Полезные материалы

Денис Борисов: шлях від стриптизера до кумира школярів

Денис Борисов: шлях від стриптизера до кумира школярів

Денис Борисов (Денчик, Борис Денисов, Денисов Борисов, Денис Борис) - бодібілдер, стриптизер, відеоблогер, письменник, методист і кумир тисяч школярів. Необхідно відразу зазначити, що автор даного матеріалу, свого часу, був передплатником Дениса Борисова і до певного етапу вважав його один з найбільш придатних відеоблогеров в російськомовному сегменті бодібілдингу та фітнесу. Однак все тече, все змінюється, і улюблений багатьма Денчик з придатного відеоблогера, що розповідає про те, як накачати біцепси, перетворився в похмурого тренера особистісного зростання, заточеного під викачування грошей з малолітніх долбойоб і інших володарів незміцнілих мізків, які страждають синдромом пошуку глибинного сенсу.

Денис Борисов в молодості

Денис Борисов народився 14 вересня 1980 року. Довгий час Борисов жив в Мінську (Білорусь), потім переїхав до Москви (Російська Федерація), а потім до Києва (Україна). Зростання Дениса Борисова - 178 сантиметрів. Вага - 90-96 кілограм. Бодібілдингом Борисов почав займатися в підлітковому віці, не тільки хитаючись, як це роблять багато нинішніх купини, але і виступаючи на різних змаганнях. У 1999 році Борисов посів друге місце на чемпіонаті Республіки Білорусь з бодібілдингу (IFBB). Також, Борисов був капітаном збірної Мінська з бодібілдингу. Власне, на цьому спортивні досягнення Денчик закінчуються.

Форма Дениса Борисова під час роботи в стриптизі

Після закінчення спортивної кар'єри Борисов пішов у шоу-бізнес, якщо, звичайно, стриптиз можна віднести до шоу-бізнесу. Починав він з звичайних танцювальних шоу, а закінчив чоловічим стриптизом і, можливо, довбання в дупу, але це не точно. Варто сказати про те, що в нинішній реаліях перехід з бодібілдингу в стриптиз можна вважати нормою, так як більшість сучасних ділдобілдеров за сумісництвом є стриптизерами, порноактор або інтернет-дрочунамі .

Запис передачі «Размови про це ...», що виходила на одному з українських телеканалів, в гостях у ведучої - стриптизер Денис Борисов (Деонис). До слова, ведуча не зовсім жінка.

Закінчуючи кар'єру стриптизера Борисов почав шлях відеоблогера, створивши в січні 2010 року свій YouTube-канал і завантаживши на нього близько 50 відеороликів з технікою виконання різних вправ. Ці відеоролики запам'яталися всім пердящім звуком і наявністю в кадрі педіковатого асистента. Після публікації цих відеороликів більше півтора року на YouTube-каналі Дениса Борисова не з'являлося жодних нових відео. У вересні 2011 року було опубліковано перше відео Дениса Борисова, яке було знято на тлі гачків в стіні, добре відомих усім шанувальникам Денчик. Відеоблоги Дениса Борисова того часу були присвячені досить цікавим і актуальним на той час речам: спортпіту, анаболічних стероїдів, харчуванню, тренуванням і так далі. Необхідно відзначити, що Денчик став одним з перших, хто відверто розповідав про застосування анаболічних стероїдів і навіть озвучував конкретні курси. Надалі Борисов почав випускати відеоблог на теми, що не мають взагалі ніякого відношення до бодібілдингу або спорту: історія, психологія, взаємовідносини з жінками, гомосексуалізм, аніме, поні і так далі. Спочатку ці відеоблог було цікаво дивитися, проте в якийсь момент був порушений баланс між відеороликами з основної тематики (бодібілдинг) і відеороликами, які до цієї тематики ніякого відношення не мають, що призвело, на думку автора даного матеріалу, до того, що Денис Борисов перестав сприйматися як бодібілдер, перетворившись в якогось всезнаючого експерта з усіх питань. Окремо варто відзначити відеоролики «Денчик відповідає», в яких Борисов відповідає на найпопулярніші питання, залишені в коментарях до попереднього випуску «Денчик відповідає». Знову ж таки, спочатку питання і відповіді на них були цікавими і корисними, але через якийсь час все це перетворилося в люту хуйню, яка розріджує незміцнілі мізки глядачів і роздмухувала і без того вже роздуте на той момент ЧСВ Дениса Борисова.

