Полезные материалы

Скільки коштує зимівля в Майамі-Біч

The article has been automatically translated into English by Google Translate from Russian and has not been edited. The article has been automatically translated into English by Google Translate from Russian and has not been edited

фото Depositphotos

Досвід веб-дизайнера і блогера Данила Фімушкіна, що живе в подорожах вже три роки.

Я працюю через інтернет. Минулої осені я вирішив підняти планку і поїхати в США. Я жив в Майамі три з половиною місяці, отримуючи зарплату в рублях. Задоволення виявилося не з дешевих, тому розповім, як заощадити на житло, транспорт і розвагах, скільки коштує їжа, мобільний зв'язок і де можна працювати фрілансером.

Задоволення виявилося не з дешевих, тому розповім, як заощадити на житло, транспорт і розвагах, скільки коштує їжа, мобільний зв'язок і де можна працювати фрілансером

Веб-дизайнер, блогер і мандрівник Данило Фімушкін

Як вигідно зняти житло

Майамі-Біч і Майамі - це два різних міста. Майамі-Біч - курорт з пляжами і готелями, а Майамі - місто з хмарочосами. Я хотів кожен день ходити на пляж і кататися на кайтсёрфе, тому вибрав перший варіант.

Для бронювання квартир я завжди користуюся сервісом Airbnb. У Майамі-Біч через цей сервіс я зняв чисту, стильну квартиру зі знижкою 26%, тому що орендував її на кілька місяців.

При виборі квартири більше, ніж на місяць, раджу звертати увагу на ціну за місяць, а не за добу. Тому що тут часто працює принцип «оптом дешевше».

Знімати житло до шести місяців вигідніше на Airbnb, в інших випадках - з ріелтором. Навіть зі знижкою вартість оренди вийшла високою - 107 тисяч рублів на місяць. У Майамі-Біч можна знайти квартиру і за 70 тисяч рублів, але треба розуміти, що вона буде далеко від пляжу і магазинів. Я познайомився там з хлопцем, який знімає кімнату за 40 тисяч рублів, це можна порівняти з цінами оренди квартир в Москві.

Кімната за 40 тисяч на місяць (фото з Airbnb)

Після першого місяця я домовився про оренду квартири вже безпосередньо з господарем і заощадив на комісії Airbnb приблизно сім тисяч рублів. Я не платив заставу і не укладав договір, просто заплатив вперед всю суму.

Орендована квартира в Майамі-Біч (фото з Airbnb)

Умови для віддаленої роботи

На мобільний зв'язок та інтернет я витратив в кілька разів більше, ніж це обійшлося б мені в Росії. Я користувався тарифом, в якому було 4 Гб інтернету, безлімітні дзвінки по Штатам і SMS за $ 75 в місяць. У рублях вийшло близько п'яти тисяч. У Росії у мене був тариф з 8 ГБ за тисячу рублів.

Я думав, що США - це суцільна Кремнієва долина, але інтернет у мене був повільніше, ніж в Росії: п'ять мегабіт в секунду. Іноді він гальмував і переставав працювати.

Для порівняння: в Росії у мене кабельний інтернет з більш високою швидкістю. Я не зустрічав такого в Штатах, це не поширене.

Для роботи мені потрібен був швидкісний інтернет, і виходом з положення став коворкінг WeWork Miami, який працює 24х7. За 14 тисяч рублів на місяць ви отримуєте 120-мегабітний інтернет, окреме робоче місце, безлімітне крафтового пиво, каву і снеки.

Крім цього в коворкінг є основні інструменти для роботи: зона з принтерами і різьбярем паперу за окрему плату, що закриваються міні-кабінки, де можна поговорити по телефону або Skype, провести вебінар, записати відео. Є звичайні кімнати для переговорів і в окремій зоні закриті переговорні.

Хлопці в WeWork виступають за розвиток своєї спільноти, тому три-чотири рази на тиждень у них проходять різні заходи. Один із заходів, на яке я потрапив, називалося Mentor day. Там були представники компаній типу Google і Yahoo, і у них можна було отримати 45-хвилинну безкоштовну консультацію за своїм проектом. Приємний бонус, який входив у вартість робочого місця.

Я не працював у інших коворкінг Майамі-Біч, але є досвід роботи в коворкінг великих міст. WeWork тепер займає перше місце в моєму рейтингу по зручності і оснащеності. Рекомендую його в якості робочого майданчика, якщо будете в Майамі-Біч.

Витрати на проїзд та їжу

У Майамі-Біч я користувався рублевої картою «Тінькофф банку». Конвертація йшла по курсу банку, і не було різниці, який картою користуватися - доларової або рублевої. Якщо ви заробляєте в рублях, все може здатися дуже дорогим. У Майамі ми їздили вдвох з подругою, і треба було шукати реальні способи економити на звичних речах.

Майамі-Біч - курортне місто, де кожен заробляє на туристах. Тому тут дорогі кафе і ресторани, пляжні розваги, нічні клуби.

Алкоголь в нічних клубах краще взагалі не купувати - в одному з них за чотири шота з карти зняли $ 95. Я був у шоці. Добре, що головна мета нашої зимівлі була безкоштовна - океан.

Порадував Uber з поїздками за $ 1,99 проти автобуса за $ 2,55. За Майамі-Біч на Uber можна було пересуватися за 60-120 рублів. Тому що у них є Uber Pool - коли ви їдете кудись, до вас підсаджується попутник, і в підсумку ви поділяєте вартість поїздки з ним.

Їжа в Майамі-Біч значно дорожче, ніж в Росії. Під час перебування в Майамі я був на низьковуглеводній дієті і економив на їжі. Мій раціон складався з вівсянки на сніданок, рису і м'яса на обід і овочів. У Штатах є відомий на весь світ маркет Walmart, я закуповувався там крупами, м'ясом, овочами на $ 250 за раз, в рублях це було близько 14 тисяч. Цього вистачало на два тижні. Walmart знаходиться за містом, на дорогу в одну сторону доводилося витрачати ще $ 15.

Раз в тиждень по неділях я влаштовував собі «завантажувальні» дні в кафе - їв все, що хотів: чіпси, гамбургери, картоплю, пив колу. Кожен такий чітміл коштував $ 30. Моя подруга один раз купила в місцевому фастфуд-ресторані один бургер за 1200 рублів. Це ціна без напою і картоплі.

Обід в ресторані на Ocean Drive може обійтися в $ 50 за людину, це будуть овочі-гриль, стейк, гарнір і келих вина. Окремо за келих вина ви заплатите $ 15.

Окремо за келих вина ви заплатите $ 15

фото Depositphotos

У підсумку в місяць на їжу ми витрачали близько 60 тисяч рублів. Це без урахування перекусів в кафе і забігайлівках. Хорошу яловичину ми купували за $ 5, курку за $ 1,5, помідори від $ 4 до $ 10, картопля коштувала близько двох доларів. Рис коштував $ 2, гречка $ 6, вівсянка $ 4,5. Перекладаючи ціни в рублі, треба пам'ятати про те, що вага і обсяг вказують в фунтах і галонах. Я вказав ціни за кілограм.

Але якщо ваш раціон більше різноманітний, то їжа обійдеться вам в 100 тисяч рублів на місяць. Тому що в продуктовий кошик додадуться фрукти, солодощі, хліб і молочні продукти.

Але є спосіб заощадити в магазинах. Якщо у вас є місцева SIM-карта, на касі вам видадуть картку знижок. Такі є майже у всіх супермаркетах.

Ще місцеві використовують купони, вирізані з газет і журналів, причому цим користуються і літні люди, і молодь.

На касі в деяких супермаркетах крім касира є ще один працівник, він розкладає покупки по пакетам. А серед різних колясок для товарів є електричні для інвалідів з сидячим місцем. Інших відмінностей супермаркетів в Майамі від російських я не побачив, якщо порівнювати їх магазини з нашими великими мережами.

У Майамі-Біч росте багато кокосів, і місцеві бездомні ходять з коляскою, повної кокосів, які вони самі назбирали. Вони при вас розкривають горіх і пригощають ним абсолютно безкоштовно. Багато дають їм дрібниця в якості пожертви. Всі у виграші, тому що в туристичних місцях кокос коштує від двох до чотирьох доларів.

Розваги

Де ви точно не заощадите, так це в клубах Майамі-Біч. Люди приїжджають туди спеціально, щоб відпочити і витратити багато грошей, такого не зустрінеш навіть в Москві. У клуби приїжджають «зоряні» діджеї і поп-виконавці, люди готові платити великі гроші, щоб потрапити на їхні живі виступи.

Я сходив в клуб, щоб побачити все своїми очима - люди йдуть в повний відрив, і ціни на все високі. Один тільки вхід в нормальний клуб може коштувати $ 30-50. Якщо захочете коктейль, витратите ще $ 20.

А якщо вирішите забронювати столик, то будьте готові викласти від $ 500 до $ 1000.. За ці гроші ви отримаєте можливість посидіти за своїм столиком і пляшку не найдорожчого горілки. До чоловіків, що сидять за столиком, одразу ж починають «липнути» симпатичні дівчата, тому рахунок може роздутися до неймовірних розмірів.

Моя порада: платити в клубах тільки готівкою, тому що там багато людей і сотні замовлень, з карти можуть зняти зайву суму.

А взагалі можна відмінно провести час, не витрачаючи великі гроші. Так я потрапив на Young Arts. Це фестиваль для молодих талановитих художників, танцюристів, співаків. Глядачам показували короткометражні фільми, які зняли хлопці, були і живі виступи. Вхід був вільний.

Цікава пам'ятка в Майамі-Біч - творчий район Вінвуд, повністю розписаний вуличними художниками. Там колоритно, атмосферно - і це теж безкоштовно.

Ще з безкоштовних можливостей відпочити і провести час з користю в Майамі-Біч: багато відкритих баскетбольних і бейсбольних майданчиків, спортивні майданчики з турніками і штангами, парки з встановленими безкоштовними мангалами.

Сподобалася прогулянка по Miami Beach Boardwalk - ця дорога тягнеться уздовж океану, там приємно просто гуляти або кататися на велосипедах.

Прогуляйтеся по Lincoln Road - це місцевий Арбат з магазинами, лавками, кафе, ресторанами. Навіть якщо не збираєтеся витрачатися, то буде просто цікаво пройтися по цій вулиці. І обов'язково сходіть на прогулянкову вулицю Ocean Drive.

У самому Майамі можна покататися на безкоштовному монорейці, щоб побачити місто, і відвідати «Маленьку Гавану» - мальовничий район, заснований кубинцями, що бігли в Штати від революції на Кубі.

А ще я побував на крутому заході Art Basel, яке проходить щорічно на початку грудня. Це одна з найбільших арт-виставок, вартість квитків туди починається від $ 36 для студентів та літніх людей і від $ 50 для інших відвідувачів.

Але я потрапив туди безкоштовно - по акредитації, як російський блогер, який приїхав зробити репортаж про виставку для російськомовної аудиторії. Нас, як пресу, пустили на виставку набагато раніше інших відвідувачів, ми були на прес-конференції і на фуршеті після неї.

Там були журналісти з Financial Times, New York Times, CNN і був я, Данило Фімушкін - людина, яка забула вдома камеру і знімав все на iPhone.

Art Basel - грандіозна виставка, масштаби мене вразили: я був в одному величезному павільйоні, а паралельно з цим виставка йшла ще на двадцяти майданчиках Майамі.

На цю виставку приїжджають заможні люди і купують роботи за тисячі доларів. Що до робіт, мабуть, до сучасного мистецтва треба дорости. Одним словом, відчуття після виставки у мене були суперечливі.

Але що мені точно сподобалося, так це акція Uber в рамках Art Basel. Uber безкоштовно надавав човен і літак - Uber boat і Uber plane. Через додаток можна було вибрати човен або літак, я вибрав boat. Мене забрав віпів Uber -джип (зазвичай він коштує $ 70) і відвіз до двопалубній яхті, яка доставила мене з Майамі-Біч в Майамі.

Але і це не все - на місці мене теж зустрів vip-автомобіль від Uber з міні-дискотекою, димом і баром всередині і відвіз на інший захід, який проходить паралельно з Art Basel - Swarm. Виставка Art Basel проходить в Майамі кожен грудень, тому можна спостерігати за новими акціями Uber і користуватися їх послугами безкоштовно.

А якщо не хочете всю зиму провести тільки на пляжі і в коворкінг, раджу шукати в інтернеті інформацію про безкоштовні події, виставках і концертах Майамі-Біч. А перед тим як витратити повну суму на якусь розвагу, перевірте сайт Groupon - завдяки купонах можна заощадити до 70%.

фото Depositphotos

Підведемо підсумки

Зимувати в Майамі-Біч виявилося дорого, бюджетної цю зимівлю не назвеш. Але є способи заощадити:

  • Звертайте увагу на знижки на житло, якщо їдете більше, ніж на місяць. І користуйтеся послугами ріелтора, якщо плануєте знімати квартиру більше, ніж на півроку.
  • Замість громадського транспорту користуйтеся послугами таксі Uber.
  • На їжу відразу закладайте в бюджет до 100 тисяч рублів на двох, щоб потім це не стало неприємним сюрпризом. В супермаркетах використовуйте купони з газет і дисконтні карти.
  • Шукайте в інтернеті інформацію про безкоштовні події, виставках і концертах. Користуйтеся сайтом Groupon.

Читайте також на ForumDaily:

Від першої особи: туристичні нотатки про Майамі

Наші в США: Як росіянка вийшла заміж за кубинця і переїхала в Майамі

Як Майамі готується до наслідків глобальної зміни клімату

Хочете більше важливих і цікавих новин про життя в США і імміграції в Америку? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. Вибирайте опцію «Пріоритет в показі» - і читайте нас першими. І не забудьте підписатися на ForumDaily Woman - там вас чекає маса позитивної інформації.