Полезные материалы

бодібілдинг сушка

Бодібілдинг сушка- роби тіло сухим і підтягнутим

бодібілдинг - процес нарощування мускулатури шляхом фізичних вправ в комплексі з енергетичним харчуванням. У поживних речовинах має бути підвищений вміст білка.
бодібілдинг   - процес нарощування мускулатури шляхом фізичних вправ в комплексі з енергетичним харчуванням Щоб м'язи відновлювалися і росли швидше необхідно дотримуватись певних правил в їжі або просто дотримуватися дієти. У зв'язку з підвищеними навантаженнями і тренуваннями бодібілдерам необхідні додаткові калорії у вигляді вуглеводів, білків і жирів.

білок, він же протеїн - складова для росту м'язів з розрахунку 1,5-2 грами білка на кілограм ваги. Високий вміст білка знаходиться в індичці, курці, яйцях, рибі, молочних добавках, свинині, яловичині, різних білкових добавках.

За допомогою вуглеводів необхідно заповнювати розтрачену на тренуваннях енергію. На кілограм своєї ваги треба брати грам вуглеводів. Вуглеводи містяться в високосортних макаронах, вівсяній каші, дикому рисі, бобах, кукурудзі, в жовтих і зелених овочах, в житньому хлібі. Після тренувань можна приймати соки і коктейлі з яблук, бананів і апельсинів. Прийом їжі необхідний кожні 2-3 години, тобто 5-7 разове харчування в день. Завдяки цьому збільшується швидкість обміну речовин.

Жири - з'єднання, до складу яких входять жирні кислоти. Кислоти бувають насичені і ненасичені. Ненасичені жирні кислоти дуже важливі для організму людини. Їх брак призводить до зменшення рівня тестостерону і анаболізму м'язів. Основна частина жирів міститься в звичайній їжі, але якщо їх споживання надмірно знижено, досить прийняти одну ложку рослинної олії, наприклад, оливкової або з'їсти жменю арахісу.

Якщо у вас вже достатня м'язова маса, то можна приступати до створення рельєфних м'язів і задуматися про їх сушінні. Вправи для сушки з використанням важких предметів призначені, щоб прибрати з вашого тіла зайві жири. Коли ви качаєте залізо, підбирайте обтяження так, щоб ви змогли підняти їх раз 15.
Вправи для осушення виконуються по 12-15 повторень в кілька підходів з перервами не більше хвилини. Тут можна робити не тільки силові вправи, але і підключити велотренажер і бігову доріжку.

Тренування рекомендується почати з базових вправ
Це присідання зі штангою і станова тяга - вправи зі штангою, коли ви нахиляєтеся на зігнутих в колінах ногах, беретеся руками за гриф штанги і випрямляєтеся. Жим штанги лежачи , Коли ви лягаєте на лаву, гриф штанги опускаєте до грудей і піднімаєте штангу до повного випрямлення в лікті. Віджимання на брусах і підтягування на перекладині, вправи на прес близько 40 разів.

За одне тренування не варто робити більше 4-х вправ з кількістю підходів 4-5 разів. При цьому не перевищувати кількість повторень 5-6 разів в одному підході. Якщо ви робите 10 разів і більше, значить навантаження недостатня, і це вже тренування на рельєф м'язів. Для нарощування мускулатури ви повинні докладати максимальних зусиль. Неважливо, скільки кілограм ви можете подужати, головне щоб було непереборно важко і тяжко.

Тренування на рельєфність
Тренування на рельєфність   Передбачається інтенсивна робота з обтяженнями і збільшенням кількості повторень Передбачається інтенсивна робота з обтяженнями і збільшенням кількості повторень. Це вправи з власною вагою: робота на брусах, підтягування, віджимання від підлоги, підйоми ніг, навантаження на прес. Роблять їх по 20-30 повторень за один підхід.

Для опрацювання рельєфу підійдуть вправи, які були небажані для набору маси: підйоми на біцепси, розведення гантелей на груди, жим штанги через голову. Крім силових навантажень, організму потрібні інтенсивні аеробні навантаження, такі як біг і плавання. Вони допомагають зігнати зайвий жир.
При трьох тренуваннях у тиждень бажано робити перерву 1-2 дня, при двох необхідно відпочивати 2-3 дня. Результативних вам тренувань!