Найперше відео на YouTube-каналі Дениса Борисова.

Перше відео після перерви. На тлі гачків в стіні.

Причини популярності Дениса Борисова дуже прості і лежать на поверхні. Перша причина - це цікавий контент на початковому етапі його діяльності. Друга причина - в 2010 році, коли Борисов починав шлях відеоблогера, була дуже низька конкуренція. Серед більш-менш відомих відеоблогеров-бодібілдерів того часу крім Дениса Борисова, були хіба що Юрій Спасокукоцький і улюблений нами наебщік Вадим Іванов.

Через якийсь час Денис Борисов пішов по шляху найвідомішого методиста сучасності, вищезгаданого Юрія Спасокукоцького, і почав продавати свої методігі, а точніше електронні книги. До певного етапу ціни на книги Дениса Борисова були адекватними, а інформація в них була досить цікавою і корисною, однак надалі ціни на книги ставали все більше і більше, а інформація в них - все похмуріший і похмуріший. На даний момент, деякі книги Борисова стоять 49-59 доларів (3000-3600 рублів), а що міститься в них інформація викликає чимало питання. Наприклад, у Борисова є книга «Внатуре: як накачатися без стероїдів», яка коштує 49 доларів (3000 рублів). При цьому Денчик ніколи не приховував того, що він мало не з підліткового віку почав використовувати анаболічні стероїди, пробував майже всі існуючі АС, а також інсулін, соматотропін, пептиди і інші ласощі, з чого випливає, що він не належить до тих людей, яке змогли накачатися без стероїдів. З огляду на це, виникає цілком логічне запитання: як людина, яка не хитався без стероїдів, може продавати книгу про те, як накачатися без стероїдів? А якщо враховувати неадекватно високу вартість книги, питань стає ще більше.

На продажу сумнівних книг по неосудною вартістю падіння Дениса Борисова на дно не закінчилося. Надалі він почав продавати за 45 доларів хуіта під назвою «Школа персональних тренерів», обіцяючи навчити лохів-покупців того, як стати успішними персональними тренерами і заробляти на персональних тренуваннях тисячі доларів. Примітно, що «Школа персональних тренерів» Дениса Борисова - це навіть не книга, а просто доступ на якийсь закритий форум, де нібито публікується якась супер-корисна для майбутніх персональних тренерів інформація. Варто відзначити, що будь-якої інформації про тренерської діяльності Дениса Борисова немає, хоча сам він стверджує, що в 2012 році проводив персональні тренування за 100 доларів. Однак 100 доларів за персональне тренування з людиною, у якого немає ні профільної освіти, ні будь-яких сертифікатів, ні тренерських досягнень, ні спортивних досягнень - це звучить трохи неправдоподібно. Станом на червень 2017 року купити доступ до «Школі персональних тренерів» не можна і, судячи з усього, цей проект вже не функціонує.

«Школа персональних тренерів» Дениса Борисова. Всього 45 доларів за доступ і будете заробляти десятки тисяч доларів.

