збільшення / зменшення обсягу і моделювання форми сідничної області. Метою пластики сідниць є не тільки корекція форми, але також омолодження і комплексне поліпшення естетики сідничної області з відтворенням гармонійних і природних пропорцій. Ще одне важливе завдання - профілактика вікових змін, що з часом можуть призвести до появи естетичних недоліків.

Ще одне важливе завдання - профілактика вікових змін, що з часом можуть призвести до появи естетичних недоліків

опис операції

Глютеопластіка - комплекс хірургічних методик, прийомів і технік, спрямованих на збільшення / зменшення обсягу і моделювання форми сідничної області. Метою пластики сідниць є не тільки корекція форми, але також омолодження і комплексне поліпшення естетики сідничної області з відтворенням гармонійних і природних пропорцій. Ще одне важливе завдання - профілактика вікових змін, що з часом можуть призвести до появи естетичних недоліків.

види глютеопластікі

Омолодження та моделювання форми сідничної області проводиться за допомогою ендопротезування (установка імплантів), липофилинга, ліпосакції. Ще одна методика - підтяжка сідниць - розглядається в якості самостійної пластичної операції. Стратегія пластики сідниць, вибір хірургічних прийомів і технік, визначається специфікою естетичного недоліку, віком і індивідуальними особливостями пацієнта.

Збільшує Глютеопластіка имплантами

Збільшення сідниць проводиться методом ендопротезування або липофилинга. При ендопротезуванні збільшення обсягу з моделюванням форми сідничної області досягається шляхом установки силіконових імплантів. Імпланти встановлюються в один з анатомічних кишень - під фасцію великого сідничного м'яза або під саму сідничний м'яз. Поверхневе розміщення (під шкірою) не використовується, оскільки в цьому випадку імплантат визначається візуально і на дотик.

Глютеопластіка з установкою імплантів проводиться через хірургічний доступ в складках шкіри під сідницями. Розрізи короткі; шрами після операції приховані в природних складках і практично не помітні. Для моделювання форми та об'єму сідниць використовуються імпланти з силікону підвищеної міцності з довічною гарантією. Операція дає стійкий і природний результат.

Пластика сідниць методом липофилинга

Сучасна пластична хірургія у своєму розпорядженні нові, більш досконалими методами моделювання форми і контурів тіла. Альтернативою установці імплантів є липомоделирование - корекція контурів і / або обсягу сідничної області за допомогою введення в проблемні зони власних жирових клітин пацієнта.

Жирові клітини мають повної біологічної і антигенної сумісністю і повністю інтегруються в гістологічну структуру реципієнтную зони. Після збільшення сідниць методом липофилинга немає специфічних обмежень, які доводиться дотримуватися після установки імплантів.

Крім перерахованих вище достоїнств, пластика сідниць методом липофилинга має наступні переваги:

  • Мінімальна травмування тканин.
  • Мінімальна крововтрата.
  • Короткий і простий реабілітаційний період.
  • Відсутність шрамів і рубців - введення жиру проводиться ін'єкційним способом без розрізів на шкірі.

Слід звернути увагу на ще один важливий аспект. Імпланти, на відміну від живих тканин, не старіють. Через 10, 15 або 20 років зміни м'яких тканин сідничної області (витончення, зниження тургору, птоз) можуть стати помітними, а обсяг імпланту залишиться колишнім. Це може привести до спотворення пропорцій і погіршення естетики сідниць, і для виправлення недоліків потрібно заміну імпланта.

Ліпофілінг забезпечує максимально природний результат з можливістю швидкого ремоделювання через 10-20 років. Методи липомоделирование відставляють відкритою можливість для подальшого омолодження сідниць з мінімальним травмуванням тканини. Це одне з головних переваг інноваційної методики!

зменшує Глютеопластіка

Зменшує Глютеопластіка проводиться за допомогою ліпосакції, в ході якої пластичний хірург видаляє надлишок жирової тканини. Оскільки ліпосакція вирішує тільки проблему надлишкового об'єму, її часто доповнюють пластикою шкірних покривів з видаленням надлишку шкіри і переміщенням м'яких тканин (підтяжкою), мета якої в омолодження, моделюванні форми та відтворенні чітких контурів сідничної області.

