Чемпіоном Воронезької області з бодібілдингу став 40-річний атлет

8 жовтня 2017, 14:16, Воронеж, текст - Ірина Скопинцева, фото - Олександр Бєлов

Володимир Мачнев прийшов в професійний спорт 3 роки тому.

Абсолютним чемпіоном відкритого Кубка Воронезької області з бодібілдингу став 40-річний житель Тули Володимир Мачнев. Змагання відбулися в ДК залізничників в суботу, 7 жовтня. Красу своїх м'язів показали 80 спортсменів з Воронежа, Санкт-Петербурга, Красноярська, Гомеля, Бєлгорода, Тули, Москви і Липецька.

Бодібілдери змагалися в 12 номінаціях. Абсолютного чемпіона вибирали серед переможців трьох вагових категорій: 80 і більше кг, 90 і більше кг і 100 і більше кг. За головний кубок боролися три спортсмени: воронежец Ельдар Інам (переможець в категорії 90 і більше кг) і туляки Володимир Мачнев (переможець в категорії 80 і більше кг) і Олексій Карась (переможець в категорії 100 кг і більше).

За головний кубок боролися три спортсмени: воронежец Ельдар Інам (переможець в категорії 90 і більше кг) і туляки Володимир Мачнев (переможець в категорії 80 і більше кг) і Олексій Карась (переможець в категорії 100 кг і більше)

Фото - Олександр Бєлов

За словами абсолютного чемпіона Володимира Мачнева, в професійний бодібілдинг він прийшов в 2014 році. До цього регулярно тренувався в спортзалі, але мети зробити змагальну мускулатуру не було. Чоловік працював персональним охоронцем, і головним завданням було тримати себе в хорошій спортивній формі.

- У 2014 році я вирішив, що можу скласти конкуренцію на змаганнях, і став цілеспрямовано готуватися до них. В цей же рік став бронзовим призером на трьох регіональних чемпіонатах. Потім було два роки відпочинку, звичайно, тренування в цей період я не кинув, займався за своєю програмою. А в 2017 році я знову вирішив повернутися до змагальної діяльності. Вирішив на старості років показати всім, що вік спорту і красивого тіла не перешкода. В цьому році я вже двічі ставав абсолютним чемпіоном на змаганнях в Брянську і Калузі і чемпіоном в категорії до 80 кг в Липецьку, - розповів кореспонденту РІА «Воронеж» чемпіон Володимир Мачнев.

В цьому році я вже двічі ставав абсолютним чемпіоном на змаганнях в Брянську і Калузі і чемпіоном в категорії до 80 кг в Липецьку, - розповів кореспонденту РІА «Воронеж» чемпіон Володимир Мачнев

У найближчих планах Володимира Мачнева - участь в чемпіонаті Росії з бодібілдингу, який відбудеться з 10 по 23 жовтня в Астрахані.

Фото - з особистого архіву Наталії Єрмолової

З воронезьких спортсменів кращі результати показали Ельдар Інам (переможець в категорії 90 і більше кг), Микита Рудой (абсолютний переможець в категорії «Юнаки») і Наталія Єрмолова (абсолютна переможниця в категорії «Бодіфітнес»).