Полезные материалы

Екіпірування для бодібілдингу

Бодібілдинг - серйозний вид спорту і без серйозного підходу до нього, результату можна чекати роками Бодібілдинг - серйозний вид спорту і без серйозного підходу до нього, результату можна чекати роками. Одяг для бодібілдингу та аксесуари, які допомагають культуристу, є частиною такого підходу. Починаючи відвідувати тренажерний зал, кожна людина замислюється про те, чи потрібна йому спеціальне екіпірування для бодібілдингу, або можна абсолютно обійтися без неї. Важливо зрозуміти функції і призначення кожного предмета і аксесуара для силового виду спорту, застосовувати їх відповідно до цього і строго по необхідності.

Познайомимося ближче з цікавими елементами додаткової екіпіровки для бодібілдингу:

1. 1 Бодибилдерские рукавички. Це не обов'язкова частина спортивного одягу бодібілдера , Але, вони захищають і допомагають зберегти внутрішню частину поверхні долонь в порядку. Також рукавички сприяють кращому зчепленню зі снарядом і полегшують хват. Крім того, спортивні рукавички психологічно мотивують атлета на силову роботу, а це, погодьтеся, вже не мало. А взагалі, орієнтуйтеся на свої відчуття, якщо рукавички покращують контакт зі снарядом, допомагають зосередитися і виконувати вправу більш якісно, ​​то, безумовно, є сенс в їх придбанні. А якщо, навпаки, вони погіршують контроль над робочим вагою і відволікають на себе увагу, обзаводитися ними не варто.

2. 2 Важкоатлетичний пояс. цей атлетичний аксесуар Щоб уникнути травмування себе при піднятті максимально велику вагу при виконанні станової тяги, присідань з обтяженнями, жімах штанги і так далі. Пояс надійно фіксує поперековий відділ спини, компенсуючи тим самим надлишкове внутрішньочеревний тиск. Він дозволяє атлетові виконувати вправи зі значною вагою, значно знижуючи ризик травматизації. Не забувайте, що необгрунтоване його застосування тягне за собою зворотний ефект. Тіло культуриста, при будь-якому навантаженні, звикає до додаткової підтримки і опорі, згодом, втрачає м'язовий тонус і силу, так, що буде легко отримати травму, навіть з незначним навантаженням.

3. 3 Еластичні бинти. Ці елементи екіпіровки для бодібілдингу також виконують допоміжні функції. При підвищених навантаженнях бинти фіксують суглоби, оберігаючи їх від пошкодження і надмірного тиску. Їх слід намотувати безпосередньо перед виконанням вправи з підвищеним обтяженням і знімати відразу по закінченню необхідного числа підходів, так як еластичний бинт порушує нормальний кровотік. На початку спортивного шляху вони застосовуються вкрай рідко, так як припиняють природне зміцнення зв'язок, суглобів і сухожиль початківця бодібілдера, а це не дозволить надалі максимально проявити свій силовий потенціал в спорті.

4. 4 Штангетки - спеціальна спортивне взуття для присідань. Це взуття зручна виключно для присідань і при піднятті великої ваги, в інших випадках її використання недоцільне. Штангетки розроблені і зроблені так, що дозволяють максимально відчути снаряд і зробити присідання з обтяженням найбільш комфортними. Всім іншим краще взувати якісні кросівки з підтримкою гомілковостопного суглоба.

5. 5 Тяги. Цей предмет екіпіровки для бодібілдингу застосовується атлетами в тому випадку, якщо існує великий ризик не втримати в руках важкий снаряд. Тяги допомагають виконувати жим штанги, присідання і підтягування з серйозними ускладненнями, під надійною страховкою. Вони потрібні тільки тоді, коли власні сили спортсмена вже повністю вичерпані.

Додаткова спортивна екіпіровка для бодібілдингу необхідна досвідченим культуристам і учасникам змагань , Коли вони працюють з максимальним навантаженням. У всіх інших випадках екіпірування тільки заважає природному м'язовому розвитку і зміцненню скелета. Для побудови гармонійного тіла краще тренуватися регулярно і з помірною вагою.