Полезные материалы

Бодібілдинг - мистецтво створення красивої фігури

  1. Бодібілдинг - як створити гарне тіло? Красиво тіло - мрія кожної людини на планеті. У 21 столітті...
  2. тренування

Бодібілдинг - як створити гарне тіло?

Красиво тіло - мрія кожної людини на планеті. У 21 столітті бути привабливим головна мета, всі втомилися від надмірно огрядних або худих тел. Бодібілдинг - не тільки професійний спорт, а й відмінний шлях до досконалості. Відвідувати зал і виконувати ряд силових навантажень це база, але вона неможлива без цілого комплексу знань про базові принципи бодібілдингу та правильне харчування.

Спорт піт

«Правильна» їжа є джерелом енергії для людського організму «Правильна» їжа є джерелом енергії для людського організму. Завдяки відповідальному ставленню до їжі людина стає здоровішою і сильнішою, а не набирає зайві жирові запаси. Існує цілий ряд харчових добавок для спортсменів. Розглянемо найбільш популярні і ефективні.

  1. Амінокислоти. Формують м'язову структуру і сприяють росту м'язів, при цьому не мають ніякої енергетичної цінності;
  2. Протеїни. Добавки, які у всіх на слуху. Складаються на 100% з білка, який може бути як рослинного походження, так і тварини. Необхідні для росту м'язів;
  3. Вітаміни та мінерали. Рекомендовано приймати все життя, для збалансованої роботи організму, починаючи ще зі шкільного віку;
  4. Жироспалювачі. Цілий ряд різних добавок, найбільш популярна з яких виробляється на основі L-карнітину;
  5. Креатин. Активує процес росту м'язів і посилює витривалість;
  6. Енергетичні добавки. Їх дія спрямована на збудження мозкової і фізичної діяльності.

Кожна з позицій даного списку доступна в будь-якій точці спеціалізується на товарах для спортсменів, наприклад, можна купити спортивне харчування в інтернет магазині body-mania.com.ua Головне дивитися на терміни придатності, склад (особливу увагу звернути на продукти, здатні викликати у вас алергію) і виробника. У такій делікатній справі важлива уважність.

тренування

Бодібілдинг неможливий без фізичної активності Бодібілдинг неможливий без фізичної активності. Важливо знати міру в спортзалі, не варто накидатися на штангу в перший же день знайомства зі спортзалом. Покращуючи результати поступово, ви досягнете найкращих результатів. Навчіться прислухатися до сигналів, які посилає організм. Біль, втома, пітливість часто супроводжують активні тренування, але і можуть свідчити про порушення роботи систем організму.

Підбір вправ слід проводити під чітким керівництвом тренера. Досвід відіграє велику роль, ніж сухі знання. Перші заняття можуть бути в формі кругових тренувань. Такий підхід сприяє зміцненню м'язів і поліпшенню витривалості. Після цього можна перейти безпосередньо до більш складним силовим вправам. Станова тяга, жим лежачи та присідання - «три кити» на яких тримається бодібілдинг. Саме ці три вправи є базовими, тому неправильне їх виконання веде до травм. Після того, як ви навчитеся правильно виконувати ці елементи, потрібно додавати в свою програму інші вправи.

Бодібілдинг не те терені, де результат буде помітний відразу ж. Це постійна робота над собою, результати якої можуть бути видні через півроку, а можуть і через рік. Досягти відмінних результатів - це пів справи, а вміння їх утримувати багато років - складний і постійна праця.


Бодібілдинг - як створити гарне тіло?