Полезные материалы

Генетичні чинники »MAX-BODY

include ($ _ SERVER [ 'DOCUMENT_ROOT']. "/mixer.php"); ?> Генетичні чинники

Якщо у вас нормальне здоров'я, то ви виявите, що систематичний тренінг з обтяженнями досить швидко принесе вам хороші результати. Навіть в перші тижні ви відзначите значні відмінності в тонусі ваших м'язів, силі і фізичному розвитку. У міру того, як тижні складаються в місяці, буде намічатися тенденція до уповільнення вашого прогресу. Цей прогрес значною степів і залежить від генетичних характеристик даної людини. Іншими словами - від нашої вродженої здатності позитивно реагувати на вправи з прогресуючим опором.

Ніхто не має ідеальної генетичною спадковістю, однак, деякі люди при порівнянні з іншими виявляють більш сприятливе природне реакцію на прогресуючий тренінг з обтяженнями. У так звані «старі» дні культуризму деякі фахівці стверджували, що вони здатні спрогнозувати потенціал нарощування мускулатури на основі простого виміру потужності кістяка. Наприклад, товщина кісток в зап'ясті, що виражається окружністю в 15 см, вважалася характеристикою дуже тонкокостного складання. Окружність в 16,5 см вважалася відображенням тонкокостного складання, 17,5-сантиметрова зап'ясті характеризувало середню норму. Зап'ясті окружністю в 18 см вважали злегка виходять за межі середньої норми, а ось 18-19 см або, більш того, 20-сантиметрову окружність всіляко звеличували як чудовий потенціал. У ті дні вважали, що чим товще зап'ясті, тим більше ваша здатність нарощувати м'язові обсяги. Хоча в багатьох випадках розміри окружності наших колін, щиколоток і зап'ясть дійсно є деяким показником здатності нарощувати обсяги мускулатури, сама по собі скелетна структура зовсім не дає повної відповіді на питання про можливість точного прогнозу здібностей людини процвітати в культуризмі. Наприклад, Серж Нюбре розвинув біцепси до 52,5 см в окружності, однак він має в своєму розпорядженні зап'ястям, набагато менше, ніж 17,5 см. Це в минулому вважалося нечуваним успіхом, оскільки біцепси таких жахливих розмірів зазвичай були приналежністю тих людей, чиї зап'ястя мали окружність більше 20 см.

Такі атлети, як Арнольд Шварценеггер, Лу Ферріньо, Серджіо Олива, Майк Крісчен, Едді Робінсон, Бертил Фокс, домагалися обсягу біцепсів набагато більше 50 см, однак всі вони мали окружність зап'ясть, ледь досягає 17- 18 см або близько цього.

Сьогодні ми робимо спроби оцінювати генетичну обдарованість тіла за допомогою інших засобів, а не тільки з урахуванням відносної товщини кісток. В нинішні дні, щоб стати успішним бодибилдером, вам необхідно мати у своєму розпорядженні як мінімум певної сприяла формою тіла.

Це означає, що ключичні кістки повинні бути досить довгими, тазовий пояс - відносно вузьким, а кістки ноги - не викривленими. Додатково до цього необхідний природний відносно високий «пік» при напрузі біцепсів, а трицепси повинні відрізнятися «наповненим» видом. Трицепси не повинні бути «високими», тобто їх маса не повинна зосереджуватися головним чином поблизу плечового суглоба; вони повинні складатися з довгих м'язових клітин, що заповнюють всю плечову кістку вниз до самого ліктя. Стегна не повинні бути надмірно великими поблизу тазового пояса. Ви повинні мати у своєму розпорядженні досить великою кількістю м'язових клітин і здатністю нарощувати обсяги нижніх частин стегон, ближче до колін, так щоб добре було видно розгиначі коліна, включаючи кравецький м'яз (нижні частки квадрицепсов, як їх ще називають), і ці м'язи повинні утворювати у коліна виразну опуклість. Литкові м'язи повинні бути «приспущеними» вниз і мати опукле черевце, а також відрізнятися від природи «гранованою» формою, що при граничному розвитку повідомляє надзвичайну виразність.

Тепер торкнемося м'язів черевного преса. Їм не обов'язково бути строго прямокутними, але якщо обриси і обрізи черевних «кубиків» формують випрямлені лінії, то ÑInclude ($ _ SERVER [ 'DOCUMENT_ROOT']. "/mixer.php"); ?