Збірна України виграла другий матч поспіль у Лізі націй

Українські футболісти на своєму полі перемогли команду Словаччини в матчі групового турніру Ліги націй з рахунком 1: 0.

Збірна України виграла другий матч поспіль у груповому турнірі Ліги націй, будинки у Львові здолавши команду Словаччини з рахунком 1: 0. , Інформує news.enovosty.com.

Єдиний гол на 80-й хвилині забив нападник господарів Андрій Ярмоленко.

Форвард, який влітку перейшов з дортмундської «Боруссії» в лондонський «Тоттенхем», реалізував пенальті. Голкіпер гостей Мартін Дубравка, який також виступає в Англії (за «Ньюкасл»), вгадав напрямок польоту м'яча, але не зміг перешкодити йому влетіти під поперечину.

Грецький суддя Тасос Сідіропулос призначив одинадцятиметровий за фол захисника збірної Словаччини і міланського «Інтера» Мілана Шкріньяра проти вийшов на заміну за кілька хвилин до гольового епізоду Віктора Циганкова.

У четвер, 6 вересня, збірна України стартувала в Лізі націй виїзною перемогою над Чехією - 2: 1.

У складі гостей відзначилися Євген Коноплянка та Олександр Зінченко, виступаючі соотвественно за «Шальке» і «Манчестер Сіті». При цьому переможний гол Зінченко забив на третій доданій до основного часу матчу хвилині. Україна набрала шість балів і зміцнила своє лідерство в групі B1 другого дивізіону Ліги націй.

У Чехії та Словаччині поки немає очок. У матчах, що залишилися в рамках Ліги націй Україна 16 жовтня візьме Чехію, а 16 листопада на виїзді зіграє зі Словаччиною.

джерело: Enovosty