Підготовка до глютеопластікі

Залежно від використовуваних хірургічних прийомів, методик і технік, а також складності операції, Глютеопластіка проводиться із застосуванням спінальної анестезії або інгаляційного / комбінованого наркозу. Для мінімізації анестезіологічних ризиків і поліпшення якості наркозу лікар-анестезіолог повинен мати у своєму розпорядженні максимально докладної і актуальною інформацією про здоров'я пацієнта. Тому перед глютеопластікі призначається повне медичне обстеження.

Перелік обов'язкових діагностичних процедур включає аналізи крові / сечі, електрокардіограму, флюорографію, обстеження на маркери вірусних інфекцій в крові, комплексну перевірку показників системи гемостазу. За свідченнями призначаються додаткові методи лабораторної та інструментальної діагностики, а також консультації вузьких фахівців.

Важливий етап підготовки до глютеопластікі - консультації пластичного хірурга. На консультаціях важливо максимально докладно розповідати лікареві про суб'єктивне сприйняття естетичного дефекту і очікуваннях від глютеопластікі. Спрогнозувати результат пластики сідниць допомагає комп'ютерне 3D моделювання.

Передопераційна підготовка вимагає дисциплінованого і відповідального ставлення пацієнта до всіх отриманих від пластичного хірурга рекомендацій. За кілька тижнів до корекції слід припинити або максимально обмежити прийом лікарських препаратів, що впливають на систему гемостазу. За 2-3 тижні потрібно кинути палити і відмовитися від алкоголю.

На етапі передопераційної підготовки небажано засмагати на сонці або в солярії. Не можна проходити фізіотерапевтичні процедури, що зачіпають область сідниць і нижніх кінцівок.

Показання до проведення операції

Глютеопластіка проводиться за естетичними показаннями, тобто при незадоволеності пацієнта зовнішнім виглядом сідничної області. Вдаються до допомоги пластичних хірургів не тільки жінки, а й чоловіки.

В естетиці сідниць можна виділити кілька типів косметичних дефектів:

  • низький профіль сідниць - недостатня висота в сагітальній (бічний) проекції;
  • вузькі від природи стегна з дефіцитом об'єму у фронтальній проекції;
  • деформація контурів сідничної області зі зникненням лаконічних ліній, які асоціюються з красою, емоційністю і сексуальністю;
  • непропорційний розвиток сідниць і стегон, або сідниць і грудей;
  • зниження тургору і птоз (опущення) шкірних покривів з формуванням неестетичних складок і горбистість.

Кожен з перерахованих вище косметичних дефектів розглядається як показання до глютеопластікі. Пластика сідниць може бути виконана і при відсутності об'єктивних недоліків. Достатньо бажання пацієнтки (пацієнта) змінити обриси, обсяг або форму сідничної області, омолодити сідниці, попередити появу ознак старіння.

У розмові про показання до глютеопластікі не можна обійти ще один важливий момент, а саме причини формування естетичного дефекту. Причини для пластики сідниць можна розділити на три групи:

  • індивідуальні особливості анатомії і конституції;
  • вікові зміни з погіршенням властивостей м'яких тканин;
  • деформація сідничної області після схуднення.

Індивідуальні особливості конституції, як правило, пов'язані зі ступенем розвитку великих сідничних м'язів або специфікою розподілу жирової тканини в області стегон і сідниць. Не завжди ці особливості піддаються корекції за допомогою фізичних вправ і дієти. У багатьох випадках Глютеопластіка пропонує не тільки швидкий, але і єдиний спосіб повного усунення косметичного недоліку.

Старіння організму супроводжується комплексними змінами у всіх тканинах сідничної області. У багатьох пацієнтів є гіпотрофія сідничних м'язів. Практично у всіх є ознаки зниження тургору м'яких тканин і гравітаційного птозу, що проявляється не тільки «провисання» шкіри, але і деформацією контурів. Інволюційні процеси часто призводять до витончення підшкірної клітковини, що негативно впливає на обсяг, обриси і форму сідниць. Прибрати ознаки старіння можна тільки методами пластичної хірургії.

