Полезные материалы

Як ШВИДКО Набрати Массу. Поради новачкам

  1. Швидкий набір м'язової маси.
  2. Гайд по массонабору для новачків
  3. 1. Регулярні тренування без пропусків
  4. 2. Раціон для набору маси. Профіцит калорій і Б.Ж.У
  5. Б.Ж.У і калорії

«Хочу набрати м'язову масу» - це дуже часта фраза, яку можна почути від багатьох людей у всьому світі. Кожна людина хоче бути більше, сильніше і красивіше, ніж інший, і мати мускулисте тіло з рельєфним пресом на животі. Щоб йому заздрили оточуючі і про хотіли всі жінки навколо.

Але це не так просто, як здається на перший погляд. Просто ходити в тренажерний зал, так би мовити для галочки. і «піднімати гантельку на біцушку і качати прессік» - не прокотить! Саме тому, пора вже почати докладно розбирати теми набору м'язової маси, як це зробити правильно і максимально швидко.

Набір м'язових обсягів - це дуже довгий процес. А якщо ви займаєтеся натурально, без анаболічних стероїдів, то цей процес затягується на роки.

Абсолютна більшість людей, які ходять в тренажерний зал вже дуже давно і намагаються активно займатися, не отримують довгоочікуваного результат, скільки б вони туди не ходили і щоб не робили.

Але чому так відбувається? Та тому що не все так просто в бодібілдингу. Для набору маси потрібно дотримуватися дуже багато умов і при чому щодня в обов'язковому порядку. Якщо якесь порушити, і забути хоча б на день, то набір маси в тілі відразу зупиняється і почнеться регрес, тобто ви почнете худнути і скидати м'язи. Ось така от штука - бодібілдинг.

Сьогодні ми почнемо з самих основ, і розберемо що робити новачкові, якщо ти вперше прийшов в зал (або ще навіть не дійшов) і тільки починаєш свій шлях культуриста. Шлях качка складний - це правда. І ніякі самих хитрі методики з інтернеті і платних рад гуру бодібілдингу не замінять вам реальних знань і важкої роботи над собою в довгій перспективі. Тільки це дасть результат, забудьте про легкий шляху до накоченому і рельєфному тілу - ЙОГО НЕ ІСНУЄ!

Отже, давайте ж розбиратися що до чого.

Швидкий набір м'язової маси.

Як і що потрібно робити

Отже, що ж таке взагалі набір маси
Отже, що ж таке взагалі набір маси? Це період, коли бодібілдери починають посилено харчуватися правильними продуктами, якісно і важко тренуватися, а після занять багато відпочивають і сплять. Це так би мовити звичайне життя качка. Їжа ⇒ тренування ⇒ Сон.

І вже можна зробити висновок, які умови необхідно дотримуватися для того, щоб ростити м'язи, це:

  • важкі тренування з залізом без пропусків
  • постійне правильне харчування в надмірній кількості
  • багато сну і відпочинку протягом дня

Це тільки 3 основні заповіді бодібілдера, які потрібно дотримуватися в обов'язковому порядку кожен день. Нюансів в наборі м'язів ще дуже і дуже багато, однак давати відразу великий обсяг інформації немає сенсу. Так як все це зрозуміти і запам'ятати буде дуже складно для новачка. Тому давайте вивчимо основи не так поглиблено, щоб просто зрозуміти суть.

Усі наступні рекомендації, які я вкажу нижче будуть однозначно працювати, якщо їх щодня і беззаперечно дотримуватися. Якщо ти не готовий виконувати будь-який із цих умов, тобі лінь або щось ще ( «я і сам все зможу без цих твоїх дурних рад»), то можеш забути про накоченому тілі назавжди.

Бодібілдинг - це перш за все правильний настрій, готовність ЄБА ## ть довгий час і дотримуватися режиму. Можна навіть сказати, що бодібілдинг - це стиль життя, так як режиму необхідно дотримуватися цілодобово.

Ви повинні істинно «спалахнути» і захотіти набрати м'язів і розвиватися, чого б не стало: «Я СТАНУ накачаних І СИЛЬНИМ І ХРЕН МЕНЕ ХТО ЗУПИНИТЬ!»

Тільки після того, як людина правильно налаштуватися, він з легкістю зможе дотримуватися цих нові для нього умови в щоденному порядку. За що і отримає, рано чи пізно, свій результат.

Трохи мотивації закінчено, а тепер перейдемо безпосередньо до рекомендацій.

