Полезные материалы

Розвантажувальні дні для вагітних

  1. Як вибрати розвантажувальний день вагітної
  2. Розвантажувати організм можна по-різному
  3. кисломолочний день
  4. фруктовий день
  5. соковий день
  6. овочевий день
  7. рисовий день
  8. гречаний день
  9. рибний день

Жінка завжди залишається жінкою Жінка завжди залишається жінкою. Не припиняючи переживати і піклуватися про своє тіло, вона навіть під час вагітності намагається підтримувати фігуру. Однак через такого специфічного товару стану організму на перший погляд здається неможливим хоч якось вплинути на зміну форм.

Безумовно, про дотримання суворої дієти вагітним навіть думати забороняється. Але ось влаштовувати розвантажувальні дні для вагітних цілком допустимо. Тільки, цур, не перестаратися! Цілком вистачить одного такого дня в тиждень.

Іноді самі лікарі рекомендують підопічним трохи «розвантажити організм». І не варто відразу висловлювати категоричне «ні». По-перше, зайва маса тисне як на майбутню дитину, так і на хребет мами. По-друге, якщо за вагітність набрати не більше 12 кг, то після пологів і худнути-то не доведеться. Так що післяпологові швидкі дієти цілком можна замінити на розвантажувальні дні для вагітних. Багато красунь, чия професія не терпить тривалого відновлення фігури, саме так і роблять.

Чи не квапте свій організм. Швидкого ефекту не буде. Помітити результат зможете лише місяці через три-чотири. Під час розвантаження, в основному втрачається вода, яка потім заповнюється, але цілком реально схуднути на півкіло за добу.

Щоб організму було легше, виділіть для розвантажень певний день тижня. Увійшовши в режим, організм автоматично буде налаштовуватися на очистку цього дня.

Як вибрати розвантажувальний день вагітної

Зважившись на розвантажувальні дні для вагітних, проводите їх грамотно. Щоб урізноманітнити раціон, чергуйте типи харчування. Обов'язково випивайте два літри води, щоб відновити баланс мінералів в організмі. До того ж при недостатній кількості рідини, очищення малоефективна.

Все різноманіття способів розвантаження для вагітних підпорядковане деяким загальним правилам:

  • харчуватися в розвантажувальні дні тільки одним видом продукту,
  • оскільки зайве зниження енергетичної цінності харчування для вагітних небажано, вдаватися до подібних днях можна тільки раз в тиждень, або після рясних святкових застіль. Іноді лікарі прописують подібне стимулювання зниження ваги.
  • пити за день не менше двох літрів води,
  • розвантажувальні дні для беременнихлучше проводити, коли є якесь дуже важливе заняття. Тому що, перебуваючи вдома або в бездіяльності, думки відразу малюють повний холодильник, який вдома до того ж під рукою.
  • Незалежно від типу розвантаження, якщо відчуєте вже зовсім нестерпний голод, можна випити стаканчик нежирного йогурту або кефіру.

Розвантажувати організм можна по-різному

Вибираючи розвантажувальні дні для вагітних, зверніть увагу на фруктові, овочеві, сокові розвантажувальні дні. Вони більш ефективні і не обмежують організм вітамінів і мінералів.

Обережніше слід бути з розвантажувальними молочними, м'ясними, жировими днями. Для них є протипоказання: хронічні захворювання серцево-судинної або травної системи.

кисломолочний день

Використовувати дозволяється будь-який з кисломолочних продуктів з відсотком жирності не вище 1,5 (ряжанка, кефір, йогурт). Весь день можна пити його маленькими ковточками чергуючи з водою. Всього випивається до півтора літра улюбленого напою і півтора літра води.

фруктовий день

Весь день потроху можна з'їсти півтора кг фруктів. Можна використовувати будь-які, але краще нехай це будуть яблука.

соковий день

Потрібно розтягнути на день літр соку. Випийте його за 4-6. Можна використовувати сік будь-яких овочів, фруктів або ягід. Головна вимога - сік повинен бути не з пакета, а натуральний свіжовичавлений.

овочевий день

На день виділяється півтора кіло свіжих овочів. Починати краще з нейтральних плодів, типу кабачка або гарбуза. Навіть дозволяється заправляти страви рослинним маслом або нежирної сметаною.

рисовий день

Основа денного раціону - бурий рис. Відваріть його в кількості 150 грам (без солі) і розділіть на три-чотири порції. Для різноманітності раціону, в сніданок рису можна приправити щіпкою кориці, в обід змішати з тертим яблучком, а на вечерю скомбінувати з морквою або стручком солодкого перцю.

гречаний день

Принцип харчування той же, що і в рисовому харчуванні, тільки крупа береться гречана. Стакан гречки потрібно зварити або залити окропом в термосі на ніч. Потім розділити на порції і їсти весь день.

рибний день

Відварити 400 г нежирної риби і розділити на шість прийомів їжі. Розвантажувальні дні для вагітних допоможуть провести окунь, щука, судак, тріска, лящ. Дозволяється додатково побалувати себе двома чашками чаю з молоком або несолодкого кави, парою-трійкою склянок відвару шипшини

Навіть якщо ви абсолютно впевнені, що вибрали цілком правильне харчування , Проконсультуватися з лікарем не завадить. Найменший сумнів з приводу стану здоров'я, самопочуття має стати приводом для обов'язкової консультації з фахівцем, наприклад, з дієтологом. Перш ніж влаштовувати розвантажувальні дні для вагітних, варто дізнатися думку фахівця, який, до речі, може підказати і кращий варіант розвантаження.

-
Авторство - сайт supermams.ru - супермама

Для копіювання цієї статті Вам не потрібно отримувати особливий дозвіл,
проте активна, не закритим від пошукачів посилання на наш сайт ОБОВ'ЯЗКОВИЙ!
Будь ласка, дотримуйтесь наші авторські права.
Копіювання статті без вказівки автора і посилання на сайт буде розцінюватися як порушення наших авторських прав.