Погіршення естетики сідничної області типово і для різких коливань маси тіла. Зайві кілограми призводять до збільшення обсягу сідниць, що особливо помітно у жінок. Схуднення неминуче призводить до зменшення обсягів, але залишає надлишок покривних тканин. Шкіра, позбавлена ​​«жирового каркаса», який надавав їй пружний вигляд, обвисає. Формуються неестетичні бугристости, деформуються контури, форма сідниць втрачає колишню привабливість.

Мета глютеопластікі - не просто збільшення обсягу і моделювання форми сідничної області. Пластика сідниць переслідує більш глобальні цілі - омолодження і поліпшення естетики сідниць, відтворення природних і гармонійних пропорцій, а також профілактика вікових змін, що можуть призвести до повторному появі аналогічних або формування нових естетичних недоліків.

Протипоказання до проведення операції

  • Облітеруючий ендартеріїт та інші захворювання судин нижніх кінцівок, що супроводжуються погіршенням артеріального кровотоку, оксигенації та трофіки тканин.
  • Хронічна венозна недостатність (варикозна хвороба).
  • Тромбофлебіт.
  • Хвороби крові зі зниженням або патологічним підвищенням активності системи гемостазу.
  • Онкологічна патологія, незалежно від локалізації пухлини.
  • Запалення на шкірі сідниць аутоімунного, інфекційного або алергічного генезу.
  • Гостре інфекційне захворювання, в тому числі застуда, ГРВІ.
  • Лихоманка неясного генезу.
  • Вагітність, лактація.
  • Вік до 18 років.
  • Ожиріння при патології ендокринної системи.
  • Хронічні кардіологічні та соматичні захворювання в стадії декомпенсації.

Реабілітація після операції

Для періоду реабілітації після пластики сідниць характерні деякі специфічні правила. Суворе і неухильне виконання цих правил сприяє загоєнню тканин і прискорює процес відновлення:

  1. Після глютеопластікі не можна довго перебувати в положенні сидячи. Велику частину часу слід проводити в положенні лежачи. У ранньому післяопераційному періоді показаний постільний режим.
  2. Слід уникати навантажень на сідничні м'язи. Не слід нахилятися вперед. Не можна випрямляти тулуб в поперековому відділі зі становища в нахилі.
  3. Протягом 2-3 місяців (або протягом періоду, визначеного оперував хірурга) необхідно постійно носити компресійну білизну, в тому числі вночі.

Ще одне специфічне вимога пов'язана з медичними маніпуляціями. Після глютеопластікі з установкою імплантів не можна виконувати ін'єкції в сідничні м'язи. Заборона діє протягом усього життя, уколи можна ставити тільки в м'язи стегна.

Як і після будь-якої пластичної операції, після глютеопластікі спостерігається набряклість і хворобливість. Формуються гематоми. Для зменшення симптомів можна використовувати холодні компреси. Мінімізації набряків сприяє постійне носіння компресійного трикотажу. Купірувати больові відчуття допомагають анальгетики, призначені пластичним хірургом. Для стимуляції регенерації тканин і прискорення загоєння рани лікар може призначити спеціальні фізіотерапевтичні процедури.

Прискорити відновлення допомагають і загальні правила реабілітаційного періоду. Не можна піднімати тяжкості і займатися спортом (мінімум 2-3 місяці). Не можна засмагати на сонці, відвідувати солярій, басейн, сауну. Масаж ніг і сідничної області протипоказаний до особливого дозволу пластичного хірурга.

Глютеопластіка дає стійкий естетичний результат. Рубці після операції відсутні або проходять в природних складках шкіри і практично непомітні. Щоб зберегти красу і привабливість сідниць, слід дотримуватися правил збалансованого харчування, стежити за калорійністю раціону і не допускати значних коливань маси тіла.

Ціни на глютеопластіку в Інституті краси ГАЛАКТИКА

З цінами на операцію можна ознайомитися в прайс-листі , Який розташований на сайті у відповідному розділі.

У вартість операції входить:

  1. Огляди (первинний і наступні)
  2. перев'язки
  3. Перебування в палаті (халат, рушник, тапочки, одноразовий гігієнічний набір)
  4. наркоз
  5. харчування

При надходженні на відділення:

  • За призначенням лікаря анестезіолога видаються компресійні панчохи;
  • За призначенням пластичного хірурга видається компрессионное білизна.

Після проведеної операції, за призначенням пластичного хірурга, видається направлення на реабілітаційні процедури.