Полезные материалы

Бодібілдинг для жінок. Комплекси вправ для схуднення з гантелями для тіла

  1. Як бодібілдинг допомагає в схудненні
  2. грамотні тренування
  3. Програма для схуднення

Бодібілдинг - велика наука про здорове тіло, яка пропонує безліч цікавих комплексів вправ, що сприяють усуненню зайвої жирової маси і тренуванні м'язів. Для жінок це прямий шлях до боротьби із зайвими кілограмами. Так що вибираємо програму і наводимо тіло в порядок.

Часто дівчата помиляються, думаючи, що бодібілдинг - це суто чоловічий спорт. Таку думку є помилковим, оскільки бодібілдінгом займаються не тільки з метою зробити жіночу фігуру мужчіноподобной. Дивіться також - комплекс вправ для схуднення для жінок . Також даний вид спорту активно застосовується жінками, які борються з надмірною вагою.

Бодібілдинг для жінок комплекси вправ для схуднення в якому принципово відрізняються від чоловічих тренувань, допомагає скидати зайві кілограми набагато швидше, ніж інші види спорту. По-жіночому помірне навантаження, але в той же час активне тренування, побудована на основі професійного підходу хорошого тренера, здатна змінити ваше тіло до невпізнання вже через місяць після першого походу в тренажерний зал.

Як бодібілдинг допомагає в схудненні

Вищевказаний вид спорту є ідеальним вибором, якщо ви хочете значно схуднути, але боїтеся втрачати вагу надмірно швидко або, навпаки, занадто вже повільно. У тренажерному залі хороший тренер допоможе підібрати кожній дівчині індивідуальну програму тренувань, яка посприяє активному схудненню в межах норми.

Фізіологія жіночого тіла відрізняється від чоловічої, а тому і тренуватися дівчатам необхідно набагато більше. Щоб заняття в спортивному залі дали бажаний результат і останній закріпився надовго, потрібно тренуватися шість разів на тиждень і дозволяти організму відпочити від одержуваної навантаження лише добу. Так всі м'язи будуть опрацьовуватися досить. Заняття бодібілдінгом допоможуть не тільки схуднути, але і зробити форму тіла фігуриста і рельєфніше завдяки нарощуваною під час тренувань м'язової маси. Правильно підібраний і так само правильно виконується комплекс вправ допоможе зміцнити всі м'язи жіночого тіла і зробити його набагато витривалішими.

грамотні тренування

Для новачків у бодібілдингу важливо правильно почати займатися даним видом спорту. Для схуднення і зміцнення мускулатури тіла, дуже важливо ретельно опрацьовувати кожен м'яз, що знаходиться в організмі.

Ідеальним варіантом тренувальної програми є триденний упор на силові тренування, а також такий же по періодичності режим аеробного тренування тіла. Не варто забувати і про кардионагрузки. Раз в тиждень у вашого тіла повинен бути обов'язковий вихідний. Заняття, спрямовані на підвищення сили не повинні за часом тривати довше однієї години. Що стосується аеробного тренування - для неї достатньо і 30 хвилин.

Що стосується аеробного тренування - для неї достатньо і 30 хвилин

Для опрацювання деяких вправ в домашніх умовах, можна придбати в спортивному магазині спеціально призначені гантелі. Не переживайте, якщо у вас немає фінансової можливості приводити свою фігуру в порядок в умовах спортивного залу. Активні заняття бодібілдінгом можна проводити і в домашніх умовах.

Програма для схуднення

Виконання всіх вправ ділиться на трисети. Вони являють собою комплекс з трьох видів різних вправ, які необхідно виконувати один за одним з мінімальним за часом відпочинком, що становить всього 1 хв. Читайте також - комплекс вправ для схуднення для повних жінок . Також важливо при виконанні комплексу вправ виконувати їх вказану кількість підходів. Одним підходом вважається виконання всіх зазначених вправ в трисете одноразово.

Для домашньої тренування можна використовувати наступну тренувальну програму:

  1. Отже, 1-й трисет спрямований на опрацювання грудної клітини, спини і преса.
  2. Віджимайтеся відштовхуючись від підлоги - ляжте на тверду поверхню. Ноги ставте на шкарпетки. Також впріть в підлогу долоньки. Здійснюйте підйом корпусу над підлогою в рівну планку до тих пір, поки руки повністю не випростовується. Повторити до 12 разів.
  3. Тяга гантелі в нахилі - станьте біля лавки, розташованої в горизонтальному положенні. Верхню частину тіла розташуйте перпендикулярно нижній. Однією ногою упріться в лаву. Остання повинна бути зігнутою в колінному суглобі. Обхопіть гантелю рукою, протилежної нозі, поставленої на опору. На видиху плавно піднімайте руку з обважнювачів до тих пір, поки остання не виявиться у нижній частині живота, а потім вдихаючи, повертайте руку з вагою в початкову позу. Зробити до 12 повторень.
  4. Скручування - Лежачи на підлозі, зігніть ноги в колінах. Руки заведіть за голову. Верхню частину корпуса піднімайте і скручуйте то в одну сторону від корпусу, то в іншу. Мінімальна кількість повторень 25, максимальне - 40.
  5. Другий трисет спрямований на опрацювання плечей, біцепса і трицепса.
  6. Тяга гантелей до грудей - в одну руку візьміть гантелю, а інший візьміться за талію. Ноги розведіть в позиції стоячи на ширину плечей. Плавно видихаючи, піднімайте руку з гантелей паралельно грудній клітці. Вдихаючи - опускайте її в початкове положення. Виконавши до 12 повторень, змініть руку.
  7. Згинання рук з гантелями - вихідна позиція стоячи, ноги на ширині плечей. Спина повинна бути прямою. Візьміть в обидві руки гантелі. Видихаючи, піднімайте обидві руки з вантажем паралельно підборіддя, а вдихаючи, повертайте їх у вихідну позицію. Виконати до 12 разів.
  8. Французький жим з гантеллю сидячи - сядьте на стілець, звівши обидві ноги разом. Спину випрямити. Обома руками обхопіть гантелю так, щоб вона перебувала у вертикальному положенні. Видихаючи, заведіть руки з вагою за голову так, щоб гантеля виявилася навпроти потиличної області. Вдихаючи, повертайтеся в початкове положення. Зробити 12 разів.
  9. Далі, 3-й сет спрямований на опрацювання стегон, а також їх біцепсів і грудей.
  10. Присідання з гантелями - вихідна позиція стоячи, ноги на ширині плечей, спина пряма, в руках гантелі. Видихаючи, присідайте паралельно підлозі, згинаючи ноги в колінах трохи. Руки з гантелями при цьому повинні бути спрямовані вниз. На вдиху повертайтеся у вихідну позу. Виконати 10 разів.
  11. Станова тяга на прямих ногах - вихідне положення стоячи, ноги випрямлені. Згинаючи ноги в колінах (не до кінця), присідаючи, візьміть двома руками штангу вагою до 20 кг. На видиху прогинайте поперек і нахиляйтеся верхньою частиною корпусу вперед, руки зі штангою повністю випрямляйте і опускайте вниз. Потім вдихаючи, повністю вирівнюйте спину і ноги, тримаючи руки зі штангою перед собою, і повертайтеся у вихідну позу. Виконати 12 разів.

Ольга Жирова