Новини хокею - офіційний сайт ХК «Металург» (Магнітогорськ)

1. Фіни були близькі до чергової невдачі Збірна Фінляндії зазнає труднощів весь чемпіонат світу, матч...
  2. Росія домоглася найбільшої перемоги над словаками
  3. Білорусь залишилася в еліті
  4. Швейцарці шокували Канаду
  5. Італія за крок від вильоту

Фіни були близькі до чергової невдачі

Збірна Фінляндії зазнає труднощів весь чемпіонат світу, матч з норвежцями не став винятком. Вікінги першими відкрили рахунок в матчі, але потім хокеїсти збірної Суомі не тільки зрівняли, а й вийшли вперед. Гол Андреаса Мартінс за 29 секунд до кінця третього періоду перевів гру в овертайм. А там перемогу фінам принесла шайба Маркуса Хяннікайнена. Після цього успіху фінська збірна піднялася в зону плей-офф у своїй групі.

«У нас було достатньо моментів, але ми не змогли досить забити. У нас було багато шансів зробити рахунок 3: 1, але воротар суперника здорово грав, і захист діяла добре. Найважливіше, що ми самі добре грали і добилися перемоги. На жаль, нам не пощастило, коли норвежці забивали другий гол. Але після цього ми добре відіграли в меншості, а потім Хяннікяйнен забив важливий гол для нас ", - наводяться слова Себастьяна Ахо на офіційному сайті турніру.

Це відео можна подивитися на «Чемпіонаті»

Латвія мало не створила сенсацію в матчі з США

Балтійська команда стала одним з головних відкриттів чемпіонату світу. У матчі зі збірною США команда Боба Хартлі довгий час вела в рахунку, поки Джонні Годро НЕ вирівняв становище в кінцівці другого періоду. Переможну шайбу американець Ендрю Копп закинув за три з половиною до кінця третього періоду, крапку в матчі поставив Ділан Ларкін кидком в порожні ворота - 5: 3. Збірна Латвії продовжує перебувати в зоні плей-офф, а найважливіший матч вони проведуть 16 травня з командою Німеччини.

«На мій погляд, це найшвидша команда з усіх, з якими ми грали, і для наших захисників це було справжнє випробування. Ми билися з усіх сил, і це дуже прикра поразка для збірної Латвії. З іншого боку, це непоганий урок для нас, є з чого зробити висновки. Залишилося два матчі на груповому етапі, і ми як і раніше перебуваємо на непоганій позиції. Ми виграли три перші матчі, у нас є шанси потрапити до чвертьфіналу. Матчі з Росією і Німеччиною будуть дуже важливими і важкими », - сказав Хартлі.

Росія домоглася найбільшої перемоги над словаками

Команда Олега Знарка продовжує впевнено виступати на чемпіонаті світу. На цей раз була бита збірна Словаччини з рахунком 6: 0, дублем відзначився Євген Дадонов. Ця перемога стала найбільшою в історії зустрічей двох країн на світових першостях. Під час матчу стало відомо, що капітан команди Сергій Мозякин більше не зіграє на турнірі. Зате в наступній зустрічі вийдуть на лід два джокера з НХЛ - Дмитро Орлов і Євген Кузнєцов, які приєдналися до команди.

Зате в наступній зустрічі вийдуть на лід два джокера з НХЛ - Дмитро Орлов і Євген Кузнєцов, які приєдналися до команди

Винос Словаччини. Росія вчинила розгром, але втратила Мозякин до кінця ЧС

Збірна Росії розгромила Словаччину і вийшла в плей-офф ЧС. Але головна новина зі штабу команди прийшла по ходу третього періоду.

Білорусь залишилася в еліті

Матч збірних Словенією і Білорусі в передостанньому турі був фактично матчем за виживанням в еліті світового хокею. Олександр Павлович вивів білорусів вперед, на що словенці відповіли двома шайбами до кінця першого періоду. Здавалося б, провалу не уникнути, але чотири шайби в другій третині гри принесли Білорусі впевнену перемогу з рахунком 5: 2 і збереження місця в еліті. Словенці ж залишають вищий дивізіон.

«Хочу сказати величезне спасибі нашим уболівальникам. Всім, хто по-справжньому переживав за хлопців і підтримував їх. Напевно, наша спільна віра і запалила цей вогонь в хлопцях. Вчора нам трохи не пощастило, але сьогоднішній результат довів, що команда нарешті зняла якісь кайдани невпевненості. Велике спасибі хлопцям, які грають у збірній. Багато з них без контрактів. Але вони грають за країну, навіть ризикуючи отримати травму, пропустити сезон.

Звичайно, ми хотіли пройти в плей-офф. Але зараз у нас об'єктивно перехідний період. Звичайно, ми могли б його відстрочити, але потрібно рухатися вперед. Зрештою, не у багатьох країн зараз все три збірні грають в еліті світового хокею », - сказав голова Федерації хокею Білорусі Ігор Рачковський.

Швейцарці шокували Канаду

Канадці перервали свою переможну серію. Здавалося б, що на початку матчу зі швейцарцям результат гри був уже вирішений - в перші сім хвилин відзначилися Райан о'райллі і Мітчелл Марнер. Це змусило тренера альпійської команди поміняти голкіпера Йонас Хиллера на Леонардо Дженоні. У третьому періоді швейцарці за короткий проміжок часу змогли відігратися і потім перевести зустріч в овертайм, де кидок Фабріса Херцога застав зненацька Келвіна Пікара.

Італія за крок від вильоту

Збірна Італії після поразки від команди Німеччини знаходиться за крок від вильоту з елітної групи чемпіонатів світу. Лише в першому періоді італійці чинили гідний опір, а потім гра перейшла під контроль німецьких хокеїстів - 4: 1 після другого періоду. Цей результат і виявився підсумковим. Тепер Італію 15 травня чекає вирішальна зустріч зі збірною Данії за виживання, а німців 16 травня - зустріч з командою Латвії за вихід в плей-офф чемпіонату світу.