Полезные материалы

Як поєднувати занятия бігом і силові тренування?

  1. Чому бодібілдери не хочуть поєднувати силові заняття з бігом
  2. Чому бігуни не хочуть поєднувати силові заняття з бігом
  3. Поєднання бігу і бодібілдингу
  4. Відео. Чи можна бігати після силового тренування?

Силові тренінги допомагають спортсменам збільшувати свої швидкісні показники , А також здійснювати більш стрімкі ривки на фінішній межі. також силові вправи для бігу стають дуже корисними і для інших витривалих видів спорту, таких як плавання , велоспорт , Веслування і лижі.

велоспорт

Ефективність силових тренінгів ще і в тому, що вони відмінно спалюють жирову масу , Що робить бігуна легше, а значить, дає йому перевагу. Крім того, програма силових вправ підвищує витривалість і знижує ймовірність отримати будь-яку травму при забігу. Силові вправи для бігунів ще й покращують здоров'я спортсменів , Які їх виконують, а саме стабілізують інсулінову чутливість і підвищують антиоксидантний статус, без чого не обійтися будь-якому професійному бігунові.

При цьому, якщо ви вже займаєтеся по програмі силових вправ, але результати для вас не так уже й помітні, можливо ви робите це некоректно. Швидше за все ваш тренувальний план складений з деякими недоробками, що уповільнює зростання. Але чи варто взагалі виконувати їх, займаючись бігом, і якщо так, то чи можна поєднувати біг і силовий тренінг? Це питання хвилює уми багатьох спортсменів, причому як бігунів, так і бодібілдерів . Адже всі хочуть вичавити максимум від своїх спортивних занять, при цьому, щоб і м'язова маса була на рівні, і показники витривалості не підкачали.

За допомогою цієї статті ми розповімо про те, як поєднувати біг і силові тренування або інші спортивні вправи , Так, щоб вони взаємодіяли і йшли тільки на користь, а також розглянемо причини, за якими бодібілдери і бігуни висловлюються проти такого суміщення.

За допомогою цієї статті ми розповімо про те, як поєднувати біг і силові тренування або   інші спортивні вправи   , Так, щоб вони взаємодіяли і йшли тільки на користь, а також розглянемо причини, за якими бодібілдери і бігуни висловлюються проти такого суміщення

Це цікаво

Чому бодібілдери не хочуть поєднувати силові заняття з бігом

Чому бодібілдери не хочуть поєднувати силові заняття з бігом

  • Основна мета багатьох непрофесійних бігунів - це тренування серцевого м'яза . Адже не дарма вважається, що біг підтюпцем - це основа для кардіо занять. Однак заняття в залі з тренажерами теж серйозно навантажують серце, що, звичайно, добре його зміцнює. Тому, можна вважати заняття фітнесом - ефективною альтернативою кросу.
  • Силові тренування збільшують вироблення гормонів-анаболіків, що стимулює зростання м'язової маси. З іншого боку, тривалий біг після силового тренування призводить до гальмування цього процесу. Саме з цієї причини, ті хто займається марафонським бігом , Мають певний статура, завдяки якому їх рід занять стає очевидним всім. Це означає, що при бажанні обзавестися великою мускулатурою, варто відкинути варіант з забігами на тривалі відстані .
  • І хоча бігові вправи і силові мають відмінності в тому, скільки витрачається енергії (в першому випадку більш марнотратно), прихильники тренувань з обтяженням відзначають такий факт, що навіть після завершення силового заняття, мускулатура продовжує отримувати енергетичний заряд з жирових запасів, що дозволяє їм швидше відновлюватися й рости. Так що прийнявши їжу по завершенню тренування, атлет не стане товстіти, а навпаки, все що він з'їв піде на роботи по відновленню і збільшенню м'язового матеріалу.
  • Біг перед силовим тренуванням призведе до великого виснаження енергетичних запасів, а це відіб'ється на тому, як якісно буду проходити ваші заняття в спортзалі. Якщо ж бігати після тренінгу з обтяженням, то ваш організм відразу ж почне піклуватися про своє втрачене запасі енергії, і тільки після перейде до нарощування мускулатури.

Якщо ж бігати після тренінгу з обтяженням, то ваш організм відразу ж почне піклуватися про своє втрачене запасі енергії, і тільки після перейде до нарощування мускулатури

Чому бігуни не хочуть поєднувати силові заняття з бігом

  1. Біг підтюпцем приносить значну користь серцю, так як він впливає м'яко на людське тіло, при цьому навантаження можна з легкістю знизити або підвищити, виходячи з особистих відчуттів. Одночасно з цим при роботі з гантелями і великою вагою важче здійснювати самоконтроль свого організму. Тому силові заняття чинять сильніший негативний вплив на серце і судини. Виходячи з цього, можна говорити, що для вашої серцево-судинної системи виходити тільки на пробіжки буде корисніше.
  2. Ви коли-небудь помічали, що бігуни на короткі відстані , Найчастіше відрізняються своїм атлетичною статурою і мускулатурою, якій позаздрять багато атлетів? Все через те, що біг в коротких дистанціях, ідентично з силовими методами, використовує в роботі саме м'язові волокна, які швидше за все здатні рости, отримуючи певні навантаження. А якщо також врахувати, що при бігу будуть задіяні різні м'язи , То ви обов'язково отримаєте комплексний зростання ваших м'язів в кінцевому результаті.
  3. При бігових заняттях йде величезна кількість енергії і калорій , Більше ніж при силових. Джогінг споживає в кілька разів більшу кількість калорій, ніж при роботі м'язів в тренажерному залі. Також після закінчення 30 хвилинного терміну, тіло починає спалювати жирові запаси, так як печінка і м'язи починають втрачати глікоген. А це означає, що біг допоможе вам скинути зайве з організму.
  4. Повноцінної пробіжки після заняття силовими програмами у вас не вийде, хіба що можна побігати для заминки після тренування. Так що багато хто вибирає - крос або тренажерний зал.

Так що багато хто вибирає -   крос   або тренажерний зал

Це цікаво

Це цікаво

Поєднання бігу і бодібілдингу

Для того щоб правильно поєднати біг і силові тренування, слід розподілити їх по різних днях тижня. Тобто потрібно вибрати ті дні, коли ви бігаєте підтюпцем і ті, коли тяга «залізо».

В ті дні, коли за планом силова підготовка, можна і пробігтися, але виключно в якості розминки , І не більше 1 км.

У дні для пробіжок, краще робити тренування не більше півгодини, щоб швидкі і повільні м'язові волокна не конфліктували один з одним.

Один раз в тиждень або більше, якщо сили дозволять, можна займатися бігом з інтервалами , Який відрізняється своєю інтенсивністю.

Порада

Коли ви активно працюєте над збільшенням маси, навантаження бігового плану слід значно знизити, і навпаки, якщо мета домогтися рельєфу , То бігати потрібно частіше і довше.

Коли ви активно працюєте над збільшенням маси, навантаження бігового плану слід значно знизити, і навпаки, якщо мета   домогтися рельєфу   , То бігати потрібно частіше і довше

Отже, силова підготовка в бігу грає важливу роль, однак і не завжди необхідна. Так що для правильного її застосування потрібно ретельно продумати процеси занять і грамотно поєднувати їх. Такий підхід дасть можливість отримати плюси з обох цих видів спорту.

Відео. Чи можна бігати після силового тренування?

Щукін Антон [tod4]

Чи можна бігати після силового тренування?
Але чи варто взагалі виконувати їх, займаючись бігом, і якщо так, то чи можна поєднувати біг і силовий тренінг?
Чи можна бігати після силового тренування?