Полезные материалы

8 порад для початківців бодібілдерів!

  1. Правильна форма виконання
  2. послідовність виконання
  3. повторення
  4. Відпочивайте мінімум один день між тренуваннями
  5. Розтяжка
  6. Харчування до і після тренування
  7. Комбінуйте заняття на тренажерах і заняття з вільними обтяженнями
  8. Виконуйте кардіо-вправи

У новачків немає досвіду і знань, але є велика перевага. Ви можете почати тренуватися ідеально і правильно. Про те, що вам необхідно знати для цього в першу чергу

| | У статті:

Що потрібно знати початківцям Бодибилдерам

Принципи, які повинен знати кожен новачок


Принципи, які повинен знати кожен новачок

Правильна форма виконання

Тренінг і весь бодібілдинг починається з техніки. Техніка - це правильність, точність виконання кожної вправи, вміле поєднання методик і принципів бодібілдингу. Починаючи тренуватися без початкових умінь і знань, ви дуже скоро придбаєте неправильні звички і помилкову форму виконання деяких або навіть всіх вправ. Людям, що не володіє достатньою технікою і початковими знаннями, ми радимо звернутися до інструкцій з тренінгів або найняти персонального інструктора. Набагато простіше спочатку освоїти вірну форму виконання вправ, ніж відучитися від неправильних звичок. У цьому полягає ідеологія нашого сайту.

У цьому полягає ідеологія нашого сайту

послідовність виконання

послідовність виконання

Далі зосередимося на базових і другорядних вправах. Тренування слід починати з вправ, що діють більш ніж на одну групу м'язів. На такі вправи організмом витрачається більше енергії, тому їх варто виконати, коли ви ще повні сил. До таких вправ відносяться жим лежачи, присідання, станова тяга.

До таких вправ відносяться жим лежачи, присідання, станова тяга

повторення

повторення

Кращий варіант для початківця бодібілдера - це виконання 8-12 повторень в кожному підході. Як правило, початківці не повинні працювати з позамежними вагами, це означає, що за рахунок невеликої ваги ви можете збільшити кількість повторень. Згодом, у міру зростання вашої фізичної форми, ви зможете відкоригувати кількість повторень. Для вправ, спрямованих на збільшення сили - потрібно зменшити кількість повторень і вибрати більш важкі ваги обтяжень.

Для вправ, спрямованих на збільшення сили - потрібно зменшити кількість повторень і вибрати більш важкі ваги обтяжень

Відпочивайте мінімум один день між тренуваннями

Відпочивайте мінімум один день між тренуваннями

Наступний корисну пораду для початківців - намагайтеся відпочивати як мінімум один день між тренувальними днями. Це запобігає виникненню перетренованості. Самий підходящий варіант для новачків - це тренування 3 рази в тиждень з опрацюванням всього тіла на кожному тренуванні. Такий підхід дозволить вам підготувати організм і тіло до наступних етапів бодібілдингу та досягти оптимальний для початківців результат.

Такий підхід дозволить вам підготувати організм і тіло до наступних етапів бодібілдингу та досягти оптимальний для початківців результат

Розтяжка

Розтяжка

Для скорочення хворобливих відчуттів в м'язах після важкої тренування, ми радимо вам присвятити 10-15 хвилин розтяжці м'язів всього тіла в кінці тренування.

Для скорочення хворобливих відчуттів в м'язах після важкої тренування, ми радимо вам присвятити 10-15 хвилин розтяжці м'язів всього тіла в кінці тренування

Харчування до і після тренування

Харчування до і після тренування

Те, що ви їсте до і після тренування - впливає на те, як ви це тренування проведете і на те, як швидко ви відновитеся після неї. Для початківців бодібілдерів досить споживання вуглеводні-яка містить їжі, а також споживання білків. у статті Спортивне харчування в питаннях і відповідях , Ви знайдете все основне, що потрібно знати про спортивне харчування.

у статті   Спортивне харчування в питаннях і відповідях   , Ви знайдете все основне, що потрібно знати про спортивне харчування

Комбінуйте заняття на тренажерах і заняття з вільними обтяженнями

Комбінуйте заняття на тренажерах і заняття з вільними обтяженнями

Ефект від вправ з вільними вагами набагато перевершує ефект від занять на тренажерах. Новачкам слід комбінувати заняття у вільній вазі і на тренажерах. Тренажери зменшують травмоопасность і підвищують сприйнятливість тіла до підняття більш важкої ваги.

Тренажери зменшують травмоопасность і підвищують сприйнятливість тіла до підняття більш важкої ваги

Виконуйте кардіо-вправи

Виконуйте кардіо-вправи

Початківці атлети дуже часто помиляються, вважаючи, що розігрів потрібно починати з кардіо-тренувань. Навпаки, силовий тренінг потрібно обов'язково закінчувати кардіо-вправами. Кардіо-тренування не вимагає великих енергетичних витрат, і виконати її в кінці тренувального дня цілком реально.

Висновок: Ви повинні чітко засвоїти ці поради. Також, для більшого розуміння, радимо вам найняти професійного тренера, інструктора або тренуватися з досвідченим партнером по тренуванню. Знаючі люди допоможуть вам скласти первісну програму тренувань. Далі, при досягненні перших результатів і накопиченні знань, а також досвіду, ви зможете самостійно коригувати свій тренувальний процес.