1. На вершині «Спартак» і «Стрілець». «Гірник» міста Березовського опустився на друге місце Гірник...
  2. На вершині «Спартак» і «Стрілець». «Гірник» міста Березовського опустився на друге місце
  3. Читайте також:
  5. Читайте також:

Гірник »втратив статус лідера в зимовому чемпіонаті Березовського з міні-футболу. Команда рудника в п'ятому турі в основний час зіграла внічию з «Арсеналом міністерства оборони РФ». Переможець визначався в серії пенальті. «Шахтарі», хоч і виявилися точнішими, але, за правилами змагань, втратили одного очка і опустилися на друге місце. Головні ролі в швидкісній грі з великою кількістю небезпечних моментів зіграли воротарі - вони витягали, здавалося б, безнадійні м'ячі.

Подробиці матчу, що пройшов 31 січня на стадіоні «Гірник», повідомив головний суддя змагань Сергій Шахматов. Зустріч вийшла результативною і за напруженням пристрастей претендує на звання однієї з найбільш видовищних ігор сезону. Напруженими видалися вже перші п'ять хвилин, протягом яких команди забили один одному по одному м'ячу.

Кульмінація настала в кінцівці, коли «Гірник» програвав з рахунком 4: 3. Протягом трьох хвилин «шахтарям» вдалося забити два м'ячі. У складі золотошукачів в той день виконував соло нападник Орхан Мамедов - на його рахунку чотири голи. Захисники «Арсеналу» нічого не могли протиставити впевненій грі форварда.

Фото Станіслава Махова: один з голів у ворота «Бази-BROZEX»

На цьому скептик поставив би крапку в матчі, але, за канонами спортивного жанру, кульмінаційних моментів у зустрічі може бути скільки завгодно. Так і сталося - «військові» в останній момент зрівняли рахунок. Переможець визначався в серії пенальті, удача була на боці «Гірника». За правилами чемпіонату, команда, яка перемогла в серії пенальті, отримує не три очки, як прийнято, а два. Одне втрачене очко позначилося на становищі золотошукачів в турнірній таблиці. Вони опустилися на другу сходинку. Тепер залишилося два лідера - «Стрілець» і «Спартак».

Тепер залишилося два лідера - «Стрілець» і «Спартак»

Фото Станіслава Махова: ігровий момент у зустрічі «Бази-BROZEX» і «Спартака»

Для команд, що топче на вершині турнірної таблиці, п'ятий тур теж склався вдало. Червоно-білі обіграли «Базу-BROZEX», «Стрілець» - збірну Монетного. Обидва матчі закінчилися з рахунком 4: 1. «Вакум» здолав «Шляхбуд» (5: 3).

«Шахтар» зіграв з «Урал-Норд». До середини другого тайму «уральці» поступалися - 4: 2, але пізніше заволоділи ініціативою і вирвали перемогу - 5: 4.

Фото Станіслава Махова: зустріч «Урал-Норд» і «Шахтаря». «Уральці» в напруженій боротьбі святкували перемогу - 5: 4

Матчі шостого туру, які відбудуться 7 лютого на стадіоні «Гірник», обіцяють бути не менш цікавими. В очних протистояннях зійдуться головні претенденти на золото: «Гірник» зустрінеться зі «Стрільцем», а «Спартак» - з «Арсеналом міністерства оборони РФ».

Кубок міста Березовського в четвертий раз завоювала футбольна команда «Гірник»