Полезные материалы

Тренажери для вагітних: як правильно займатися фітнесом і який тренажер вибрати вагітної.

  1. Домашні тренажери для вагітних
  2. Особливості заняття на тренажерах для вагітних

Під час вагітності дуже багатьох жінок лякає бездіяльність протягом усіх 9 місяців. Деякі жінки бояться втратити форму, яку з величезними труднощами напрацьовували роками. Саме тому вони вибирають безпечні заняття на домашніх тренажерах.

Домашні тренажери для вагітних

Фізична активність жінки під час вагітності позитивно позначається на її власному стані і на стані її дитини. Але на 8 і 9 місяцях варто утриматися від подібних навантажень.

Слід займатися на домашніх тренажерах 3 рази в тиждень, якщо ви будете займатися менше, це не дасть абсолютно ніякої користі, а стане лише додатковим стресом для організму.

Для розминки потрібно вибирати бігові доріжки і велотренажери. Вони, як не можна до речі, підходять для занять в домашніх умовах. Дуже корисними також є заняття на кардіотренажерах, тому що під час такого заняття можна постійно спостерігати за пульсом і, коли виникає така потреба, змінювати кількість навантажень.

Слід також вибирати тренажери, на яких потрібно займатися сидячи, з упором для спини. Ці тренажери вельми ефективні, адже вони спрямовані на роботу з м'язами рук, спини, ніг, дельтоподібними і грудними м'язами.

Займаючись на таких тренажерах під час вагітності, жінка забезпечує легкі пологи, а також швидке відновлення організму в післяпологовий період.

Фахівці також рекомендують використовувати велосипед зі спинкою, якщо ви вправляєтеся в домашніх умовах Фахівці також рекомендують використовувати велосипед зі спинкою, якщо ви вправляєтеся в домашніх умовах. Більше 50% віддають перевагу саме бігових доріжках.

Вправи на даному домашньому тренажері не мають на увазі лише біг, адже біг або стрибки в період вагітності можуть негативно позначитися на самопочутті матері і здоров'я майбутньої дитини.

До речі, почитайте попередню статтю - чи можна кататися на справжньому велосипеді під час вагітності.

Використовуйте бігову доріжку для ходьби. Найоптимальніша ходьба повинна бути про швидкістю не більше 5 км / год. При цьому завжди потрібно стежити за пульсом, тому, що він може змінюватися часто, а ви навіть не будете цього помічати.

Виключіть вправи з вагами, скручування, вправи на вправи для пресу , Комплексні вправи і тренажери, заняття на яких передбачають нахили.

Навантаження не повинна бути дуже великою. Пробуйте збільшувати її поступово.

Особливості заняття на тренажерах для вагітних

З точки зору вагітності, 12 тижнів - найкритичніший термін. Тому заняття в цей період повинні бути максимально щадними. Починаючи вже з 7 місяці варто поступово припиняти заняття, тому що навіть найнезначніші силові навантаження на такому терміні дуже небезпечні і часто призводять до передчасних пологів.

Не рекомендується відвідувати тренажерний зал, тому що це травмоопасная зона Не рекомендується відвідувати тренажерний зал, тому що це травмоопасная зона. Найкраще під час вагітності займатися вдома, дотримуючись правил безпеки. Навіть якщо ви думаєте, що дуже добре знайомі з системою заняття, тому що були частим відвідувачем в тренажерному залі до вагітності, то можете забути про все те, чим ви займалися раніше.

Під час вагітності суглоби жінки стають дуже вразливими. У самому організмі жінки виробляється гормон релаксин. Він розм'якшує зв'язки таза, дозволяючи їм розтягуватися більш еластично. Природно, що для нормальних пологів це просто необхідно. Але справа в тому, що релаксин також діє на зв'язкову тканину (зв'язки колін, ліктів, ніг). В цьому випадку заняття здаються дуже ризикованими, а тренажер, на якому ви збираєтеся працювати, потрібно встановити на більш низьку вагу.

Організм вагітної жінки і організм жінки, яка не вагітна - дві протилежності. Тут потрібно працювати в 3 приходу: розминка, основна частина (вправи на тренажері) і заминка. Вдаватися до таких вправ радиться не менш 2-3 разів на тиждень. В іншому випадку, заняття не принесе ніякого ефекту.

До, під час, а також після тренування постарайтеся пити достатню кількість рідини. Відмовтеся від соків і газованої води. Пийте просту негазовану воду кімнатної температури.

Правильне дихання також має величезне значення. Вдихайте на більш складному елементі роботи на тренажері і видихайте на легкому. Будь-які тренування підвищують температуру людського тіла. Це може позначитися на самопочутті вашої дитини, тому приміщення повинно бути провітрено, не бути занадто вологим і теплим.

Не варто одягатися тепло. Легка футболка і спортивні штани з натуральних тканин трохи будуть облягати тіло. А навпаки створять невеликий конденсат.

Коли у вас з'являється слабкість, кров'янисті виділення, задишка і запаморочення, болі внизу живота або будь-які незвичайні болю, не повертайтеся до занять, а отримаєте консультацію у лікаря.

Важливо пам'ятати, що вагітність - це не хвороба. Якщо вона протікає без будь-яких ускладнень, то заняття на домашніх тренажерах зроблять її ще більш приємною, а пологи легкими.