Чемпіонат Росії з бодібілдингу: спортсмени НЦВСМ відібрали на світову першість

23 жовтня 2017 р

В Астрахані завершився 29-й чемпіонат і першість Росії з бодібілдингу та фітнесу. Змагання включали 51 номінацію і проходили в Астраханському театрі опери та балету. Всього в змаганні взяли участь близько 800 атлетів з більш ніж п'ятдесяти регіонів країни.

Новосибірську область на змаганнях представляли 10 спортсменів, і їм вдалося завоювати чотири медалі. З чоловіків кращий результат показав заслужений майстер спорту Росії, спортсмен-інструктор Новосибірського Центру Вищої Спортивного Майстерності Олександр Денисенко - судді за результатами демонстрації пропорцій і форм присудили сибірякові друге місце в категорії «класичний бодібілдинг 180 см».

- Захоплююче протистояння одного з перших абсолютних чемпіонів Олександра Денисенка з Новосибірська і Сергія Кірєєва з Пітера! У Денисенко відносно легкий низ, наворочений корпус, особливо спина, і ідеальні пропорції для класика. Але у Кірєєва рівніше розвиток всіх м'язових груп, перевага в ногах. І взагалі він зумів втиснути в рамки росто-ваговий категорії більше "м'яса", - написали на сторінці журналу «Геркулес» в соціальній мережі «ВКонтакте».

Ще одна спортсменка НЦВСМ Дарина Мануйленкова стала п'ятою в категорії «бодіфітнес 168 см». Однак Даша, як і Олександр, відібрали на чемпіонат світу з бодібілдингу. Тренує їх Заслужений тренер Росії, тренер НЦВСМ, Надія Лобозіна .

Також золоту медаль завоювала Новосибірська спортсменка Аліса Михайленко в категорії «фітнес-модель серед жінок», Олексій Мальнєв став третім в категорії «пляжний бодібілдинг майстра», а Ігор Пахоменко також третім серед фітнес-чоловіків.

Олександр Денисенко - Заслужений майстер спорту Росії, майстер спорту України міжнародного класу, триразовий чемпіон світу, срібний призер чемпіонату Європи, багаторазовий чемпіон Росії.

Дарина Мануйленкова - майстер спорту Росії, бронзовий призер чемпіонату світу та абсолютна чемпіонка Росії з бодіфітнесу.