Не меншою хуіта, ніж «Школа персональних тренерів», було і «Індивідуальне ведення клієнта» від Дениса Борисова. Суть цієї хуіта полягала в тому, що всього за 100 доларів на місяць Денис Борисов був готовий відповідати через Вконтакте на питання лохів-покупців щодо режиму, харчування та тренувань. Тобто навіть не по відеозв'язку в Skype, як це робить Спасокукоцький, а виключно через повідомлення Вконтакте. Свого часу багато хто сміявся над тим же Спасокукоцький через його платних тренувань по скайпу, але тренування через повідомлення Вконтакте - це взагалі лютий пиздец. При цьому правила всієї цієї хуіта були прописані таким чином, що Борисов залишав за собою право заблокувати клієнта в разі, якщо йому здасться, що питання через Вконтакте задає інша людина, наприклад, один покупця. У разі блокування повернення грошей, звичайно ж, не передбачений. В черговий раз необхідно зазначити неадекватно високу вартість, тому що платити 100 доларів на місяць за переписку у Вконтакте - ну це просто пиздец. Пиздец, тому що, якщо об'єктивно дивитися на речі, то, як вже писалося вище, у Дениса Борисова немає ніяких тренерських або спортивних досягнень, а його фізична форма, звичайно ж, була хорошою, однак з огляду на великий стаж тренувань, регулярне використання анаболічних стероїдів, інсуліну, гормону росту і так далі - не повинна вражати більш-менш розуміють людей.

Індивідуальне ведення клієнта »від Дениса Борисова. 100 баксів на місяць за тренування через Вконтакте.

Завершуючи тему книг Дениса Борисова варто написати про те, що більшість з них представляють собою суміш статей з SportWiki, статей з англомовних сайтів з бодібілдингу, статей професора Селуянова і перекладів різних наукових досліджень. Тому платити за них 20, 30 або 40 доларів можна тільки в тому випадку, якщо ти лінивий хуйло і тобі просто нікуди дівати гроші.

Але, незважаючи на вищевикладене, Денису Борисову вдалося непогано заробити, продаючи школоте всяку хуіта. Настільки непогано, що йому вдалося купити квартиру в Києві в новобудові бізнес-класу (ЖК Срібний бриз, мікрорайон Березняки). У 2017 році, коли через кризу ціни на нерухомість знаходяться на мінімумі, квадратний метр в цьому житловому комплексі стоїть в районі 1000 доларів. З цього можна зробити висновок, що продаж методик - прибуткове заняття.

Тут живе Денис Борисов (Київ, мікрорайон Березняки)

Спеціально для фанатів Денчик напишу, що стара київська квартира Дениса Борисова (та, яка з культовими гачками), також знаходиться в мікрорайоні Березняки. І старі відео з вулиці також знімалися в цьому мікрорайоні. А тренажерний зал, який відвідує Денис Борисов, коли буває в Києві, називається Росичі-Атлетик і знаходиться в тому ж мікрорайоні на вулиці Березняківська, 28. Так що якщо хтось хоче подивитися на кумира - welcome.

Денис Борисов в тренажерному залі Росичі-Атлетик (Київ)

У січні 2016 року стало відомо, що Денис Борисов одружився на Ганні Малярова, бікіністке з Білорусії. Точна дата весілля невідома, однак після одруження Денчик остаточно скотився.

Денис Борисов і Анна Малярова

Зараз популярність Денчик поступово спадає і дивляться його в основному ті самі школярі, про які згадувалося на початку матеріалу. Незважаючи на те, що на YouTube-канал Дениса Борисова підписано понад 520 000 чоловік, відеоролики в середньому дивляться 30-40 тисяч чоловік, при тому, що в минулі часи відеоролики набирали по п'ятсот тисяч або навіть по мільйону переглядів. При цьому Борисов продовжує писати і продавати книги, які, в цілому, нічим не відрізняються від попередніх, тільки коштують дорожче.

Підписуйся на наш канал в Telegram і паблік під Вконтакте , Щоб не тільки завжди бути в курсі всіх зашкваров в індустрії бодібілдингу та фітнесу, а й гарантовано накачати прес, сміючись над протеїновими шутеечкамі.

СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ: