Полезные материалы

Макарони по-флотськи з куркою

  1. Про рецепті
  2. Інгредієнти:
  3. Рецепт приготування:
  4. Поради:

Приготуємо макарони по-флотськи з куркою. Дрібно порізане і обсмажене відварене куряче філе в цій страві буде виглядати не гірше свинячого або яловичого фаршу.

Макарони по-флотськи - страва наших предків, яке цінується через простоту приготування і ситості. Історики-кулінари не припиняють суперечки, як опинилося ароматне страву на нашому столі! Існує думка, що спочатку з'явився макаронник. Відварені ріжки і обсмажений свинячий фарш наші бабусі викладали шарами і запікали в печі, але після спростили і стали перемішувати. Я вірю, що такі макарони - виключно російське блюдо, а не «подарунок» італійських мореплавців!

Пропоную замість свинини взяти курячу грудку, приготовлену особливим чином. На відміну від смаженого фаршу, вона не буде настільки жирної і сухуватою. Ніжні і соковиті шматочки м'яса доповнять макарони своїм чудовим смаком.

Ніжні і соковиті шматочки м'яса доповнять макарони своїм чудовим смаком

Про рецепті

Категорія: друга страва з курки.

Спосіб приготування: варіння.

Інгредієнти:

Інгредієнти:

  • макарони - 300 г
  • куряче філе - 300-400 г
  • цибуля зелена - 100 г
  • морква - 150 г
  • рослинне масло - для смаження
  • сіль і перець - за смаком.

Рецепт приготування:

  1. Поставте на плиту невелику ємність з водою. Курячі грудки промийте та висушіть, видаліть білу плівку і хрящики. Відокремте мале філе від основної частини і заховайте в морозилку. Не додавайте його в блюдо: в процесі смаження тонкий шар грудки перетвориться в сухарик.
    Акуратно опустіть м'ясо в окріп, після закипання зніміть густу піну і посоліть. Варіть курячу грудку на помірному вогні, щоб зберегти всі соки і не пересушити верхні шари. Через 15-20 хвилин каструлю приберіть з плити, але м'ясо не діставайте, інакше воно обвітритися.
    Теплу грудку поріжте на акуратні кубики, перекладіть в миску і накрийте рушником.
  2. Морква добре промийте, очистіть і натріть, використовуючи дрібні зубці терки. Зелену цибулю сполосніть під проточною водою, поріжте тонкими кільцями. У зимову пору можна використовувати заморожені пір'я зелені або інший вид лука: ріпчаста, кримський і білий.
    В цей час відваріть ріжки або інші макаронні вироби. Щоб смак страви був більш насиченим, використовуйте курячий бульйон. Він «подарує» макаронів свій аромат і смакову гаму.
  3. Викладіть підготовлену курку на розігріту сковороду і обсмажуйте до золотистого відтінку на помірному вогні. Будьте пильні: чи не пересушити «фарш»! Якщо куряче філе буде злегка недовареним, то після смаження воно вийде набагато соковитіше.
  4. Підготовлений цибулю з морквою відправте до м'яса і перемішайте. Інгредієнти не повинні довго смажитися, інакше курка втратить свої цінні соки. Якщо макарони по-флотськи будуть з ріпчастою цибулею, то закладайте його раніше м'яса, щоб він встиг приготуватися. Попередньо замаринований цибулю можна додавати одночасно з морквою.
  5. Фарш готовий. Морквина вийде трохи вогкуватої, але це додасть пікантності страві. Перед смаженням її можна замаринувати в травах і спеціях, додати приправу «по-корейськи». Якщо ви віддаєте перевагу повністю приготований коренеплід, тоді протушкувати його окремо і завчасно.
  6. Відварені, проціджені і промиті ріжки викладіть в сковороду до курячого фаршу. Заважайте акуратно, щоб не порушити цілісність макаронів. Блюдо гарненько прогрійте, щоб всі компоненти були однакової температури.
  7. Золотисті від морквяного каротину макарони по-флотськи з курячим філе відмінно підійдуть до обіднього столу. Блюдо добре гармонує з овочевим салатом і соліннями.

Поради:

  • Куряча грудка вийде ароматною, якщо її варити разом з корінням, селеровим фрешем, цибулею і часником.
  • Макарони повинні бути якісними, щоб в процесі варіння не перетворилися в «клейстер». З італійських сортів підійдуть рігатоні або піні, з нашого виробництва - ріжки.
  • Спагеті або локшину не використовуйте: блюдо вийде сухуватим і несмачним. Секрет простий: під час смаження в отвір макаронів потрапляє підлива, надаючи їм соковитість і насиченість.
  • Смажити моркву з «фаршем» необхідно з мінімумом жиру, інакше він переб'є ніжний смак продуктів, а страва вийде надто калорійним.

Вам також може бути цікаво: