Полезные материалы

Класика тренувань в Кроссфіт - FixBody: спорт, бодібілдинг, фітнес, Кроссфіт, мотивація

До россфіт (Crossfit) - це переважно многоповторних і кругові тренування - чергування декількох вправ, що виконуються одне за іншим без паузи До россфіт (Crossfit) - це переважно многоповторних і кругові тренування - чергування декількох вправ, що виконуються одне за іншим без паузи. Кроссфіт передбачає дуже високоінтенсивні комплекси кардіо, або гібридні тренування на інтенсивну роботу в змішаному режимі (кардіо / силова) з максимальною потужністю.

Кроссфіт тренування включають в себе вправи трьох основних категорій: важка атлетика, гімнастика і метаболічний комплекс (включає в себе біг, їзду на велосипеді, плавання і веслування).

Основне завдання кроссфітера - виконати тренування дня (WOD) за певний або мінімальний час, при цьому звести на мінімум відпочинок між підходами (до 1-3 хвилин) або НЕ відпочиваючи зовсім.

У Кроссфіт вважається, що краще тренуватися менше, але більш концентровано, ніж довго, але непослідовно. Кроссфіт Оптимальною в Кроссфіт вважається тренування від години до півтора, з урахуванням розминки.
Розклад походів в Кроссфіт зал найкраще побудувати найкраще так, щоб між тренуваннями певних м'язових груп була пауза в один або два дні. Якщо є бажання тренуватися частіше, або навіть щодня, слід застосовувати метод поділу "спліт", тобто один день займатися, наприклад, тренуванням м'язів корпусу, а наступний - ніг.

Режим занять кроссфітом два-три рази на тиждень найкращим чином підходить тим, хто просто хоче тримати себе в формі. При цьому тренування слід якомога рівномірніше розподілити протягом тижня, з перервами для відпочинку. У будь-якому випадку, Кроссфіт передбачає твердість в підтримці тренувального режиму і чітке дотримання графіка.

Існує кілька класичних схем побудови тренувань Кроссфіт.

1) Три дні поспіль тренування + день відпочинку (3 + 1). Потім цикл повторюється. Ця модель запобігає перетренированность.

2) Схема, підстроєна під тижневий робочий цикл: п'ять днів тренувань + два дні відпочинку (5 + 2).

3) Чотириденний тижневий мікроцикл. В такому випадку тренування вставляються ті чотири дні тижня, які вам зручно. Наприклад, понеділок, середа, п'ятниця, субота.

У тренуваннях Кроссфіт використовується три типи навантаження: M = "кардіо", G = гімнастика, W = важка атлетика. Всі типи навантаження в Кроссфіт чергуються між собою, складаючись в різні комплекси для тренування дня.

Наприклад, якщо ви вибрали графік відвідування Кроссфіт-залу 3 + 1, чергування навантажень можна провести за загальною схемою: 1-й день - M, 2-й день - GW, 3-й день - MG, 4-й день-відпочинок, 5 -й день - G, 6-й день - WM, 7-й день - GWM, 8-й день - відпочинок, 9-й день - W, 10-й день - MG, 11-й день - WMG, 12- й день відпочинок.

Це класика кроссфіта, яка встановлює загальні принципи різноманітності тренувань, і наявність у програмі тренувань всіх типів навантаження. На цій основі кожен Кроссфіт-центр пропонує свої програми, комплекси, схеми занять.