Полезные материалы

Бодібілдинг, фітнес і фізкультура

  1. Фізкультура і бодібілдинг
  2. Як тренуватися новачкам

Сильним ніхто не народжується, але всі хочуть бути сильними, сміливими і витривалими Сильним ніхто не народжується, але всі хочуть бути сильними, сміливими і витривалими. Сильним - стають, а в цьому допомагає бодібілдинг, фітнес і фізкультура.

У будь-якому виді спорту, перш ніж перемогти суперника - потрібно перемогти себе. Якщо спортсмен не зміг перемогти себе - він не зможе перемогти нікого!

Як би ви не були завантажені на роботі або сімейними справами знайдіть час, щоб сходити на тренування в тренажерний або фітнес зал. Якщо ви хочете мати міцне здоров'я і красиву фігуру займайтеся спортом і не важливо яким. Хочете займайтеся бодібілдінгом, фітнесом, звичайної фізкультурою або плаваніем- все одно, головне спортом! Вище здоров'я і гарна фігура залежать від системності виконуваних тренувань.

Бодібілдинг - це видовищний вид спорту. Потужне, сильне чоловіче тіло завжди привертає увагу і викликає бажання мати таке ж. Чоловік приходить в тренажерний зал і починає творити ... немає, занадто поетично. Чоловік приходить в «качалку» і починає піднімати незручне важке залізо купою різних способів. М'язи болять, спина не розгинається і після цілих 3 занять нічого не змінюється. Тобто взагалі нічого - був не Арнольд, так таким і залишився.

Починаються питання здоровим хлопцям «Чому ?! Я і штангу тисну і біцепс перед дзеркалом напружую, а ефекту немає. Може, є таємні вправи, від яких все зростає? ». Коли чоловік дізнається страшну таємницю, що ходити в «тренажерку» треба 3 рази в тиждень, та кілька років; що щось нове пити, щось старе кинути пити; що спати треба по 8 годин на добу в ліжку, а не робочому столі після ночі в клубі, ось тільки тоді він нарешті-то розуміє - кинути бодібілдинг не соромно. Все одно при таких умовах нічого не вийде.

Це ідеальні умови, а бувають ще захворювання перешкоджають занять з обтяженнями.

Ну а якщо серйозно, то бодібілдинг, як будь-який вид спорту, вимагає самовіддачі. Станеш ти професійним бодибилдером і будеш вражати всіх на помості або не станеш і будеш залучати пильну увагу на пляжах - займатися ним треба серйозно. Відповідальне ставлення до тренувань приходить після певного терміну занять, тоді коли ти зрозумів - результат є! Коли озирнувся і побачив, який шлях вже пройшов! І тільки тоді ти готовий миритися з будь-якими труднощами, що б стати краще сьогодні, ніж був учора.

Але ось біда, багато хто не здатні по фізичним або моральним факторам витримати навантаження бодібілдингу, а спортивний спосіб життя вести треба. Для таких людей підійде - фітнес. В принципі це той же бодібілдинг, але націлений не так на нарощування обсягу м'язів, а на підтримку м'язового тонусу і загального оздоровлення організму.

Фізкультура і бодібілдинг

Іноді заходячи в тренажерний зал, ми бачимо там досить велика кількість людей Іноді заходячи в тренажерний зал, ми бачимо там досить велика кількість людей. Всі вони виконують певні вправи, переходячи від одного тренажера до іншого. При цьому абсолютна більшість з них самовпевнено думають, що вони займаються бодібілдингом.

На жаль, практично всі вони займаються звичайною фізкультурою, при цьому щиро думаючи про бодібілдинг.

Основна кількість відвідувачів тренажерних залів і фітнес центрів займаються для підтримки здоров'я. Та й самі вони кажуть про це, намагаючись виправдати свої грішки в порушеннях режиму, харчування та тренувань. Такі люди тренуються роками, даючи собі одні й ті ж навантаження, дозволяють собі харчуватися як завгодно і вживати алкоголь або курити. Так, саме таке більшість тренуються. І це добре, тому, що маючи масу недоліків ці люди, проте, займаються фізкультурою, чим ставлять себе набагато вище абсолютної більшості людей, які не роблять зовсім нічого і поступово деградують. Честь їм і хвала.

Звідси робимо висновок. Перетворити фізкультуру в спорт, можна тільки знаючи і строго виконуючи певні правила. Необхідно визначитися, що ви хочете отримати від відвідувань тренажерного залу? Просто підтримувати себе в хорошій формі або спортивні результати. Між цими завданнями пролягає величезна прірва з праці, поту і маси обмежень. Якщо ви готові обмежити себе в харчуванні, можливості не дотримуватися режим або відмовитися від зустрічі з веселими друзями заради походу в тренажерний зал, і найважливіше, якщо ви цього хочете, то вам доведеться строго дотримуватися певних правил, які дозволять перетворити фізкультурні заняття в спорт.

Правил цих кілька, знайти їх не складно. Та й практично кожен тренер розповість вам про них. Ми теж про це писали в статті « Бодібілдинг як спосіб життя «. Головне, що треба запам'ятати, це те, що нарощування м'язової маси процес дуже тривалий. Не намагайтеся з самого початку рівнятися на професіоналів, вони вже заплатили ту ціну, яка вам тільки належить. Не форсуйте результати, починаючи силові тренування з бодібілдингу і все у вас вийде.

Як тренуватися новачкам

Будь-яка людина, яка хоче займатися бодібілдінгом, фітнесом або фізкультурою, повинен розуміти для чого він це робить. Це найголовніше правило, ще дуже важливо правильно побудувати спортивні тренування, для того, щоб було видно прогрес. Щоб було видно результат, потрібно сталість. Тобто не можна тренуватися, коли захочеться, слід чітко розпланувати час занять і дотримуватися їх. Багато хто починає займатися спортом, а через деякий час кидають це заняття.

Чому ж так відбувається? Та все просто, люди думають, що результат приходить відразу, а це зовсім не так, він буде помітний, тільки через певний час тренувань. Навантаження повинні відбуватися поступово. Якщо відразу звалювати на непідготовленої людини дуже інтенсивні тренування, то це обов'язково негативно позначиться на його організмі. Тому, слід починати з легких вправ і їх невеликої кількості, а потім вже поступово збільшувати інтенсивність.

Найкраще починати займатися спортом під контролем тренера, він як ніхто знає, з чого потрібно починати новачкові. (Сайт про бодібілдинг і фітнес coolmassa.com). Крім того, досвідчений тренер розповість багато корисної інформації про бодібілдинг, фітнес та фізкультури, яка допоможе при тренуваннях.

Тренувальні програми для всіх різні, тому що кожна людина індивідуальна, один може витримати певні навантаження, іншому це буде не під силу. Повинен існувати свій план тренувань, не потрібно рівнятися на кого-то. Дуже важливо, щоб тренування були якомога різноманітнішою. Якщо постійно давати організму одну і ту ж навантаження, то тіло просто до цього звикне, і ніяких зрушень далі не буде відбуватися. Тому, так необхідно згодом підвищувати навантаження, і тоді результат буде приголомшливим.

Починаються питання здоровим хлопцям «Чому ?
Може, є таємні вправи, від яких все зростає?
Необхідно визначитися, що ви хочете отримати від відвідувань тренажерного залу?
Чому ж так відбувається?