Полезные материалы

Як поєднувати тренування з боксу і тренажерний зал

  1. 2 цих мети не можна поєднати!
  2. Звичайно, особливу увагу варто приділити харчуванню боксера.
  3. Будова м'язів силовиків відрізняється від м'язів, потрібних для боксу.
  4. Особливу увагу потрібно приділити розминці і розтяжці до і після тренувань.

Це питання задають, напевно, всі, хто приходить займатися в боксерський зал. Особливо турбуються про це ті, хто хоче навчитися боксерської техніці і паралельно набрати м'язову масу.

Давайте про все по порядку.

Для початок треба розібратися в своїх цілях. Що для вас в пріоритеті. Максимально швидкий набір м'язової маси або максимально швидке освоєння боксерської техніки.

2 цих мети не можна поєднати!

Це питання задають, напевно, всі, хто приходить займатися в боксерський зал

Однак можна займатися боксом досить часто (3-4 рази на тиждень) і при цьому м'язова маса може зростати. Навіть якщо до звичайних тренувань з боксу ви не будете підключати тренажерний зал, ваша м'язова маса не повинна зменшуватися. М'язи повинні збільшуватися, хай не швидко, але при правильному харчуванні і режимі м'язи повинні все ж зростати.

Звичайне тренування з боксу (виключаючи предсоревновательний період ) Це безліч силових вправ. Робота з гантелями, з грифами, робота з власною вагою, віджимання, підтягування, вистрибування і багато іншого.

Від усіх цих вправ у вас буде приріст м'язової маси. Приріст буде не швидким. Але ви можете бути впевнені, що кожен грам м'язи це чиста суха маса. Ніяких роздутих непотрібних м'язів.

Звичайно, особливу увагу варто приділити харчуванню боксера.

При інтенсивних тренуваннях необхідно відповідне харчування. Якщо ви хочете, щоб м'язова маса росла вам необхідно сформувати правильне харчування. Постарайтеся відмовитися від простих вуглеводів і замінити їх складними вуглеводами. Прийомів їжі повинно бути не менше 3 день. В ідеалі 5 прийомів їжі. І звичайно, їжа повинна містити безліч білка (м'ясо, яйця, сир, горіхи, каші, протеїнові коктейлі).

Зменшуватися м'язова маса під час боксерських тренувань може тільки в разі, якщо ви неправильно харчуєтеся, т. е. ви піддаєте організм великих навантажень, але споживаєте недостатню кількість калорій і недостатня кількість білків на грам ваги.

Також якщо ви раніше займалися бодібілдінгом, пауерліфтингом або іншими силовими видами спорту, то при тренуваннях з боксу м'язова маса також буде падати.

Будова м'язів силовиків відрізняється від м'язів, потрібних для боксу.

Як правило, м'язи силовиків розраховані на короткочасну екстремальну навантаження. М'язи боксерів, борців, спринтерів розраховані вибухову і на анаеробну навантаження. Тому якщо силовик прийде в зал боксу і буде інтенсивно тренуватися, його м'язи швидко здуються, т. К. Для боксу його м'язи виявляться марними і організм позбудеться від них дуже швидко.

Якщо ви хочете тренуватися в боксерському залі і хочете щоб ріст м'язової маси прискорився, то ви можете поєднувати тренування з боксу з тренуваннями в тренажерному залі.

Для організму тренування в тренажерному залі носять більш руйнівний характер, ніж тренування з боксу. Тому після хорошого «кача» на наступний день у вас будуть страшенно боліти всі м'язи. Після тренування в тренажерному залі вам потрібно взяти день відпочинку.

Після тренування в тренажерному залі вам потрібно взяти день відпочинку

Ми б могли порекомендувати наступний графік тренувань на етапі набору м'язової маси.

Понеділок тренажерний зал

вівторок відпочинок

Середа тренування з боксу

Четвер тренажерний зал

п'ятниця відпочинок

Субота тренування з боксу

Неділя відпочинок.

Такого графіка буде досить для набору м'язової маси.

Ми рекомендуємо робити класичні вправи з вільними вагами. Для боксу вам потрібна сила, а не прорисованности м'язів. Тому бодибилдерские вправи вам не підійдуть. Підійдуть класичні вправи для розвитку сили.

Станова тяга, присідання, жим лежачи, піднімання штанги вертикально верх, підйом штанги на біцепс, підтягування з обтяженням.

Це базові вправи.

Є безліч варіантів виконання цих вправ. Але це база і її треба робити, якщо ви хочете наростити якісну м'язову масу швидко.

Особливу увагу потрібно приділити розминці і розтяжці до і після тренувань.

Якщо ви перестанете займатися боксом, якщо ви буде тільки гойдатися, не будете робити розтяжку м'язів і швидко наберете м'язову масу.

Якщо в такому форматі ви будете тренуватися 1-2 роки і наберете 10-20 кг м'язів, то по поверненню в боксерський зал вам буде дуже важко. Загубиться швидкість, серійність, легкість руху, витривалість. Безумовно удар стане значно сильніше, але цього буде не достатньо, для того, щоб конкурувати з більш швидкими і навченими боксерами.

Тому не забувайте, що вам потрібна не просто м'язова маса. Вам потрібна якісна м'язова маса, яка не буде вам заважати, а навпаки дасть вам додаткові переваги у вигляді нокаутуючого удару .

Також можете почитати статтю про схуднення і здоровий спосіб життя . Там написано безліч правил, які вам треба буде дотримуватися при наборі м'язової маси.