Хокеїсти'Шахтера' втретє поспіль переграли'Юность'.

Хокеїсти солігорського'Шахтера' втретє поспіль обіграли лідера білоруської Екстраліги мінську'Юность' в нинішньому чемпіонаті країни. Хокеїсти солігорського'Шахтера' втретє поспіль обіграли лідера білоруської Екстраліги мінську'Юность' в нинішньому чемпіонаті країни

13 листопада в Солігорськ господарі спочатку розгубили перевагу в два голи і дозволили мінчани перевести гру в овертайм, але потім все-таки дотиснули суперника в серії післяматчевих буллітів.

'Шахтер-Солігорск' -'Юность-Мінск' - 4: 3 Б (2: 0, 1: 2, 0: 1, 0: 0, 1: 0).

13 листопада. Солігорськ. Спортивно-видовищний комплекс. 1190 глядачів.

Судді: П. Амосов, В. Пляц, П. Бадиль, М.Поляков.

'Шахтер': Малютін; В. Сушко (капітан) - Достанко, Демків - А. Усенко - Горбунов; Шелег - Борисов, Камбовіч - Туркін - Артемов; Станкевич - Рак, Рядченко - Бовбель - Оксентюк; Дадонов - Карабанов - Андрущенко; І. Сушко, Буйницький.

'Юность': І. Брікун; Ногачев - Боголей, Гринь - К. Брікун - Стефанович; Тарлецкая - Геращенко, Кот - Дрозд - Кулаков (капітан); Щечин - Міцкевич, П. Волчек - Лопачук - Протасеня; Мажуга - Казакевич, Кашкара - Гринкевич - Гайнетдінов.

Шайби: 1: 0 - Демків (Горбунов, В. Сушко, 0.18), 2: 0 - Артемов (Туркін, Шелег, 13.30, в більшості), 2: 1 - Геращенко (Кулаков, Дрозд, 22.01, в більшості), 3 : 1 - Камбовіч (Шелег, Туркін, 31.33, в більшості), 3: 2 - Протасеня (Кулаков, Дрозд, 33.58, в більшості), 3: 3 - Кашкара (Геращенко, Кулаков, 54,59, в більшості), 4 : 3 - Дадонов (вирішальний післяматчевий буліт).

Кидки: 22-24 (6-7, 8-10, 7-7, 1-0).

Штраф: 29 (Шелег, Рак - 4, Артемов, Андрущенко, І. Сушко - 5, Бовбель - 4, Борисов - 4, Достанко - 4, Карабанов) - 21 (Стефанович, І. Брікун, Мажуга, Гайнетдінов - 5, П . Волчек - 4, Гринь - 6).

Кращі гравці матчу: Достанко, Горбунов - Дрозд.

'Шахтеру' довелося обходитися без одного з кращих своїх захисників Данила Бокуна, який перебрався в мінське'Дінамо'. Зате ряди Солігорськ дружини поповнив російський форвард Артем Артемов, якого'зубри' заслали в фарм-клуб. І новобранець гірників відзначився закинутою шайбою.

Відзначимо, що 5 з 6 шайб в матчі команди закинули, реалізувавши більшість.

У другому періоді хокеїсти розважили публіку яскравими бійками, а в третьому мінчани перевели дійство в овертайм. Там'Юность' могла вирішити результат поєдинку на свою користь, але не змогла реалізувати видалення в складі господарів.

У буллітной перестрілці з 10 хокеїстів лише один зумів уразити ціль - Євген Дадонов приніс вікторію'Шахтеру'.

Це третя поспіль перемога'Шахтера' над'Юностью'. Всього ж суперники зустрічалися в нинішньому чемпіонаті Білорусі вже 5 разів, і дві перші гри залишилися за мінчанами. Дружина Михайла Захарова все ще зберігає лідерство в турнірній таблиці, але перевага над'Шахтером' скоротився до 1 очка. Правда,'Юность' провела на 1 матч менше.

'Неман-Гродно' -'Металлург-Жлобін' - 1: 2 (1: 1, 0: 0, 0: 1) (Крискін, 3 - Абметка, 18, Маслюков, 47).

Тим часом в Гродно перервалася 8-матчева переможна серія'Немана'. Господарі майже в 3 рази перевершили суперника в кількості кидків в створ воріт (39-14), але вичавили з цього всього один гол.

Білорусь-U20 -'Дінамо-Молодечно' - 0: 9 (0: 2, 0: 5, 0: 2) (Асташевіч, 2, Бадун, 13, Белевич, 22, Воронов, 30, в меншості, Бадун, 32, Землянкин, 38, в більшості, Мохорєв, 39, Казнадій, 41, Белевич, 48).

'Молодежка' напередодні зробила виснажливий автобусний вояж з данського Войенс, де зайняла 2-е місце в міжнародному турнірі, пропустивши вперед Латвію і обійшовши Данію і Австрію. У матчі з гостями з Молодечно господарі начисто провалили другий період, пропустивши в ньому 5 шайб.

У матчі з гостями з Молодечно господарі начисто провалили другий період, пропустивши в ньому 5 шайб

Найближчі матчі: 15 листопада (четвер). 'Дінамо-Молодечно' -'Юность-Мінск','Ліда' -'Металлург-Жлобін','Неман-Гродно' -'Шахтер-Солігорск'.

'Барановічі' -'Могілев' - 4: 3 ОТ (1: 1, 1: 1, 1: 1, 1: 0).

'Барановічі' -'Могілев' - 4: 3 ОТ (1: 1, 1: 1, 1: 1, 1: 0)

Найближчі матчі: 15 листопада (четвер). 'Барановічі' -'Вітебск','Локомотів-Орша' - Білорусь-U18,'Пінскіе ястреби' -'Могілев','Хімік-Новополоцк' -'Бобруйск'.

іcтoчнік: sport.tut.by