Гайд по массонабору для новачків

Гайд по массонабору для новачків

1. Регулярні тренування без пропусків

Для початку, то що вам потрібно зробити - це просто прийти в зал Для початку, то що вам потрібно зробити - це просто прийти в зал. Начебто нічого тут складного немає: зібрав сумку, взяв воду, гроші на абонемент і пішов орати в тренажерний зал. Але це тільки так здається.

Перейти в нове незвичне місце, з великими дядечками під 100 кг, горланять на весь зал з важкими штангами на плечах; де в роздягальні постійно щось їдять і п'ють «заборонене» (а може і ні, а може і метан), заважають в шейкерах різні порошки, їдять банани і т.д. Та ще й як займатися особливо не зрозуміло ...

ВАМ СТАНЕ ВІДРАЗУ НЕ ПО СОБІ ВІД ЦЬОГО. Я все це розповідаю, щоб ви були готові з самого початку і приблизно уявляли собі ситуацію. Прийти в нове місце і освоїтися там - дуже складно для багатьох людей, але це просто необхідно зробити, щоб розвиватися і досягати успіху. Це стосується будь-якої сфери в житті.

Хочеш бути успішним = ламай зону комфорту.

Налаштовуємо себе правильно і ставимо чітку мету - п рікупіть абонемент на 8-12 занять (навіть вистачить на 8, по 2 тренування в тиждень для новачків - це «позаочі») і НЕ ПРОПУСТИТИ ЖОДНОЇ ТРЕНУВАННЯ. Це дуже важливо. Так як для постійного зростання м'язової маси - потрібно постійно займатися в тренажерному залі.

Жодних пропусків, ніяких відмазок! «Поїсти не встиг, день важкий, дівчина не дозволила, кіт помер, хом'ячка купили» і т.д. - ЗАБУДЬ ПРО ЦЕ.

Витратити всього одну годину в день на тренування 2-3 рази на тиждень (+ скільки займе шлях до залу) - це зовсім небагато. Граючи в доту, танчики або просто сидячи ВКонтакте, ви витрачаєте годинник на проліт в нікуди і навіть не помічаєте цього. А тут всього якийсь годинку на тренування. Задумайтесь над цим.

Напишіть собі на папір і повісьте на видне місце:

«Чітка мета №1: не пропустити жодного тренування»

Дотримуйтесь план ХОЧА Б МІСЯЦЬ - дуже важливо. Так як цей час потрібно для розвитку правильної звички, на утворення якої і потрібно якраз 1-2 місяці.

Не потрібно ходити кожен день в зал і проводити там по 2-3 години, займаючись до посиніння. Це буде 100% ЙМОВІРНІСТЬ ОТРИМАТИ ПЕРЕТРЕНОВАНІСТЬ. Це стан, коли у людини немає енергії, поганий сон, страшенно болять м'язів і т.д. Коротше, при такому розкладі ви швидко кинете і забудете про бодібілдинг назавжди ..

2 тренування в тиждень по 1 годині, за яке виконуєте 1-2 базових вправи для набір маси на кожну групу м'язів, цілком вистачить на перший час. І 1-2 місяці можна нічого не міняти. Ваші м'язів не адаптовані до важкої тренуванні із залізом і навіть при найменшій навантаженні можна дуже нехило прогресувати.

Список найкращих базових вправ для росту м'язів можна знайти тут -.

2. Раціон для набору маси. Профіцит калорій і Б.Ж.У

Профіцит або надлишок калорій (енергії) - важливе умови для того, щоб організм міг будувати нові м'язові тканини Профіцит або надлишок калорій (енергії) - важливе умови для того, щоб організм міг будувати нові м'язові тканини. Синтез нових клітин - дуже витратний процес, який вимагає маси ресурсів від тіла. І організму просто необхідно отримувати надмірну кількість їжі кожен день, щоб цей процес міг йти відносно швидко.

Тому друге завдання, яку потрібно внести в свій план - «Щодня намагайтеся БАГАТО Є, ХОЧА Б 4-5 РАЗ» (для деяких особистостей можливо навіть доведеться пхати їжу в себе через силу, щоб набрати надлишок калорій).

У цьому випадку ваші м'язи будуть постійно підживлюватися енергією і зможуть рости.

Б.Ж.У і калорії

Будь-яка їжа містить опредмеченное кількість нутрієнтів - білків, жирів і вуглеводів (коротко Б.Ж.У.). Їх пропорція в продукті може варіюватися, залежно від його типу. На кожній упаковці продукту, який ви купуєте в магазині пишуть їх кількість в розділі складу - «на 100 грамів продукту», тому вирахувати скільки Ð

Але чому так відбувається?