25 лютого офіційно був відкритий Льодовий каток "Айсберг".

В програмі відкриття було льодове шоу і гра між командами ХК «Кременчук» і збірної ветеранів України.

На урочистому відкритті були присутні мер Кременчука Олег Бабаєв, Голова Спілки ветеранів хокею України Олександр Кондратьєв. Перший вручив власникові катка і президенту ХК «Кременчук» Сергію Мазуру свідетельсвто на право власності, а другий лист подяки за внесок у розвиток хокею від Міністра у справах молоді та спорту. Після того, як урочисто була перерізана червона стрічка, глядачі стали свідками яскравого шоу від колективу «Кристал».

Далі відбулася основна частина заходу, а саме товариський матч між ХК "Кременчук" і ветеранами Збірній України. У складі збірної України любителі хокею своїми очима змогли побачити в справі таких майстрів, як учасники Чемпіонатів Білорусі, Росії, Чехії та НХЛ - Євген Млинченко ( "Сокіл" Київ, "Нафтохімік" Нижньокамськ). Віктор Куценко ( "Сокіл" Київ, "Слован" Словаччина, "Спарта" і "Вітковіце" Чехія). Євген Бруль ( "Сокіл" Київ, СКА СПб). Віктор Гончаренко ( "Сокіл" Київ, "ЦСКА", "Спартак" і "Динамо" Москва). Олексій Лазаренко ( "Спартак", "Динамо" Москва, "Нью Йорк Рейнджерс" (НХЛ), "Чикаго Волверс" (АХЛ). Артем Скрицкий (молодіжна збірна України 2006-2007). Михайло Фадєєв ( "Сокіл" Київ, "Юність "Білорусь, АК-Барс Казань). Олександр Кондратьєв (" Беркут ", Київ). Олег Полковников (" Сокіл "Київ," Динамо "Мінськ, ЦСКА Москва). Ігор Юрченко (" Сокіл "Київ, директор ДЮСШ" Крижинка "( Київ). Андрій Ніколаєв ( "Сокіл" Київ, «Нафтохімік» Нижньокамськ. Сергій Садій ( "Сокіл" Київ, "Спартак" Москва).

Перший період завершився переконливою перемогою гостей з рахунком 4: 1. На початку другого періоду більш іменитий суперник ще двічі відзначився у воротах кременчужан, після чого, як то кажуть, дав пограти і нашим хокеїстам. Господарі майданчика змогли відповісти чотирма поспіль закинутими шайбами ​​і на другу перерву команди пішли вже за рахунку 6: 5 на користь збірної України. У третьому періоді рахунок навіть став нічийним 8: 8, але гості зуміли довести свій клас, провівши кілька показових атак, які закінчилися взяттям воріт кременчужан. У підсумку перемога гостей з рахунком 10: 8. 18 шайб за три періоди - воістину справжній десерт для любителів хокею.

Кращими гравцями матчу в складах своїх команд визнані автори хет-триків - Олексій Лазаренко і Сергій Мазур.