Полезные материалы

Розтяжки після пологів на животі: як позбутися? 2018-2019 для схуднення

Всі дев'ять місяців жінка перебуває на сьомому небі від щастя. На жаль, іноді воно затьмарюється невеликими хмарками у вигляді переживань і страхів, які відчуває дівчина в делікатному становищі. Найпоширеніші з них - це страхи з приводу фігури. Всі бояться сильно поправитися або отримати неприємні розтяжки. Хочеться відзначити, що розтяжки після пологів зустрічаються у кожної п'ятої жінки.

Причини виникнення розтяжок
Не тільки вагітність є винуватицею освіти розтяжок на шкірі. Так, наприклад, через що відбуваються гормональні зміни в жіночому організмі може відбутися різкий стрибок в наборі ваги, який швидко пройде, а набрані кілограми швидко випаруються. Однак від розтяжок після такого стрибка нікуди не дітися. Ще одна причина утворення розтяжок - різкі фізичні навантаження.

Безсумнівно, найнебезпечніші вороги для вашої шкіри - це гормональні збої і вагітність, особливо якщо має місце бути ожиріння. У цих випадках відбувається витончення шкіри, втрачається її колишня еластичність, що і призводить до утворення внутрішніх надривів. Згодом надриви застеляються сполучною тканиною. На жаль, в цих місцях шкіра вже буде мати рожевий або фіолетовий колір. Через якийсь час, шкіра в місцях розривів побіліє. Ось так і утворюються розтяжки. Найчастіше вони схожі на маленькі шрами. А ми-то знаємо, що шрами - це доля чоловіків, жінок вони зовсім не прикрашають. До того ж під час відвідування солярію або тривале перебування на сонці, розтяжки стають зовсім білими, а тому дуже помітними на засмаглій шкірі.

Порушення роботи ендокринної системи може стати результатом освіти розтяжок навіть на обличчі. Тут слід негайно звернутися до ендокринолога. А ось розтяжки після пологів відзначаються тільки на стегнах, животі або молочних залозах.

Розтяжки після пологів: як не допустити появи
Якщо ви плануєте народити дитину і при цьому зберегти своє тіло в колишньої форми, то до цього слід серйозно підготуватися. За тілом потрібен особливий догляд. З метою профілактики появи розривів на шкірі рекомендується використовувати спеціальні препарати від розтяжок (креми, гелі). У нинішніх магазинах такого добра навалом. Як правило, всі ці кошти слід використовувати вранці і ввечері. Тоді результат не змусить себе чекати. На жаль, такі креми і гелі коштують досить дорого. Їх може дозволити собі не кожна вагітна. А є й такі, хто принципово не хоче мазати себе «хімією», тому віддають перевагу народним засобам.

Відзначено, що ефективний засіб боротьби з розтяжками - це оливкова олія. Про його чудодійні властивості можна говорити годинами. А з втиранням масла в проблемні ділянки шкіри, підвищується її еластичність, так як вона отримує всі необхідні вітаміни. Шкірний покрив буде поступово розтягуватися без освіти розривів.

Ще один відмінний спосіб від появи розтяжок - масаж. І зовсім не обов'язково відвідувати масажиста. Розминати шкіру живота або стегон можна кожен день цілком самостійно в душі. Відбувається підвищення кровотоку в проблемних місцях, що благотворно позначається і на красі шкіри, і на її еластичності.

Так як в більшості випадків шкіра розривається через надмірне набір ваги, вона просто не встигає тягнутися за швидко зростаючими кілограмами, намагайтеся правильно харчуватися. Якщо ви будете швидко набирати вагу, то це може привести не тільки до розтяжок, але і ожиріння. А від зайвих кіло досить важко позбутися.

Харчуйтеся збалансовано, доглядайте за своєю шкірою, і тоді ніякі розтяжки вам не страшні!
Харчуйтеся збалансовано, доглядайте за своєю шкірою, і тоді ніякі розтяжки вам не страшні