Полезные материалы

Ліпосакція стегон, живота, підборіддя

Метою ліпосакції і липомоделирование є поліпшення форми тіла

Метою ліпосакції і липомоделирование є поліпшення форми тіла. Полягає в вакуумному видаленні локальних надлишків підшкірної жирової клітковини після їх механічного руйнування.

Найчастіше ліпосакції піддаються таз, стегна, живіт і підборіддя у жінок, груди і живіт у чоловіків. Метою ліпосакції є поліпшення форми тіла, яка передається нам генетично. Наші гени управляють розподілом жирових клітин в організмі, обумовлюють жирові відкладення, особливо локальні - «жирові пастки». Саме їх неможливо прибрати дієтою і вправами. Пацієнти з локальними відкладеннями жиру є найбільш підходящими кандидатами для ліпосакції, хоча теоретично таким методом можна прибрати підшкірний жир з будь-якої частини тіла. Улюблені місця «жирових пасток» є таз, стегна, живіт, підборіддя у жінок, груди і живіт у чоловіків.

Ліпосакція стегон - видалення надлишкових жирових відкладень на внутрішній, передній і бічній поверхні стегон.

Ліпосакція живота - удаленіеізбиточних жирових відкладень передньої черевної стінки, частіше околопупочнойобласті.

Ліпосакція підборіддя - видалення «другого підборіддя» - надлишкових жирових відкладень в області підборіддя.

Ліпосакція не є методом боротьби із загальним ожирінням.

Показник еластичності шкіри впливає на результат ліпосакції. У більш молодих людей еластична шкіра здатна добре скорочуватися, що дозволяє отримати гладку рівну поверхню, обмежившись тільки ліпосакції. На різних ділянках тіла еластичність шкіри різна, тому нерідко ліпосакцію поєднують з видаленням надлишків і підтяжкою шкіри. Така тактика застосовується по відношенню до пацієнтів старшого віку. Існує і найбільш широко застосовуються кілька методів ліпосакції: ручна, ультразвукова і вібраційна. Кожен з методів має свої плюси і мінуси, а також свої переваги з боку хірургів. Ми вважаємо за краще використовувати ручний метод ліпосакції з ультразвуком, який на наш погляд, дозволяє отримати більш передбачуваний результат і менш травматичний для пацієнта. Ми одномоментно видаляємо до 2,5-3 літрів жиру. Пацієнт, як правило, таку процедуру переносить легше і відновлюється швидше. Через деякий час (2-2,5 місяці) можна піддати ліпосакції інші області.

Підготовка до операції

Перед операцією пацієнти проходять загальноклінічне обстеження. На консультативному прийомі вивчаються побажання пацієнтів, реалістичність очікувань і хірургічні можливості втручання. Визначаються природа і розташування жирових відкладень, еластичність шкіри, обсяг оперативного втручання. За 2 тижні до ліпосакції припиняється прийом препаратів, що підвищують кровоточивість тканин. Напередодні операції і безпосередньо в день операції призначаються транквілізатори (заспокійливі засоби).

операція

Операція проводиться під наркозом. Час операції також залежить від обсягу видаляється жиру. Суть ліпосакції полягає в наступному: в шар жиру, що підлягає видаленню, вводиться спеціальний розчин, який містить речовини для знеболювання, звуження судин і розрідження жиру. Через невеликі розрізи (1-1,5 см) в прихованих місцях спеціальним інструментом (канюлею) жир видаляється. Канюля має закруглений кінець, і тому при русі її судини і нерви не пошкоджуються. У міру видалення жиру моделюються контури тіла. Після закінчення операції порожнини після видалення жиру промиваються, рани, при необхідності, дренируются або зашиваються косметичними швами. Для формування бажаного контура і усунення порожнин надаватися спеціальне післяопераційне білизна. При одномоментному видаленні не більше 3 літрів під час ліпосакції і після внутрішньовенно вводиться невелика кількість сольових розчинів, щоб заповнити втрати рідини (тканинної) під час ліпосакції. Переливання крові в таких випадках не проводиться. Після спостереження протягом доби і призначення лікування пацієнт може бути відпущений додому.

Після операції

В післяопераційному періоді пацієнт отримує антибіотики і знеболюючі препарати. У перші дні може відзначатися невелике підвищення температури тіла, промокання білизни. Кровотечі і гнійні ускладнення після ліпосакції рідкісні, частіше бувають скупчення рідини (сіроми), які усуваються пункціями. Болі в оперованих областях, як правило, помірні. Завжди присутні синці, набряки, які проходять протягом 14-24 днів. Післяопераційний білизну необхідно носити в перші 14-24 днів постійно, знімати тільки для прийому душу, потім носити до 4-х тижнів тільки в денний час. З 3-5 доби призначаються фізіопроцедури. Помірне фізичне навантаження (спорт) дозволяють через 4 тижні. Повернення до праці, в більшості випадків, відбувається через 10-12 днів. Протягом декількох місяців шкіра в оперованих областях відновлює чутливість, повністю скорочується і стає природно гладкою.

Ціна ліпосакції залежить від області проведення і складається з різних факторів - обсягу та характеру втручання, методики виконання, тому кінцеву вартість можна дізнатися на прийомі у лікаря.

Консультація по платних послуг

+7 (495) 360-40-93

Запишіться онлайн